Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

starý xbox (flash 1.4 nebo 1.5) zahraju si ještě něco?:)


sussudio

Otázka

mam starý xbox 360(jasper - arcade), asi 2roky mi ležel ve skříni. naposledy jsem hrál crysis2. hry jsem patchoval přes ppf-o-matic3 a vše fungovalo.. má cenu upgradeovat dashboard? nerad bych přehrál i flash.. půjdou mi vypálit a spustit nějaký novější hry? stačí mi XGD2.. doufám, že je můj dotaz srozumitelný - díky za radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No to není tak úplně pravda, záleží na verzi dashboardu jaký máš, neměl by si přijít o flash když aktualizuješ dashboard jestli máš už verzi 13146 a vyšší tak jsi v klidu a můžeš aktualizovat.

tady je seznam updatu a poslední verze která zasahovala do systému mechaniky byla právě 13146

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_system_software

Samozřejmě pro novější hry xdg3 je třeba flash LT3.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

díky majklu.. jestli tedy chápu správně, pokud mám starší verzi než 13146 a to mám - jakákoliv nová verze dashboardu přehraje i firmware mechaniky.. takže mám smůlu:) znovu řešit flash kvůli mému občasnému hraní se mi nechce.. nebo je tu někdo z plzně, kdo mi to za pár peněz udělá?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Není zač, no s tím už zkušenost nemám, tak nechci zas tak dělat chytrého a nevím přesně jestli když máš starší verzi DB než 13146, tak jestli nahraješ úplně novou jestli to smaže, ale je to velká pravděpodobnost. Být tebou raději bych zavolal do nějakého servisu konzolí třeba tady v Ostravě je playduo.cz, ti by to mohli vědět. Jinak Flash ti někdo udělá za 500,- tady je hodně flasherů, kteří ti to udělají. Můžeš jim xbox poslat poštou a pak ti to pošlou zpět. I třeba v playduo.cz by ti to takhle udělali pokud by jsi nikoho nesehnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu