Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Novinky


svrlan

Otázka

zdravi,mam problem stahnul jsem si assassins creed unity a call of duty advanced warfare a mam flash LT 3,0 a problem je v tom že vlozím disk a napiše mi to Unsupported disc vše vypaluji podle navodu už par let a vše jede bez problemu až tedkom tyto nove hry nejedou,je pravda že tedkom nejede programek ABGX tak to přez něj nemohu nechat projet tak myslite že za to muže tento program ktery jak sem se tady dočetl nefunguje??? Nebo neni za něj nějaka nahrada??? moc děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

dva nejdůležitější soubory - iso a dvd - dvd si schováš a jdeš na iso - klikneš pravým dáš vlastnosti - když tam je zaškrtlé jen pro čtení tak to dáš pryč někdy je tam i odblokovat na to taky klikneš - pak dole použít a ok

a můžeš do ABGX360 - to ti udělá dvd nový - poprvé to necháš dojet do konce a občas je něco žluté - dáš ještě jednou projet a už by vše mělo být zelené

a můžeš pálit iHAS - já rychlost 4x

dělal Assassina : Rogue , FAR CRY 4 a hraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, můžeš mi říct jak jsi to vyřešil? Stáhnul jsem verzi COMPLEX z torrnetu a v ABGX jsem to kontroloval, napsalo mi to pravděpodobně to co tobě - něco žlutě o tom že nemám zapnutou online databázi. V xboxu se ukáže normálně hra, jde na 100% nainstalovat ale nespustí se ani kousíček.

Diky za radu, přeji hezký den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

soubor .ini v ABGX máš ????

pokud ano tak dále

dva nejdůležitější soubory - iso a dvd - dvd si schováš a jdeš na iso - klikneš pravým dáš vlastnosti - když tam je zaškrtlé jen pro čtení tak to dáš pryč někdy je tam i odblokovat na to taky klikneš - pak dole použít a ok

a můžeš do ABGX360 - to ti udělá dvd nový - poprvé to necháš dojet do konce a občas je něco žluté - dáš ještě jednou projet a už by vše mělo být zelené

a můžeš pálit iHAS - já rychlost 4x

dělal Assassina : Rogue , FAR CRY 4 a hraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu