Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Krach pri downgrade z 2.5 na 1.5


theyf

Otázka

Downgradoval jsem z 2.5 na 1.5 přesně podle návodu ale najednou sem mi psp vypnulo a zůstala mi tam jen černá obrazovka.Když ho chvi zapnout,tak chvíli svítí zelené světílko,ale pak se vypne.Nabíjet jde úplně normálně.Byl bych hrozně moc rád,kdybyste mi někdo pomohl,protože mam PSP druhý den a vůbec nevím co mám dělat,děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

shadowe,kde jsi kdyz te potrebujeme?;-)

V prd*li, nikdo tady nikoho nepotrebuje :roll: proste ISAri sou zlodeji a basta, smitec konec... uz se vo tom nebudu bavit (respektive psat) muj nazor mi nikdo nevezme i kdyby ste tady vsichni uvadeli tisic argumentu piratstvi, nejvic me stve to ze kdyby nebylo ISO mohli sme vsichni mit uz davno treba fw. 5.00 kdyby sony furt kvuli vam nemusela ztracet cas a vymejslet furt zaplaty a ochrany :roll: :? :evil:

ale korasi dost flambu nebo shori panev ... ja by uz to neresil je to takove jake to je a nikdo to nezmeni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

shadowe,kde jsi kdyz te potrebujeme?;-)

V prd*li, nikdo tady nikoho nepotrebuje :roll: proste ISAri sou zlodeji a basta, smitec konec... uz se vo tom nebudu bavit (respektive psat) muj nazor mi nikdo nevezme i kdyby ste tady vsichni uvadeli tisic argumentu piratstvi, nejvic me stve to ze kdyby nebylo ISO mohli sme vsichni mit uz davno treba fw. 5.00 kdyby sony furt kvuli vam nemusela ztracet cas a vymejslet furt zaplaty a ochrany :roll: :? :evil:
kravina, nemeli byste nic vic nez ted mate! ... fw 3.0 se nevyda jen z toho duvodu, ze se ceka na ps3 az vyjde ps3 vyjde i vas posvatny fw 3.0, ne, ze my blokujeme vyvoj...

A ze ISAri jsou zlodeji...ty jsi nikdy nestahl z netu nejaky film nebo nepajcnul nejake DVD nebo hru...nemuzes komentovat smitec, konec kdyz delas uplne to same akorat v jinem spotrebnim prumyslu...Na tomhle foru je maximalne 1% ne-li min nezlodeju at uz jde o hry či filmy nebo MP3..Takze komentovat zlodejema muze jen ten kdo ma naprosto ciste PC od nelegalniho softu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
SQELE POHADEJTE SE VSICHNI !!!!
bobo my sa nehadame, my konstatujeme

aha tak to mi nejak uteklo ... jinak kdyz jsem si to projizdel tenhle topic tak mi to prislo docela ulitly uz ... jsou tu lidi kteri podporuji legal i isari ... tak fajn ... ale nechapu proc se navzajem do sebe navazi ? bud si navzajem zavidi nebo fakt uz nevim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Presne tak, Koras to zabil a ma 100% pravdu :D D*bilni ISO, fuj s nim do zumpy, kdo hraje ISO je ciste zlodej a nic jinyho! Fakt nechapu Deze kterej mele tyhle blbosti proti Svetly strane a pritom jeste nedavno na ni byl a proti ISO mel stejny kecy jak ja. A taky nechapu proc se furt zastavate ten Winu a MP3 a byt origina vsude, tohle je PSP scena a de tady jen o PSP
zloděj jako zloděj......já mám origi winy a ty UMD :D ale řvát na někohokdo že je zloděj rohlíků a krást chleba je dost ubohý.....

..to je supr prirovnani...ale mozna trochu zbytecny...

..lidi jako koras a primator se bud chtej jenom hadat a nebo jim to vubec nedochazi, ze jejich argumentace je naprosto nulova...

..tohle se tady uz resilo stokrat...asi nejlepsi smazat tuhle nesmyslnou diskuzi, ktera nikdy neskonci...

..a nebo "naoko" priznat, ze hosi ze "svetly strany"(musime prehlednout jejich nelgalni windowsy, tunu mp3jek a filmu) jsou lepsi nez my hnusny pirati a warezaci...treba je to uspokoji a daj pokoj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

shadowe,kde jsi kdyz te potrebujeme?;-)

V prd*li, nikdo tady nikoho nepotrebuje :roll: proste ISAri sou zlodeji a basta, smitec konec... uz se vo tom nebudu bavit (respektive psat) muj nazor mi nikdo nevezme i kdyby ste tady vsichni uvadeli tisic argumentu piratstvi, nejvic me stve to ze kdyby nebylo ISO mohli sme vsichni mit uz davno treba fw. 5.00 kdyby sony furt kvuli vam nemusela ztracet cas a vymejslet furt zaplaty a ochrany :roll: :? :evil:

lol bez hackerov by tu bol FW 2.00 asi teraz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

shadowe,kde jsi kdyz te potrebujeme?;-)

V prd*li, nikdo tady nikoho nepotrebuje :roll: proste ISAri sou zlodeji a basta, smitec konec... uz se vo tom nebudu bavit (respektive psat) muj nazor mi nikdo nevezme i kdyby ste tady vsichni uvadeli tisic argumentu piratstvi, nejvic me stve to ze kdyby nebylo ISO mohli sme vsichni mit uz davno treba fw. 5.00 kdyby sony furt kvuli vam nemusela ztracet cas a vymejslet furt zaplaty a ochrany :roll: :? :evil:

Presne tak, a basta fidli! Ruku na to. Proste ste vsichni chudi, nemate na to tak hrajete ISO :roll: Ja sem bohatej a mam na to, hehehehe! :twisted: Ja po stopadesaty vosmy krat ctyricet jedna rikam ze em vadi piratsvi na PSP, na PC ne protoze tam to uz je zabehly, ale tohle je neco novyho a uz to nekdo musi nahlodavat :roll: Korasi trhej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

shadowe,kde jsi kdyz te potrebujeme?;-)

V prd*li, nikdo tady nikoho nepotrebuje :roll: proste ISAri sou zlodeji a basta, smitec konec... uz se vo tom nebudu bavit (respektive psat) muj nazor mi nikdo nevezme i kdyby ste tady vsichni uvadeli tisic argumentu piratstvi, nejvic me stve to ze kdyby nebylo ISO mohli sme vsichni mit uz davno treba fw. 5.00 kdyby sony furt kvuli vam nemusela ztracet cas a vymejslet furt zaplaty a ochrany :roll: :? :evil:

Presne tak, a basta fidli! Ruku na to. Proste ste vsichni chudi, nemate na to tak hrajete ISO :roll: Ja sem bohatej a mam na to, hehehehe! :twisted: Ja po stopadesaty vosmy krat ctyricet jedna rikam ze em vadi piratsvi na PSP, na PC ne protoze tam to uz je zabehly, ale tohle je neco novyho a uz to nekdo musi nahlodavat :roll: Korasi trhej!

Uz som pisal ze to idem LOCKnut ale necham nech aj druhy nato nieco povedia. Ano sme chudobny. Lol hlavne ze ty si robis v Mc Donaldovi ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ja bych se tu moc navzajem neobvinoval kazdy kdo neni uplny trotl tak na internetu urcite neco stahl za co by ho softwarova policie vysetrovala..ale to je mimo..Spise jsem chtel rict ze to uz je v CR a SR nature uz heslo co je doma to se pocita zavani toudle naturou :) Ono je v podstate skoro jedno CR je maly stat tzn. maly trh takze o 10 originalek min ci vic je uplne jedno..To vyrobce nespasi..Co se tyce warezu tak vyrobci jsou si ho silne vedomi a budete se divit ale i nekteri vyvojari umistuji sve produkty na warez site..jelikoz je to moc dobra reklama..100 lidi si ji stahne a treba 10 jich to doporuci kamosovi ten to uvidi v obchode nebo nekde jinde a koupi si ji..dalsich 10 se do ni zamiluje takze si koupi originalku atd..Je to trosku postavene na hlavu jelikoz warez ubira prodeje tak ma i opacny dopad..

Peace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle me se objesil, nebo je tak nas**** ze PSP si uz nikdy nekoupi.

Spis si procetl vsechny ty prispevky a rekl si "Boze! To jsou blaaaazni. Radsi pujdu dokud se nepustily do me"

lol tady je fakt sranda hlavně už se to zase zvrhlo k tématu piráctví... ježiš a vychloubálka, kterej má peníze heh i kdybych byl bohatej tak bych za ty hry neutrácel a za ty ušetřené many si koupil něco jiného ale napsat jako že to neni zaběhlé lol to je fakt blbost.

Jinak taky je způsob pokud se ti nechce tam dávat to psp v tom stavu kterým to máš a bojíš se aby to nepoznaly což se na 90% nestane tak můžeš ještě psp odpályt tak že ho rozebereš a přímo odpálíš tu základní desku na psp tak aby prostě schořela a poté to můžeš svéct na baterku... či krach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

shadowe,kde jsi kdyz te potrebujeme?;-)

V prd*li, nikdo tady nikoho nepotrebuje :roll: proste ISAri sou zlodeji a basta, smitec konec... uz se vo tom nebudu bavit (respektive psat) muj nazor mi nikdo nevezme i kdyby ste tady vsichni uvadeli tisic argumentu piratstvi, nejvic me stve to ze kdyby nebylo ISO mohli sme vsichni mit uz davno treba fw. 5.00 kdyby sony furt kvuli vam nemusela ztracet cas a vymejslet furt zaplaty a ochrany :roll: :? :evil:

Presne tak, a basta fidli! Ruku na to. Proste ste vsichni chudi, nemate na to tak hrajete ISO :roll: Ja sem bohatej a mam na to, hehehehe! :twisted: Ja po stopadesaty vosmy krat ctyricet jedna rikam ze em vadi piratsvi na PSP, na PC ne protoze tam to uz je zabehly, ale tohle je neco novyho a uz to nekdo musi nahlodavat :roll: Korasi trhej!

Uz som pisal ze to idem LOCKnut ale necham nech aj druhy nato nieco povedia. Ano sme chudobny. Lol hlavne ze ty si robis v Mc Donaldovi ne?

Ano, napsal sem to aby ste se nas*ali a povedlo se :D Vazne to z toho postu vypada ze to bylo mysleni vazne? Ja myslim ze ne...

Jinak to s tim PC, tak takhle to vidim ja, proste to myslim tak ze tu je neco new a hned to nekdo (ISOari) musej ku*vit, fakt skoda :roll:

A v McD uz nedelam 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja se nepriklanim k zadne strane ale Primator to myslel tak ze na PC neovlivni

par stazenych her vyvoj ale na PSP jo pac to ma daleko min lidi a kdyz se nebudou kupowat hry tak neni duvod je vyrabet a navic PSP je nova vec a kdyz ma takovy nastup tak to Sony moc nepodpori :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jinak taky je způsob pokud se ti nechce tam dávat to psp v tom stavu kterým to máš a bojíš se aby to nepoznaly což se na 90% nestane tak můžeš ještě psp odpályt tak že ho rozebereš a přímo odpálíš tu základní desku na psp tak aby prostě schořela a poté to můžeš svéct na baterku... či krach...

myslim ze ne Time ... jestli to rozeberes tak automaticky ztracis zaruku ... takze banan :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
ja se nepriklanim k zadne strane ale Primator to myslel tak ze na PC neovlivni

par stazenych her vyvoj ale na PSP jo pac to ma daleko min lidi a kdyz se nebudou kupowat hry tak neni duvod je vyrabet a navic PSP je nova vec a kdyz ma takovy nastup tak to Sony moc nepodpori :D

Presne tak! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu