Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Funguje vám online hraní?


richie

Recommended Posts

  • Odpovědi 340
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jako jo dobry pretizi se to nebo nekdo to napadne tak to nepovali dve az tri hodinky to kazdej pochopi ale nevali to tri dny a nikdo se nejak nevyjadriv nic nenapsal za to ze se ps+ musi platit je to peknej hnus odnich !!

Já blb si ještě zaplatil roční předplatný plus a jsem tedy o 3dny chudší to by měli kompenzovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se těším jak si přes vánoce zahraji a nic, za chvilku musím do práce...no hlavně, že si platím PS +, na které přes týden nemám vůbec čas, přes víkendy max. pár hodin a když už ho konečně mám, tak to nejede... v Sony jsou vážně neschopní, za 3 dny neumí rozjet svou vlastní službu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vadí, že nenapsali žádný prohlášení, neomluvili se nebo neoznámili, že až vše bude ok, tak něco dostanem jako bolestné. Já si platím PS+ jako velká část PS komunity a myslím si, že za svoje peníze si zasloužím stabilní služby a ne výpadky. Po dubnu 2011 bych čekal lepší připravenost(nemyslím imunitu) na tyto útoky a taky rychlejší zakročení a sjednání nápravy. Zřejmě na to sony z vejšky kašle. Samý kecy typu - buďte trpělivý, ETA is not known a podobný kecy na twitteru mě prostě neuspokojují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo s tím, že nic neřeknou mě taky pěkně serou. Ten twitter taky sleduji a vypadá to, že mají na Twitteru online jednoho pracovníka a zbytek Sony týmu je doma a slaví vánoce a nikdo to neopravuje, protože jinak nechápu co tak dlouho trvá nahodit po ddos útoku. U hacknutí bych to pochopil, ale při shození serveru ne. (musí mít přece nějaké záložní servery atp.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas s Money-$. Většina je nas.raná na Sony, to já jsem taky, ale hlavně z důvodu, že nepodávají žádný zprávy, co se znovuzprovoznění PSN týče a ne kvůli tomu, protože nějaký zkur.vený dem.enti na Vánoce úmyslně přetíží jejich servery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu