Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Horory??? už ne....


xDante1986

Recommended Posts

Asi 3 roky zpatky, jsme se s kamosema rozhodli, ze si udelame maly vilet do Kina..Samozrejme nazev Hory maji oci hned zaujal, takze nebylo co resit...Muj prvni zachvat smichu jsem chytil hned pri pate minute filmu a to pri pohledu na nejakyho mutanta, co mel antenky na palici hned si vyslouzil prezdivku radista. Hned jsem vedel, ze se jedna o kvalitni film plny "nepredvidatelnych akci a scen", jako napriklad, kudy asi tak pujde mutantik, kdyz mu zabarykaduje dvirka. Proste vostrej film, zaradili jsme si ho do katalogu naditych filmu kam patri napr. Komando, Rambo 123, Rocky 124,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně The Thing (Věc) Johna Carpentera z roku 1982 s Kurtem Russellem. Hodnocení 8.2 na imDB od 40+ tisíc uživatelů myslím mluví za vše.

True Horror, ne s*ačky typu SAW a pod.

V dnešní době na mě působil horor The Thing místama až komicky, je to dáno stářím toho filmu, trochu napětí i přesto obsahuje, ale nevím proč urážíš jeden z nejlepších filmů, kterým je SAW, má vynikající atmosféru i přes směšně malý rozpočet za kterého film vznikl.Samozřejmě ostatní díly už jsou o dolování pěněz ale SAW 1 je vynikající film

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli chcete horory tak sahnete po japonske tvorbe ... vyborny strih , dokonale zapletky a paradni prace z kamerou dokazou napnout cloveka a vyvolat v nem pocit strachu z vlastniho strachu ... dokonala zalezitost

edit : ted me napadl drsny filmek ... Purpurove reky ... doporucuji schlednout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa pacil docela GOTHIKA... potom kruh 1,2 bol docela dobry ale tie nove ako uz dante spomilal hore... niesu horori ale akcne komedie ... ;) sem tam sa v tych filmoch zlaknem... ale podla mna je horor pravy vtedy ked pocas celeho filmu serem magy v kockach :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
tak jsem se dodíval na texaský masakr motorovou pilou: Počátek....a jsem znechucen...kde jsou ty staré horory, u kterých běhá mráz po zádech a strach...z těch n ovějších se mi líbil už akorát tak Silent Hil......ale....Texaský masakr, hory mají oči..a ted nevím jak se jmenuje ten film o těch mladících na slovensku jak je tam ti maniaci vraždí....no to je fuk...páni filmaři by se měli zamyslet nad tím co točí dyť to už je hnus......už se u takového filmu ani nemůžu bát....je to jen o tom jak kdo koho co nejbrutálněji zabije....a i když sem otrlá povaha....tohleto už je fakt moc....na horory se raději přestanu dívat....

souhlasim s tim sillent hillem... u toho sem se fakt docela klepal :) hustěě :) ale jinak je to bííída....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu