Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed Unity


Pihnik19

Recommended Posts

  • Odpovědi 444
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Právě Shadow při větších misích nemá žádné,takže likvidace 4 bosu se u jednoho zvrhla k skákání sem a tam jak okolo běhá ten dav a není to možné uložit,dělal jsem to celou neděli a není možný uložit,takže ten dav vždycky běhá všude za tebou(booty) a nedaří se splnit požadavek.Tak jsem skončil ve 30%

Je to checkpointy to má,ale lepší by byl právě save na každém rohu aby si sám hráč vybral a uložil si to kdy chce a ne aby ta věc to nařizovala.

Tak doufám,že to nebude tady stejné,že mise dlouhá a těžká i na easy a opakovat 100x.Hraju abych si zahrál ne abych závodil a namáhal se.:)Kdybych se chtěl namáhat tak jdu zvedat džbán vína,ale protože jsem abstinent tak hraji.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty propady tam stale jsou, ale kazdy to vnima jinak a treba vam to vadit nebude. Po tretim patchi mi ale prijde, ze je horsi i grafika, takze misto odladeni stahli graficke detaily pro vetsi fps, ale je to jen muj dojem. Jen jeste zminim, ze nejvic je to videt na vlasech pri animacich, takhle blbe to nevypadalo ani ve hrach pred deseti lety :D.

Jak jste spokojeni s UI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole měsíc z5 vyjde jeden creed a teď je hned oznámenej další... UBISOFT už zřejmě neví coby.. Tuhle hru jsem měl rád, ale od 3jky to šlo dost do kopru.. Musím říct že unity mě vůbec nebavilo a těšíl jsem se až ho dohraju.... Doufám že se ale kucí pochlapí a po tom failu s UNITY si dají záležet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom to trosku uniklo :D ac victory a este ten cinskej..

jinak zlaty ac 4 a i rogue se mi libi dost unity je jak nova hra.. hraju a dohraju ale misto super zazitku uz je to spis takovej prumer :( snazej se podojit znacku co to da..

celkove grafika ps4 je pro me celkem zklamani.. cekal sem od toho mnohem vic.. kdyby to aspon jelo v 1080..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty propady tam stale jsou, ale kazdy to vnima jinak a treba vam to vadit nebude. Po tretim patchi mi ale prijde, ze je horsi i grafika, takze misto odladeni stahli graficke detaily pro vetsi fps, ale je to jen muj dojem. Jen jeste zminim, ze nejvic je to videt na vlasech pri animacich, takhle blbe to nevypadalo ani ve hrach pred deseti lety :D.

Jak jste spokojeni s UI?

To.máš pravdu, někde jsem to četl ,ze grafika je horší :-D a fps se zlepšilo o prd... Štve mě to... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo sice není oznámený, ale podle novinářů ta hra je prej připravená na představení.. Takže snad když dělali unity tak i to victory... No prostě to jde pomalu do loje pokud s tím něco neudělají.. Raději si počkám na hru 3 roky a aby vypadala pořádně než toto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu