Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

myš + klavesnice


Jindrous

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ahojte jde připojit na usb klavesnice a myš a pak toto použít u některých her?

Proboha, proc by jsi to delal? Vzdyt ten ovladac je uzasnej... Ja jsem ze zacatku s tim ovladacem trochu zapasil a nadaval, ale behem par hodin si na nej zvyknes a zjistis, ze je to lepsi, nez nejaka klavesnice a mys!!! 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

na ps2 jde taky klávesnice a myš...kámoš to měl....ale můžete mi proboha někdo říct....proč budete mít na konzoli klávesnici a myš?od toho je to konzole...navíc ovládání je už tak super dořešené ....a rychlost míření v FPS hrách je super...ne jak za dob PS1 :) třeba takový MOH :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No hlavně jde o to,že jsem zvyklý hrát na pc hlavně střílečky tak bych možná kvůli ovládání uvítal možnost zkusit zahrát si na xboxu střílečku´klávesnicí a myší.Je to asi jen zvyk,ale ovládání stříleček typu Unreal Tournament,Call of Duty,Medal of Honor atd. kde je rychlá akce mi zatím moc nesedne,jsem zvyklý mířit rychle myší a šipkama chodit - ostatní hry jsou OK. Nechce se mi draze ugradovat PC abych tam rozjel ty náročné hry na grafiku,když ty hry XBOX360 zvládne v pohodě.

Máte někdo USB klávesníci a myš?zkuste to,moc by mě to zajímalo,díky.

ještě k odkazu výše od Aleška by mě zajímalo jestli ten adaptér neslouží pouze pro ovládání myší + klávesnice pouze v system menu ale jestli je možné ovládat hráče přímo ve hře...ted jsem si ten adaptér prohlédl, a nevidím důvod ho koupit když má xbox 2x USB kam se snad klávesnice + myš připojit dá /?/

Já mám m + k jen s koncouvkou PS2 :-( tak kdo má s usb tak to pls zkuste díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Do USB konektoru přímo na Xboxu jde připojit klávesnice, ale ovládá se s ní jenom menu xboxu, můžeš tak psát pohodlně zprávy, ale pokud se nepletu, tak hra, která by podporovala klávesnici žádná nevyšla.

Tím adaptérem můžeš ovládat normálně hry. Jenom se nadefinují tlačítka z gamepadu na tlačítka na klávesnici a myši a jde to, ale co jsem četl, tak je to prej dost příšerný. Skoro se na tom nedá hrát, jediná hratelná hra je Halo 3, ale i u toho kazí dojem to, že myš se pořád trhá. Prostě konzole nikdy nebude počítač a měli by jsme za to být rádi. Na gamepad si každej za chvilku zvykne, pak už ani nebudeš chtít jinak, protože gamepad k 360ce je bezkonkurenční :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu