Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed Unity


Pihnik19

Recommended Posts

Mě se to neseká vůbec,akorát doskakují ty postavy.

To je úžasná grafika nejkrásnější hra!Prostě náádhera.Proč ,když vlezu do budov kde hrají hudebníci dobovou hudbu,proč není slyšet?Jenom se pohybují a žádný zvuk?Také vám ti hudebníci nehrají a je slyšet jenom žvanění těch lidí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 444
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Celé to má dokonalou grafiku,perfektně plynulé,ale mám při každém pohybu uplně rozmazané postavy a věci okolo jako v mlze.To dělá velký INPUT LAG?Nebo to má každý?Když stojím tak je to dokonalé ten děj,ale při pohybu se to rozmaže a člověk pak nevidí než nezaostřené okolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že Victory bude svým způsobem Unity v jiné době. .. Budou vylaďený chyby z Unity ale jinak nečekám,že by vymýšleli něco novýho a timpádem od Victory můžem snad čekat víc jak od prředchozího dílu . . .Základ maj postavenej,teď už to jenom vyladit a zavřít mnohým papule :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je na tom špatného ? Core hry je super,akorát to vypádá občas jak beta verze proto říkám,že jim bude stačit to nablejskat,naleštit a nemusí začínat nic od nuly . . . Většinu času můžou travit na optimalizaci a detailech,který nebyly o.k ! Já osobně sem si nedávno zahrál Unity na silnějším pc u kamaráda a požitek byl zase uplně jinde ,lidi blbnou kvůli fps,který je tragický ale upřímně spousta bugů tu byla už u předchozích dílu a nikdo nic moc nekřičel . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu se stebou otom bavit ,nevím jestli seš flamer :D Core hry nemá s betou nic společnýho,myslel jsem tím základní změnu parkouru,bojovýho mechanismu,plížení,extremního davu atd . . . Betou myslím tím že spousta věcí vtomhle stavu je proste viditelně pouze nedotažená a 70 % všech problémů je extrémní next gen dav,kterej ruinuje konzole jak malinkaty děcka a proto vzniká monster flame,jelikož všeci vidí jako první propady fps . . . A to má s core společnýho jenom to že je to špatně optimalizovaný nbo jsou next gen konzole low . . . Potom co sem to viděl prostě na pc tak,se na Unity dívam zase o trošku jinak . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud udám referenci na to co jsi napsal a ty mě obviníš s flamu tak to máš celkem odvahu. Přístě tedy raději piš tak aby sis nerozporoval. Základ je engine a kód a ten je rozbitý až běda. Nejde o to jestli se my hra líbí nebo ne. Věřím, že spoustě lidí se hra líbí ale nelze tvrdit, že Ubisoft odvedl dobrou práci proboha nebo snad říkat, že základ mají zvládnutý, když jejich hra dodnes vykazuje bugy, běží na 20-30 fps na obou konzolích a na počítačích s cenou 5x vyšší než konzole si nastavíš o jeden slider grafiky víc než u konzolí. Nechápu jak tenhle "potrat" může příjímat tak nekriticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaischa To je právě podezřelé,že se to rozmaže vždycky,takže u všech,když jedu třeba watch dog autem nebo tady v Unity běžím tak je všechno rozmazané a postupně se to zaostří jak zastavím,ale mířit v běhu je tak nepřehledné.Pamatuji na CRT monitoru dříve hra byla okolo uplně plynulá.

Použil jsem nastavení game a real FHD jak píšeš.Potřeboval bych to nahrát na you tube,ale zaostřené je to plné detailů akorát se rozmažou při pohybu.Dělala to i 4K TV tak jsem jí vrátil a ted i tahle FHD.

Jsem z toho dost nejistý z toho rozmazávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flesh light:

pokud nepomoh game mode, tak lepší to nebude, prostě tv nemá dost rychlou odezvu (takze pri pohybu se to proste maze, body se nestihaj tak rychle menit, taky se mi to děje ale jen při hodně rychlim pohybu jinak to bejvá v pohodě (mam 52 plazmu z druhý ruky kerá původně stávala před 20tis)

nědělaj to tolik tv co maj 100Hz, ale i tak to nikdy nebejvá uplně dokonalý, a taky mam pocit že si toho víc všímám jak koukám na tv z větší dálky, u monitoru na blízko kerej nemá lepší parametry mi to tolik nepřijde..

u těch červenejch vs modrejch týpků - kostim toho celkem dost ale nikdy nejsou spolu vedle sebe a většinou si mě nevšímaj když kolem nich pomalu projdu, případně dycky douteču a pár posledních vykostim - vybírám si kladiva a tak, a timhle se vykostěj na jednu ránu celkem v pohodě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to náhodou vlastnost hry? Když otočíš hlavou normálně tak to máš taky mazle a zaostříš až na bod na který ses otáčel.

Jinak tedy nevím ale pokud hra jede v 30-60 snimkach tak to musí stíhat vykreslovat snad každá TV. To bych spíš věřil že to bude HDMI kabelem, který nestíhá přenášet tolik dat.... Ale to mi taky nepřijde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu