Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gun Showdown


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

bobo: jo mas pravdu dost to rozciluje ale v ty hře je něaký kouzlo kouzlo westernu :D tedka mluvim jako stara baba....ja tu hru uz dohral dvakrat a tedka jdu na minimise jako: plašení stádo krav, lovení a další cool mise furt v ty hre muzes neco delat treba hledani zlata a rejcem rozkopat...mír můj názor :wink: :wink: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bobo: jo mas pravdu dost to rozciluje ale v ty hře je něaký kouzlo kouzlo westernu :D tedka mluvim jako stara baba....ja tu hru uz dohral dvakrat a tedka jdu na minimise jako: plašení stádo krav, lovení a další cool mise furt v ty hre muzes neco delat treba hledani zlata a rejcem rozkopat...mír můj názor :wink: :wink: :D

haha mas naprostou pravdu ;) jeden kamos to nazval gta na koni :lol: :lol: a docela dobre to vystihl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

help plsss,delam posledniho bossa a kdyz uz byl skoro bez zivota(chvilku mi trvalo nez sem pochopil ze musim strilet zapalny sipy do toho zelenyho koure)tak mi ten pi**s utekl nejak na jakysi hradby neco co to je a strili na me zvrchu,kdyz do nej palim tak nic,navic s protejsi strany porad lozi po chvilkach dalsi pistolnici a tak nevim co mam delat,porad tam pobiham mezi tema kopcema zlata a nic me nenapada,heeeelp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

help plsss,delam posledniho bossa a kdyz uz byl skoro bez zivota(chvilku mi trvalo nez sem pochopil ze musim strilet zapalny sipy do toho zelenyho koure)tak mi ten pi**s utekl nejak na jakysi hradby neco co to je a strili na me zvrchu,kdyz do nej palim tak nic,navic s protejsi strany porad lozi po chvilkach dalsi pistolnici a tak nevim co mam delat,porad tam pobiham mezi tema kopcema zlata a nic me nenapada,heeeelp
Taky sem ho nemohl oddelat, tak sem prisel na figl...

Kdyz si stoupnes kousek pred tim typkem co ho mas zabit, tak abys na nej videl, tak aby na tebe nedostrelil. Do dynamitu co hazi pak nemusis strilet, hodi si ho na rimsu sam. No a pak si to dohral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu