Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash-Opava(Ostrava) a okolí


Mike55

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jistota je si to udělat sám dnes jsem dělal flash xbox 360 arcade tam je benq mechanika a šlo to jak po másle není se čeho bát taky jsem se bál ale bylo vše ok
dobře ty!!!!a podle jakoho to delas navodu??co si ktomu vse potreboval????dikes za odpověd!:):!:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

omg.....tak to je fakt jistota dělat si vše sám.....takových týpků jsem už viděl co pak něco posrali....a zůstali jim oči pro pláč :D stačí neone....když vidím tvůj podpis v něm brick....unbrick tekken 90...radši si nechám udělat jinde za těch 1300...cena originálky......jedné....dokonce menší jak novinka....zůstane mi záruka....a na flash mám dva roky záruku...s čímkoliv bude problém tak mi to dotyčný vyřeší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg.....tak to je fakt jistota dělat si vše sám.....takových týpků jsem už viděl co pak něco posrali....a zůstali jim oči pro pláč :D stačí neone....když vidím tvůj podpis v něm brick....unbrick tekken 90...radši si nechám udělat jinde za těch 1300...cena originálky......jedné....dokonce menší jak novinka....zůstane mi záruka....a na flash mám dva roky záruku...s čímkoliv bude problém tak mi to dotyčný vyřeší....

tj není nad to si vše udělat sám a to brick psp byla moje chyba protože jsem se v psp rýpal nebylo to tím že bych špatně nainstaloval fw nebo tak a newím jak ty ale pro někoho je 1300 treba moc a radši jsi to udělá zadarmo ja nemám na to abych jsi kupoval jenom originál

dobře ty!!!!a podle jakoho to delas navodu??co si ktomu vse potreboval????dikes za odpověd!:):!:

no záleží co máš za mechaniku jesti samsung,benq nebo LG-Hitachi

no budeš potřebovat xbox 360,Základní Desku ze sata konektorem a čipsetem via nebo nforce,sata kabel,nějakej ten návod,USB flash disk stačí 128mb,Nějakej te soft záleží na mechanice a pevné nervi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg :D když máte na next gen konzoli...tak na flash na který máte záruku dva roky.....už se těch 1300 najde....a nemusíš se o nic starat... můj názor....a třeba závorka dělá DG za 300 takže peníze na to určo má :D

no momentálně ne xD dal jsem celkem 9800,- za xbox + 1 joy + cabel + pgr 4

pak The Orange box + 2x baterku a nabíječku za 1700,- = celkem 11500,-

xD omg..a to mi mama eště nic nepřispěla xD

a ještě se jich tědka moc nehlásí:( xD

no odufám že něco splaším xD dokud nebudu mít 2vrstvou paličku tak nepřemýslím o flashi....

EDIT: a to si musím eště pořídit 2vrstvou paličku xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu