Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

2.71 Custom firmware!


pytrisss

Recommended Posts

Taaak D_A nám vydal novou verzi jedná se o revizi B' už má podporu iso her bez umd, ovšem zatím to moc nefunguje je to ve stadiu betatestu... Jsou opravený i nějaký další chyby, takže pokud by nějakej fajnšmejker chtěl to nejnovější muze upovat pro normální lidi zbytečnost..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Mno moc nefunguje FW:2.71 SE-B je uplně k ničemu stejně všechny hry musím poštět přes devhook protože the sims 2 CSo se mně sekne vždycky a NFS Carbon ISO se mně sekne uplně vždycky přesně v tom stejným závodě i místě a když to rozjedu přes devhook tak to jede bezproblému takže FW:2.71 SE-B je naprosto k ničemu věc ty iso přímo z Game nejdou musíte emulovat je to prostě jedním slovem uplně stejný jak FW:1.5 jen že FW:2.71 SE-B tam jdou změnit pozadí to je celý a FW:1.5 je prostě lepší a pozadí umímtaky změnit jinak prostě ty ISA z karty nejedou takže FW:2.71 SE-B je na nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alebo si lama a nevies si to nastavit............

Jak myslíš lama si ty podle toho obrázku Killzone nejhroší hra co znám a podle toho vidae fuj uplně se mně dělá špatně ftipný mně to nepřipadne :roll:

hm tak to ses nejakej divnej

- hrajec nfs:c

- nelibi se ti killzone

- nepripada ti vtipny to video ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu