Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc s vypálením


Speedy69

Otázka

Omlouvám se pokud uz tady nekde topic s návodem je hledal jsem ale nic jsem nenašel.Chci se zeptat zda když chci vypálit hru v imgburn at už je to xgd2 nebo xgd3 musím mít v imgburnu nějake speciální nastavení nebo stači vložit prázdne DVD+R DL dát zapsat bitovou kopii na disk vybrat hru a pálit nejnižší rychlostí a vše bude fungovat ? Vím že na xgd3 musím použit burnermax nebo jiný program já tady mám burnermax...(ještě jsem to nezkoušel) a pálit.Tak me jen zajímá jestli je třeba nějaké nastavení dík za každou odpověď.

+Mužu xgd2 vypalovat na klasické vypalovačce ? nebo není problém xgd2 palit i na ihas ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Xgd2 hry, můžeš pálit na jakékoliv vypalovačce. Xgd3 už musíš na ihasce která má buď Burnermax SW, a když nemá, tak stačí použít pokud je kompatibilní s burnermax play load tool . Dále nastavení v imgburn můžeš nechat stejné jak pro xgd2 tak i pro xgd3, já osobně jsem se nesetkal s tím, že by byl v tomhle problém.

nastavení, které používám pro abgx360 a imgburn https://www.youtube.com/watch?v=JQ366QqMdz8

a tady je nějaký pokec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu