Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomalý download


HAL 9000

Otázka

Zdravím,

pravidelně se mi stává, že se mi v podvečerních a večerních hodinách extrémně sníží rychlost downloadu na PS4 (zejm. stahování her a updatů). Přes den většinou žádný problém nemám. Nedokážu říct, o kolik přesně se download zpomalí, protože PS4 zobrazuje pouze odhad času do konce stahování. Ale orientačně můžu říct, že např. stažení updatu, které běžně trvá 5-10 minut, trvá večer několik hodin. Někdy se download na krátkou dobu zrychlí, když stahování pozastavím a pokusím se v PS4 znovu nastavit připojení k internetu nebo změnit DNS. Tento problém mám stále od doby, kdy jsem si konzoli pořídil (od dubna 2015).

Používám kabelové připojení od UPC, konzole je k modemu připojena UTP kabelem.

Zajímalo by mě, zda je problém v PSN nebo v mém internetovém připojení.

Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak nevim, stahnul jsem si CoD demo a stahlo se a kliknu na Campaign a ted se instaluje ( installing) uz od vcera nekolk hodin je to normalni?

 

To to jeste stahuje dalsi desitky GB? Zadny DOWNLOAD to nepise, jen Installing

 

Po restartu konzole to same... Slider pokracuje tam kde byl a skoro se nehybe, net mam 20 Mbit.

 

"Instaluje" se to i v rest modu?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu