Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nová verze Nintenda DS


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
já nevím proč se o tom bavíte, když máte psp ? to vám nestačí ? :lol:

jo jasně že stačí :D . Jsem chtěl jen zareagovat trošku na tohle téma, jelikož tady někdo psal, že nds nemá šanci. No ale podle toho jak se prodává v jap, tak asi má.

šikmooký jsou děti. pořád by jenom hráli arkády atd... :lol:

proste maji se jinak bavi ... joo to ammerika nepochopi ... psp sice vede graficky ale troufam si rict ze hodne ds titulu jsou oproti psp titulum daleko zabavnejsi (metroid,nintendogs,vsechny maria,pokemony atd) a to ze jsou detinske to vubec nevadi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím proč se o tom bavíte, když máte psp ? to vám nestačí ? :lol:

jo jasně že stačí :D . Jsem chtěl jen zareagovat trošku na tohle téma, jelikož tady někdo psal, že nds nemá šanci. No ale podle toho jak se prodává v jap, tak asi má.

šikmooký jsou děti. pořád by jenom hráli arkády atd... :lol:

proste maji se jinak bavi ... joo to ammerika nepochopi ... psp sice vede graficky ale troufam si rict ze hodne ds titulu jsou oproti psp titulum daleko zabavnejsi (metroid,nintendogs,vsechny maria,pokemony atd) a to ze jsou detinske to vubec nevadi...

jj některé hry jsou super a dokonce jim je závidim ale těch her je opravdu málo...

Jinak jen pro pořádek na NDS jdou kopírovat hry pomocí SmartCard a SuperPass ale tyhle nesmysli stojí přibližně 3000,- a sledovat filmy a pouštět mp3 také jde ale na to zase musíš mít další nesmysli a to taky není nic levnýho.... Proto je PSP stále lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jen pro pořádek na NDS jdou kopírovat hry pomocí SmartCard a SuperPass ale tyhle nesmysli stojí přibližně 3000,- a sledovat filmy a pouštět mp3 také jde ale na to zase musíš mít další nesmysli a to taky není nic levnýho.... Proto je PSP stále lepší...

jj to je fakt ... proste psp v tom ohledu vede... ale ty hry ... nintendo bylo vzdycky v tom lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

psp the best of...

jeste abych se mazlil s čkolem na deesku:)

ale nektery hry jsou mazec tusim, ze nove Mario Bros.

http://www.gamespot.com/ds/action/supermariobrosds/screenindex.html?page=3

videl jsem video na satelitu(gameone) a dosti dobry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
:cheesygrin:myslimze tenhle topic by se mohl smazat...trochu neaktualni

Ani ne, zrovna jsem někde četl že Nintendo chce vydat další facelift NDSka, bude to zase menší, menší obrazovky a asi to nebude mít vůbec slot na GBA hry. Ale co je na tom pravdy bůhví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
Jestli by neměl slot na GBA hry, tak nintendo de samo proti sobě, protože pro Browser MP3 přehravač od Nintenda potřebuješ kartu do GBA slotu. To by byl pěknej vlastňák xD

jasne, ale kdyby se velikost priblizila GBMicro, tak by to melo velke +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak GBA slot klidně odstraní a kolik lidí používá browser a mp3 přehrávač? Podle mě prostě vydají jejich nové verze jen pro slot pro DS hry.

zase nemuzu souhlasit, vis kolik lidi ma jeste 1000 her z GBA... to by byl FATAL ERROR!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale lidi co mají 1000 her z GBA mají obvykle i GBA:) A stejně by mě zajímalo kolik lidí hraje GBA hry na DS. Podle mě velikost nového DS zůstane stejná, zvětší se displeje (ale rozlišení zůstane asi stejný) a GBA slot spíš zůstane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale lidi co mají 1000 her z GBA mají obvykle i GBA:) A stejně by mě zajímalo kolik lidí hraje GBA hry na DS. Podle mě velikost nového DS zůstane stejná, zvětší se displeje (ale rozlišení zůstane asi stejný) a GBA slot spíš zůstane.

a kolika lidem se chce tahat NDS i GBA?

///tohle neni spam, ale diskuse pro ty co by chteli psat dementni hlasku: "Prestante spamovat"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

toto forum je podle mne uplne neaktualni vsedci tu diskutujete o dacom co sa tika ds llite akoo keby to bolo newem co ... nechapem vas vsetci tu pisete o novom ds .. toto forum " nova verze ds " je urobene v januari 2006 co je pred viac ako2 rokmi a pise sa o novej verzi ds takze o ds lite tak co tu pisete flamy .... konec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak GBA slot klidně odstraní a kolik lidí používá browser a mp3 přehrávač? Podle mě prostě vydají jejich nové verze jen pro slot pro DS hry.

LOL - takže tím pádem by pkmn pearl/diamond byly v podstatě k ničemu, protože jak známo disponují tyto 2 verze možností nahrát do ně všechny pkmny ze straých verzí na GBA.

Další věcí je ten browser - rozhodně to potěší když už to máš u sebe ta možnost se přoipojit někde kde jewifi zdarma - a hlavně to vypadá cool 8)

No ale lidi co mají 1000 her z GBA mají obvykle i GBA:) A stejně by mě zajímalo kolik lidí hraje GBA hry na DS. Podle mě velikost nového DS zůstane stejná, zvětší se displeje (ale rozlišení zůstane asi stejný) a GBA slot spíš zůstane.

Jak již řekl termix - na co tahat 2 konzole? když to člověk může mít pohodlně na jedné - méně starostí na opatrování. Podle tohoto posteje soudím, že je i zbytečné mít v NDS písničky, popřípadě knížky a videa - proč? většina lidí má MP3 přehrávač, nebo třeba přenosný DVD a proč vzít ssebou jenom 1 věc když můžeš tahat plnej ruxak elektroniky.

GBA slot je jedna z věcí které z NDS dělají výjimečnou konzoli, možnost hrát NEJEN DS hry ale i GBA hry a tím pádem nepřijít o své oblíbené hry je si myslím dost žádaná.

Navíc kam strkat případné další expansion karty? nebo co když bude nějaká flash karta i na GBC hry která se bude strkat do slotu pro GBA? kdo ví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kyssi - uplne sdilim stejny nazor, vyradit GBA slot by byla hovadina, presne jak rikas, GBA slotem se NDS posouva zase nekam vyse, ma dalsi moznosti a dalsi stovky moznych her pro hrani..

.. hehe presne.. vetsina lidi rika - na co fotak v mobilu, na co mp3 prehravac v mobilu apod.. jiste, vzdyt s sebou vzdy mohu v batohu nosit profesionalni zrcadlovku (nez ji nastartuju a vytahnu, momentka uleti), mp3 prehravac, ci jeste lepe mp4 prehravac a k tomu discman, prenosne radio, hodinky, mobil, PSP, blok a tuzku (pro poznamky) atd.. atd.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu