Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

V�noce


Guest Kyssi

Recommended Posts

No tak ja sem koupil matce taky digitalni vahu do kuchyne, protoze to tam vazi na takovym malym zjevu co stoji za starou backoru, pak nakou vonavku co stala za ty dve deci nebo kolik tam je nemalej majlant a fofovi sem koupil primocarou pilu na fosny, aby to nemusel porad piglovat pilkou, jo a sprej od adidasu aby se u toho tolik nezapotil :cheesygrin: a sobe naky to pivo na zazimovani k televizi, aby to pekne o vanocich rychleji uteklo k veceru :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rodicum nejakou specialni masaz s nakejma sutrama bo co, nevim o co jde presne :) ... a jeste dostanou lekce anglictiny od nejakyho instruktora kterej bude chodit sem domu aby to meli v poho :) ... to jsem za ne zvedavej .. ale musej se to naucit pac segra je v londyne uz 4 roky a neumej nic rict tak proto :)

edit: odkaz na tu masaz :) http://www.darky-jsou-zazitky.cz/zazitky/romantika-relaxace/masaz-lavovymi-kameny_50.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to se máte :D ! Já jsem kažý rok nakupoval tak týden, dva předem. Ale teď při mém rozpočtu 1000Kč na 8 osob... Docela záhul a ještě nic nemám, ale musím!!! Jo a btw. mám kamaráda co už od malička nakupuje a schání dárky už od září. Letos má 19 dárků a to jsou v rodině 4 (+ babička a děda) :D ... Z něj si vezměte příklad!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mamce krem na celulitidu, tatkovi jeste nic, ale sakra:D neco bych rychle mel. Segře pudr a nej. kamošovi 1GB ramku:D

heh kamosovi kdybys neco holce ale kamosovi :D no jako nemam nic proti ale tak jakoze no neni to zvlastni no podle toho kolik ti je roku coz nevim bych to mozna pochopil ale tak myslim ze kamosum se nejak darky asi zvlast nekupujou treba rodine a pritelkynim ale kamosum trochu uchylne sry ale me to tak prijde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh kamosovi kdybys neco holce ale kamosovi :D no jako nemam nic proti ale tak jakoze no neni to zvlastni no podle toho kolik ti je roku coz nevim bych to mozna pochopil ale tak myslim ze kamosum se nejak darky asi zvlast nekupujou treba rodine a pritelkynim ale kamosum trochu uchylne sry ale me to tak prijde

Tak mu nezávid dobrýho kámoše;) Ja mu jen chtěl vylepšit pc, protože ma šunku. A kdyby byla holka..:( ... tak by darek dostala holka8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu