Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jméno vs. nick


tommi1st

Recommended Posts

Zdravím, možná v hledání špatně formuluji ale tohle jsem prostě nikde nenašel. Při založení ps účtu se mi přes email spároval účet s facebookem a ikdyž v editaci svého profilu pod svým vlastním jménem svuj nick vidím, nikde nemůžu najít možnost jak standartně zobrazované realné jméno zaměnit za tento nick... nemůžete někdo poradit? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Já mám to samé,rovnou v názvu přihlášení se na internet a v profile ta přezdívka se mě dala bez mého svolení přímo do hry War thunder a ted nejde ani ve hře změnit na jméno,ale pouze v profile.V tomhle to má PS4 nedomyšlené,protože na PC se v profile hry změnit normálně lze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maku,díky.Jenže jsem tam šel a zjistil,že jsem zadal nepřesné údaje a ted už je nenajdu,takže mě to nepustí přes kontrolní otázky a tedy si v tom nemůžu ani změnit jméno ani kdyby to šlo,protože ty kontrolní otázky tam bez přesných odpovědí nepustí ani mě,který je zadal.Udělal jsem novou registraci.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu