Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kupování her


PanSony

Recommended Posts

Ahoj moc se předem omlouvám všem za všeobecný název a kam to vkládám.

Chci si pořídit PS4 a i když jsem se snažil přečíst hodně informací, rád bych si potvrdil ujistil tyto věci:

1) Originální hry mohu kupovat přes síť Playstationu jen pokud mám zakoupen a aktivní účet PSplus?

2) Koupené hry mohu po zaplacení hrát pouze pokud mám účet aktivní nebo i když již placený a aktivní není?

3) Prémiové tituly se dají koupit na PSplus vždy levněji než běžně v českých obchodech, je tam vždy na hry nějaká sleva?

4) Sleva na počet her a velikost ceny je ovlivněna tím jak na jak dlouho mám zaplacený účet? Měsíc,tři,rok?

5) Na PSplus platím hry přes nějakou ebanku nebo přes číslo karty a další údaje či stačí z důvodu bezpečnosti pouze koupit

kupony tedy vlastně určité peníze v obchodech dobíjecí kupon Playstation network card? Tyto kupony i ucet Psplus jsou stejné jak pro PS3 tak PS4? Spousta obchodu píše nebo má na obrázku jen PS3.

6) Bazarové hry lze běžně kupovat nejsou nějak vázané k ůčtu nebo registraci apod?

7) Kopírují se hry nebo nějak padlěají, musí se tedy hra z druhé ruky nějak řádně kontrolovat co a jak?

8) Výměna hardisku je možná bez ztráty záruky člověk si udělá sám nebo musí PS4 do aut.servisu? Na internetu jsem četl o výměně disku bez ztráty záruky v obchodě mě řekli, že je to nesmysl a záruku bych ztratil. Prý mají přijít na trh novější serie s 1tb diskem je to pravda?

9) Máte zkušenost s dobrou funkcí wifi nebo budu muset po bytě tahat lan kabel k připojení PS4 k nternetu.

Dodatek:

volant asi levně k PS4 nekoupím T80 dle recenzí je špatný, může někdo doporučit prostorové

repro 5.1 nebo 7.1 k PS4 k Led Tv Sony nebo k se připojí přímo do PS4? Cena do 3-3.5tisíc MAX.

Děkuju předem a nezlobte se za věci které již byly někde řečeny, potřebuji si ujistit tyo věci i kvůli

výdajům než do všeho budu strkat peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

1. Ne 2. Na online hraní je potřeba/ na offline není 3. Spíše jsou exkluzivní ceny vyšší nebo stejné jak krabicové, takže nic výhodného. Někdy bývají akce, chce to sledovat, výhodnější je hru koupit o pár týdnu později "z druhé ruky" o pár stovek levněji od někoho kdo to dohrál a taky sledovat aukční portál... 4. Ne 5. Používají se údaje z karty ( teda aspoň u nás doma ) a Kredit i Psplus členství je dohromady Ps3/ps4 6. Různé bonusy ke krabici jsou na první aktivaci ale jinak hra určitě musí fungovat ( jsou možná vyjímky ) 7. Netuším jak postoupilo pirátství na PS4 ( to jde mimo ) , prodej padělku je trestný , takže se stačí vyhýbat pochybným prodejcům 8. Tuším , že HDD je možné vyměnit , ale musí splňovat určité parametry 9. Bez problému doma 10. volanty do 3000,- budou všechny obecně stejný, na profi požitek to bude chtít hledat asi na dvojnásobné částce 11. Repro doporučuji raději v této cenové relaci kvalitní 2.0 Microlab soloC6new/C7- dražší , ale lepší k TV

ps. PS4 sice doma máme , ale není moje , takže se můžu někde plést snad ne :)

Upraveno uživatelem H4us3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Repro 2.0 jsem koukal ale prostorového tedy nic k PS4 za nějaké ne šílené peníze. Tak v tomhle má výhodu pc kde člověk sežene Creative,genisu či Logitech do 3500 prostorové a docela to obstojně hraje. Volanty se kouknu ale našel jsem certifikované běžně prodávané T80 a T300 ten je šíleně drahý ten si nemohu dovolit a nějakou zmínku o T100. Jo tak hry teda spíš od někoho nebo zabar než na Sony, čekal jsem že člěenstvím se tam pak vyplytí ty hry kupovat. Děkuj za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi jak si narocnej - nekomu napr me stacej geniusacky 5.1 takovy ty dreveny, na hrani - a telku mi to staci, basy to ma dost solidni, vejsky nekricej ani divne nepiskaj .. samo je to o sluchu .. nejsem velkej gurman.. pri hrani si to fakt uziju .. ale pro nekoho to muze bejt nedostacujici..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha děkuju takže stačí hledat jakékoli 5.1 repro k PC který budou mít opt.vstup a půjdou spojit s PS4?Měl bys tip nic náročného aby to hrálocprostorově trošku slušně a nemusí mít velký výkon nepotřebuju bořit zdi zvukem či basy. 2500kč a max 3000-3500kč včetně dph asi genisu,Creative,Logitech?Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu