Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Funguje vám online hraní?


richie

Recommended Posts

  • Odpovědi 340
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Aha, pěkný kulový že za pádem PSN můžou DDoS útoky, to se Sony totiž rozhodli udělat záměrně z nostalgie k časům PS1 :D :D :D

tumblr_nh9tedMiLy1r3sgz9o1_500.jpg

P.S. Anebo je to způsob jak jinak říci uživatelům "Ne, opravdu od nás žádnou kompenzaci za nedostupné služby za které poslušně platíte nečekejte".

Tohle me rozesmalo [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil že když zapnu v jiném pokoji PS3 která je na WIFIně pod stejným účtem tak naskočí PSN ihned i v PS4 se stejným účtem. Po vypnutí PS3 časem odejde spojení s PSN na PS4... tak nevím. Do těch celosvětových výpadků jsem to neregistroval. Poradí někdo jak to pořešit? Díky J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil že když zapnu v jiném pokoji PS3 která je na WIFIně pod stejným účtem tak naskočí PSN ihned i v PS4 se stejným účtem. Po vypnutí PS3 časem odejde spojení s PSN na PS4... tak nevím. Do těch celosvětových výpadků jsem to neregistroval. Poradí někdo jak to pořešit? Díky J

Zkus PS4 hodit na lan kabel. Ja mam 4 pres kabel a 3 pres wifi. Anebo zkus nejak pridelit ps4 jinou ip, nebo nevim v tomhle se moc nevyznam [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak to je divny. Tak to zkus pres wifi [emoji1].

Poskytovatel vetsinou, pokud mas od nej zakoupeny router, udava ip adresu, pres kterou nastavis router. Ja tu adresu najdu vzdy u poskytovatele, kdyz chci zmenit heslo routeru a tak. A prave v te adrese jsou napsane ip adresy od jednotlivych zarizeni. Myslim dokone, ze tam je i napsano kolik zarizeni je prave pripojeno pres wifi. Tak to nejak prohledej, treba se ty pska nejak rusej. Ja nevim asi melu sracky [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čiže ak mám slovakia tak mam store slovensky áno :-D ja viem taká otázka ale nevedel som že ak zadáte regiontak to samo zaradí... Cize je jedno či sa zaregistrujete na cz, en alebo inej stránke, ak zadám Sk región tak mam slovendky store... Dobre tomu chápem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu