Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gun Showdown


shadow.wizard

Recommended Posts

Presne tak je to opravdu SUPER vyvedena hra!!Ovladani jsem se nebal sice je trochu slozitejsi ale uz jsem si zvykl...Mise jsou originalni, grafika je mooc pekna, zvuky + hudba vyyborna, krajiny a mestecka pekne vydarena.Zatim me trochu nevyhovuje ovladani kone ale to opravdu malo.Bulletime je naproste skvelej ;-) .

Moje hodnocení 9/10 ;-) :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak uz to hram tak 4 hodiny (hracie) a musim povedat velke prekvapenie. Velmi som sa toho obaval (ovladania) ale je to OK. Asi tak 1 hodinu som si na ovladanie zvykal ale teraz uz je to ok. Grafika je ok (nieje najlepsia) a zvuky, atmosfera a vsetko okolo toho robia z tejto hry pecku.

Moje hodnotenie 8.5/10

tak napis recenzi ;) ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dohráno hlavní mise,ted už jen dodělat vedlejší...,ale musim se přiznat že na posledního bosse sem musel kouknout do návodu protože sem vůbec nevěděl jak na něj,ale jinak prostě skvělá hra
Huh tak to je rychlovka. Ja som teraz len pri indianov (oslobodenie ich z vaznice) ako je to este dlho?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem taky zacal hrat gun, je to fajn hra doporucuju stahnout vsem kdo maji radi akcni hry, bohuzel, jak je u me zvykem sem se hned na zacatku zasekl. V Empire city sem dostal ukol moonshine. Dojel sem na misto, postrilel bandity a ted mam znicit ten jejich destilacni pristroj nebo co to tam meli.(DESTROY THE FIRST STILL WITH FIRE - to to pise) vystrilel sem do toho tuny naboju a nahazel vsechen dynamit a nic se s tim nestalo...prosim o radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caues, taky resim problem, sem v tom baru v prvnim meste, hraju tam se 4 typkama karty, ale vubec nevim o co jde...jako umim poker, ale tady to je naky divny, sice to nejak pokrove vyhodnocuje, ale karty ktery vidim...nerozumim...mam jich treba 7 na stole...muzete nekdo vysvetlit, jestli mate za sebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pls radu!!!Vite jak jsou po celim tom svete rozmisteny ty kopecky zlata???Tak proste nemuzu prijit co stim...Da se to vubec sebrat (asi jo ze?) a co k tomu potrebuju...Narazil jsem na tooolik ale nemam ani jeden.Poradte co mam udelat diky :-(
Potrebujes kupit krompac v obchode. Najde ho v Empire City aj v tom druhom meste. Stoji $20.

EDIT: heh 2003 prispevok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caues, taky resim problem, sem v tom baru v prvnim meste, hraju tam se 4 typkama karty, ale vubec nevim o co jde...jako umim poker, ale tady to je naky divny, sice to nejak pokrove vyhodnocuje, ale karty ktery vidim...nerozumim...mam jich treba 7 na stole...muzete nekdo vysvetlit, jestli mate za sebou
je to texas hold em poker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz, nevíte jestli ta hrá má multiplayer? A jestli jo, tak o co tam asi jde. Dal bych s kamošem po wifi, ale nechci ji stahovat nadarmo, páč nemám moc rychlej net. díky za odpověd

no tak si to skopituj od neho ne ? jo ma to multi :) a prej je docela dobry ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak to, ale u této hry se mi už dvakrát stalo že se save posral (corupted) a nešel načíst. Dělá mě to jen u této hry. Má to ztažený z rapidu. Stalo se to někomu? Už mě nebaví to přád hrát znovu.
Je to chyba Devhooku mne sa to stalo pri Tomb Raiderovi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu