Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xenon JTAG E79


kopricek

Otázka

Zdravím,

nedávno mi domů dorazil starší xenon kterej šel naštěstí JTAGnout a také jsem na něm JTAG provedl přes LPT port v PC a pomocí 2 diod a spojení ale byl na starém dashboardu ( vyplivnutý z JTAG tool - 12xxx ). Podle návodu zde na fóru jsem chtěl udělat aktualizaci na dashboard 17150 a jakmile jsem ho do xka naflashoval zpátky, xbox mi začal házet 1 RROD E79. Asi 10 minut jsem se zoufale snažil dostat do Xellu abych to naflashoval zpátky a poté se záhadným způsobem do xellu dostal, naflashoval jsem zpátky dashboard, ale asi po 1 hodince jsem xbox vypl a už se znova nezapl a opět E79. Skusil jsem propojení JTAGu přeletovat, protože by tam mohl být ♥♥♥♥ spoj a blbě bootoval, ale po přeletování mi xko nevyhodí ani E79 nebo jinej RROD a ani žádný video, bliká pouze prostřední zelená ledka ( nemam mechaniku ) a tam zůstane viset. Skusil jsem propojení odletovat a xko potom naběhlo do E79, takže problem bude někde v tom propojení. Proto se chci zeptat, jestli je tedka špatný jenom to propojení a při přeletování jsem omylem spálil nějakou diodu a bude se muset jenom vyměnit, nebo jestli bude v xku i jiný problém s NANDkou a zároveň poradit. Jaký je lepší JTAG propojení ? 3x 330 ohm rezistory nebo 2x dioda + spojení ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu