Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co hrát za hry na Štědrý Večer s rodinou?


Greddy

Recommended Posts

Indulona je na hebké ruce. Si to pleteš.

Jinak u mě si hrát s rodinou na wii dokázat nedokážu. Rozhodně co jsem kdy viděl a hrál, tak bych doporučil také wii sports, ale tam mi vadí tenis, protože jsem závodní hráč a kámoš to hrál a pak si rozhodil úplně švih. Než se zas dostal do reálu, tak to chvíli trvalo. Takže to pokoušet moc nechci xD.

btw: Já osobně hraji s kámošema na ps2 na kterém 4 ovladače a hrajem tennis nebo mashed(takový ty autíčka jak se závodí a střílí. Nehorázná kalba).

To je pěkná kravina... Hraju NFS a ted jsem si úplně rozhodil řízení.. Nejdou mi drifty jak předtím... Schazovat něco na hry je trapné...

A co doporučit na štědrý večer? Určitě bych nehral(jak už tady bylo řečeno) ale šel bych teřba na noční (což je u nás dúvod se ožrat a zhulit) nebo se jen projít.

Ale když už fakt hrát tak MArio párty ale co nejvíce boduje u nás an rodiných oslavách což hrajou i lidi co mají přez 50 tak to je :

Wii Sports a Wii play.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pěkná kravina... Hraju NFS a ted jsem si úplně rozhodil řízení.. Nejdou mi drifty jak předtím... Schazovat něco na hry je trapné...

A co doporučit na štědrý večer? Určitě bych nehral(jak už tady bylo řečeno) ale šel bych teřba na noční (což je u nás dúvod se ožrat a zhulit) nebo se jen projít.

Ale když už fakt hrát tak MArio párty ale co nejvíce boduje u nás an rodiných oslavách což hrajou i lidi co mají přez 50 tak to je :

Wii Sports a Wii play.

Ok když jezdíš závodně. xD Já ti ten názor neberu, ale když jak debil tam stojíš a jenom mácháš rukama. Asi jsi nikdy nehrál tenis. Až budeš hrát měsíc sqvos a pak tenis, tak řekni. Na wii je to stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Poslední přízpěvek se necituje ;)

2. Tenis jsem hral (občas ještě zahraji), i squash

3. Jeslti je kámoš profesional (i já mám kamarády) tak hraje minimalně 2h do 2 dnů. Takže by muse hrát 3h denně do 2 dnů na Wii aby si rozhodil švih. Nemůže si po 2h na wii rozhodit roky treninku...

4. Odpusť si výrazi debil atd. já tě taky niak nenazívám...

5. Wii nedokáže sníma přesné pohybi z tenisu, s Wii motion + možná ano.

6. Už se nebudeu niak vyjadřovat je to už tak dost OT!!!

7. K tématu :) Mario Kart jsou ještě dobré :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Wow on tu ještě někdo slaví klasické Vánoce? My už ani nemíváme stromek. Vánoce jsou den jako každý jiný, není důvod slavit ty nesmyslné semi-křesťanské svátky, když se Kristus narodil v létě. Samozřejmě jiné to je, pokud je v rodině malé dítě a dávat dárky ze zvyku beru, ale nechápu brojení proti hraní o štědrý den. Je v pořádku hrát všechny ostatní dny, ale pokud se člověk alespoň jeden den zvedne a provětrá břuch, slaný od křupek a chipsů a jde na Vánoce ven, vyvenčit psa a pak se rozvalí u TV, tak je to v pořádku? No, to je jedno, malý offtopic.

Taurus: Já bych určitě doporučil Okami... Graficky velmi pěkná hra, měla by být relativně nenáročná a nenásilná. Jinak už je i seznam 25 nejlepších her na nintendo Wii. Některé u nás nemusíš ani sehnat, ale jsem si jistý, že si vybereš (Okami je na 16. místě tuším).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow on tu ještě někdo slaví klasické Vánoce? My už ani nemíváme stromek. Vánoce jsou den jako každý jiný, není důvod slavit ty nesmyslné semi-křesťanské svátky, když se Kristus narodil v létě. Samozřejmě jiné to je, pokud je v rodině malé dítě a dávat dárky ze zvyku beru, ale nechápu brojení proti hraní o štědrý den. Je v pořádku hrát všechny ostatní dny, ale pokud se člověk alespoň jeden den zvedne a provětrá břuch, slaný od křupek a chipsů a jde na Vánoce ven, vyvenčit psa a pak se rozvalí u TV, tak je to v pořádku? No, to je jedno, malý offtopic.

Taurus: Já bych určitě doporučil Okami... Graficky velmi pěkná hra, měla by být relativně nenáročná a nenásilná. Jinak už je i seznam 25 nejlepších her na nintendo Wii. Některé u nás nemusíš ani sehnat, ale jsem si jistý, že si vybereš (Okami je na 16. místě tuším).

Vsak. Atmosfera ti preci nic nerika. Tradice take ne. Vsichni bychom meli zalezt a prestat zit kulturne. Zahodme kulturu a jakekoliv zvyky a pojdme zit do podzemi.. Kazdy den stejny, stale dokola. Doufam, ze neslavis ani narozeniny a svatek - ani svuj, ani nici. Co silvestr? Taky den, jako jiny.. Co, ze je novy rok, to preci na dni nic nemeni - stejne jako utery je pokazde druhy den v tydnu..

Vanocni stromek, stedrovecerni vecere, rodina spolu - to je pekne a je to tradice. Pokud nekdo kasle na dalky, tak at - to uz je jen a jen konzum a je blbost ho podporovat (vyplati se dat si max neco symbolickeho a poradne dary po vanocich ve slevach...). Ale prestat ho komplet slavit? Vybodnout se na stromek? To muze udelat opravdu jenom totalni zabednenec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako hnusi se mi ze nekdo chce hrat na štedrý večer furt to mám spojený s krásnýma zazitkama z mládi a nikdy sem neuvazoval ze by se misto toho hralo snad muzes i jindy ne? jinak kdyz bych hral tak jenom urcitou chvily jen na zpestreni nalady a ne celej den a uz vubec ne jen ty sam spis bych to vzal jako nahrazeni nevim napr koled tak se rodina pobavi u tennisu nebo tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous: Ne, neslavím ani narozeniny, ani svátky. Slavím osobní úspěchy (či třeba úspěchy jiných, mně blízkých) a já vlastní narození za úspěch vážně nepovažuji. A to je má první a poslední reakce za delší dobu na tebe, aby jsi to zase špatně nepochopil :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu