Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak poznat ban?


xUltimate

Otázka

Ahoj, měl bych takovou otázku.

V listopadu 2009 jsem měl Xbox 360 (flashnutý). Tenkrát jsem na něm dostal BAN (tuším že ban byl jak na účet tak i na konzoli). Prostě už jsem nemohl na LIVE. Tak jsem Xbox prodal a koupil si PS3. ALE! Nyní jsem si stáhl aplikaci na iPad (SmartGlass) a normálně jsem se připojil na svůj Xboxový účet. Mám tam své přátele, své achievementy, stejně, jako když jsem ho v roce 2009 opouštěl. Normálně si píšu přes zprávy s lidmi atd.. Není to divné? Nemělo by to přece fungovat, pokud mám ban, nebo se pletu?

Začal jsem uvažovat o Xbox One. Rád bych využíval přezdívku, co jsem doposud využíval všude - KrekCZ. A nyní k dotazu.

Mohu nějak zjistit, zda ten můj starý účet má ban? (nemám možnost se přihlásit někde na konzoli, potřebuji to zjistit třeba přes net)

Mohu přejmenovat svůj starý účet (pokud ban mít nebude) třeba na Ahoj123 a poté si založit nový opět pod KrekCZ, nebo ta přezdívka zůstane locknutá na ten účet původní?

Děkuji za odpovědi.

Krek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Za druhé a každé další přejmenování se dřív platilo 800 MSpoints, teď je to přepočteno na CZK. Takže si musíš zaplatit.

Ban zjistíš jedině tak, že se přihlásíš na konzoli a pokud to vyhodí chybový kód, tak podle kódu poznáš, jestli ban máš. Pokud nevyhodí, banán nemáš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Za druhé a každé další přejmenování se dřív platilo 800 MSpoints, teď je to přepočteno na CZK. Takže si musíš zaplatit.

Ban zjistíš jedině tak, že se přihlásíš na konzoli a pokud to vyhodí chybový kód, tak podle kódu poznáš, jestli ban máš. Pokud nevyhodí, banán nemáš :)

Vím že je to zpoplatněné :) to je mi jedno, pokud by to vyřešilo můj problém, zaplatil bych :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu