Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WipeOut Pulse - Herní dojmy // Infrastructure Multiplayer


SEMRY

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mam problém stáhnul jsem si WipeOut Pulse. Normálně jsem to dal do iso. V psp se mi ukáže ikona a ta animace při ní. Když to dam spustit naběhne tam to logo psp(animace na bílém poli), pak se ukáže "sony comuter entertaiment present" a jako by se to načítalo, ale asi tak po půl minutě co je display černý se psp vypne

Prosím o radu mám 3.52 M33-4

dík Fidži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo .. jen kdyby se nemuselo po kazdym zavode cekat 45 sekund na dalsi mapu, nebo nez to kopne do looby .. to je fakt na pest .. vsihni dojeli a ty tam musis 30 sec koukat, kdo ma kolik bodu ... kdyby to aspon promitalo naky zajimavy informace ... ale fakt ne..

jinak squela hra!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně přišel na to jak se dělá vývrtka. Ve vzduchu stačí zmáčknout doprava, doleva, doprava, doleva a barrel roll je na světě, po dopadu získáte boost 8) Great landing :!:

Fakt nekecám :)

Hustýýýý .. to určitě zkusim .. moc se to hodí (btw, de to i v Multiplayeru?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele sermy, mel bych dotaz .. udelal jsem si vlastni skin, a kdyz ho chci stahnout, porebuju nakou javu, nebop flash . a vubec nevim co. .. tak jak sem koukal, ty uz vlastni skin mas, tak si to asi stahl, se chci teda zeptat, kdyz ti dam muj ucet, jestli bys mi to stahnul z ty stranky, a poslal mi to, abych to mohl pouzit .. .dik:bash: dam ti za to 100 pts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to tady všichni chvali tak se mi novy WipEout nelibi proste mi prijde ze se tam toho moc od posledniho WipEoutu nezmenilo

Není to revoluce, je to evoluce, více tratí a vše dotaženo do konce. Mám pocit že už snad není co vylepšovat, zlepšila se trochu grafika, zvedla se rychlost, tvorba vlastních skinů, výsledky na wipeout-game.com silná infrastructure komunita..... Co víc si přát.

Hustýýýý .. to určitě zkusim .. moc se to hodí (btw, de to i v Multiplayeru?)

Jo jde, minule jsem předjel týpka těsně před konecem, myslel že už to má jistý ale byl tam skokánek tak jsem udělal Barel rolls a šup po dopadu boost a byl jsem v cíli. Samozřejmě jsou tam borci kteří jsou proklatě rychlí.

hele sermy, mel bych dotaz .. udelal jsem si vlastni skin, a kdyz ho chci stahnout, porebuju nakou javu, nebop flash . a vubec nevim co. .. tak jak sem koukal, ty uz vlastni skin mas, tak si to asi stahl, se chci teda zeptat, kdyz ti dam muj ucet, jestli bys mi to stahnul z ty stranky, a poslal mi to, abych to mohl pouzit .. .dik:bash: dam ti za to 100 pts

Pokud sis udělal skin, stáhni ho přes PSP, mělo by to jít ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcelku dobra hra :D

Příspěvek s nulovou hodnotou...:arrow:

to ne:-D v tabolce bych byl vespod:-D

To je uplně jedno, hraju singl a pak tam vždycky uploaduji profil, abych se porovnal:) Cím víc se blížím k phantom Grid tím je to těžší, už se mni nedaří všechno na zlato........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu