Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nová verze Nintenda DS


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

o dva týdny později (26.1.): Bylo představeno Nintendo DS Lite, informovalo o tom Hrej. V prodeji by nová verze NDS měla být v Japonsku už třetího března a vypadat by měla takhle (spustíte na tom samozřejmě staré NDS hry)

1ca9397ccfc0d9a4bcdfbc0e47bbf3.jpg

pondělní update: reedice NDS nebude

Příští týden v pondělí (tj. šestnáctého) by se mohla objevit nová verze Nintenda DS, informovalo o tom Hrej zde

nds-shortage.jpg

Cituji Lik-sang - Meanwhile rumors on Spong.com suggest it'll be a square clam-shell design, inspired by cell phones and allowing you to make free VoIP calls from any wireless hot spot.

Kolují dohady, že že bude čtvercového, škeblovitého vzhledu, inspirované mobilními telefony a umožňující vám uskutečnit ZDARMA VoIP volání z libovolného free Wifi spotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mám doma NDS i PSP a nezdá se mi že by jedna byla horší byť třeba NDS neumí tolik co PSP, odsuzovat jeden výrobek je blbost "mám PSP takže NDS bude shit a obráceně" takhle se to brát nesmí, je to především o hrách a ty jsou na obou konzolích setsakramentsky kvalitní a zábavné!!!! :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o dva týdny později (26.1.): Bylo představeno Nintendo DS Lite, informovalo o tom Hrej. V prodeji by nová verze NDS měla být v Japonsku už třetího března a vypadat by měla takhle (spustíte na tom samozřejmě staré NDS hry)

1ca9397ccfc0d9a4bcdfbc0e47bbf3.jpg

pondělní update: reedice NDS nebude

Příští týden v pondělí (tj. šestnáctého) by se mohla objevit nová verze Nintenda DS, informovalo o tom Hrej zde

nds-shortage.jpg

Cituji Lik-sang - Meanwhile rumors on Spong.com suggest it'll be a square clam-shell design, inspired by cell phones and allowing you to make free VoIP calls from any wireless hot spot.

Kolují dohady, že že bude čtvercového, škeblovitého vzhledu, inspirované mobilními telefony a umožňující vám uskutečnit ZDARMA VoIP volání z libovolného free Wifi spotu.

jako tabaťerka na cigára to není špatný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len nechapu proc nintendo pracuje na novom nds ked je na trhu sotva 2 roky a psp ajtak neprekona

psp překonávat nemusí, už ho překonalo :D , když koukneš na

www.prodejher.cz

, tak zjistíš, že v japonsku vede nds o docela hodně. Jsem ale priznivem psp, takže se mi to teda moc nelíbí, že nds vede :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
len nechapu proc nintendo pracuje na novom nds ked je na trhu sotva 2 roky a psp ajtak neprekona

psp překonávat nemusí, už ho překonalo :D , když koukneš na

www.prodejher.cz

, tak zjistíš, že v japonsku vede nds o docela hodně. Jsem ale priznivem psp, takže se mi to teda moc nelíbí, že nds vede :twisted:

ale v amerike a eu vedie psp. a ked ti šikmoočkovia nevedia ocenit dobru konzolu tak ma to netrapi. okrem toho cinania davaju prednost kravinam ako gamecube, nds, tamagoci pred psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len nechapu proc nintendo pracuje na novom nds ked je na trhu sotva 2 roky a psp ajtak neprekona

psp překonávat nemusí, už ho překonalo :D , když koukneš na

www.prodejher.cz

, tak zjistíš, že v japonsku vede nds o docela hodně. Jsem ale priznivem psp, takže se mi to teda moc nelíbí, že nds vede :twisted:

to jako, že tahle kalkulačka vyhrála souboj s PSP?? ty žlutý jsou fakt na palici a vím to z vlastní zkušenosti protože s nima makám v práci))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu