Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Změna NAT typu z "3" na jakýkoliv jiný, nefunkční ani po otevření portů. Prosim radu.


zower

Otázka

Ahoj, tak jsem si včera zkusil dát dvoudenní PS+ trial abych zkusil s kámošem zahrát mortal kombat proti sobě online, po tom, co nám to asi 10x po vyzkoušení všeho možnýho pokaždý napsalo chybu začli jsme hledat čim to je, no vypadá to, že problém je muj NAT type, kterej mám 3 nebo strict, což jak mi i PS píše, je na online hraní nevhodný.

Po přečtení různejch tutoriálů to vypadá, že možnosti jak NAT změnit jsou dvě z nichž jedna se používá víc a i pro tu jsem se rozhodl, a tedy na pevno nastavit pro můj PS statickou IP adressu, povolit v routeru uPnP a pak otevřít porty, který radí tady http://portforward.com/networking/static-ip-ps4/ vpodstatě jsem postupoval podle toho návodu.

Ale i když jsem tohle všechno udělal, žádná změna se nedostavila, nejsem si teda uplně jistej tim otevíráním portů, protože to má každej router jiný, screenshot nastavení svýho routeru přiložim, do application jsem nic nevybíral, do kolonky na výběr počítače jsem vepsal tu IP mýho PS4, a pak port range-nechápu proč jsou dvě, public post-74954-14687186548864_thumb.jpga private port, to jsem v těch jinejch návodech neviděl. A pak traffic type buď UDP nebo TCP podle toho tutoriálu zase.

Tak tohle jsem udělal ale na PS4 mám pořád i po restartování jak routeru tak PS nat type 3, žádná změna, neudělal jsem někde chybu? Nebo nějaký další rady jak to změnit? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nastav si na PS4 pevnou IP (v rozsahu tvého router , což najdeš v nastavení routeru). IP pevnou adresu PS4 nastav v routeru do DMZ a dej aplikovat. Mělo by problém vyřešit.

Příklad: tvoje výchozí brána je 192.168.1.1 (router). IP adresu na PS4 si nastav 192.168.1.xx (číslo). Najdi si v nastavení routeru - DMZ , myslím je to v nastavení NAT. Tam dej adresu PS4, aplikovat.

Pochopitelně je třeba nastavit na PS4 kromě IP adresy i DNS (výchozí brána). Zapnout uPnP na routeru pokud to umí.

Po nastavení dej test spojení na PSN a vypíše ti to jaké je nastavení.

edit: jednoznačně doporučuji připojení po kabelu (UTP) z routeru do PS4 , WIFI je na prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pevnou IP na PS4 mám, do DMZ jsem tu IP dal (původně jsem to chtěl vyřešit přes otevírání portů, abych nemusel tu DMZ povolovat), ale pořád NAT-3, takže už nevim, ještě pročtu to téma od "seth"a...

EDIT: tak po pročtení toho tématu jsem zavolal poskytovateli a požádal o změnu IP na veřejnou, uvidíme jestli se změna dostaví...

Upraveno uživatelem zower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu