Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Návrat ke konzoli, prosím o rady


michal.ostravice

Otázka

Vracím se po létech ke konzoli a chtěl bych pár rad. Pokud to bych to tu měl zaplevelit, tak mi prosím dejte odkazy a přesunte nebo smažte.

1. Jaký monitor.

Uvažuji o Samsung 27 palců PLS nebo jiném IPS. Je kvalita vyšší než u TV? Vzdálenost bude maximálně 1 metr, proto jsem pro 27 palců

2. Připojení reprosoustavy

Lze připojit přímo repro Genius SP-HF1800A nebo je nutno použít jiné řešení?[h=3][/h]3.Nákup her

Nejdůležitější dotaz. Jelikož rozumím polsky bez omezení a zvládám čtenou polštinu na 90%, tak bych rád u některých titulů jejich lokalizaci.

Je nutno kupovat přímo v PL nebo stačí PL účet a při aktualizaci se mi stáhnou titulky? U dabované edice chápu nákup přímo v PL

4. Jsou patche povinné?

Díky pomalé přípojce internetu bez možností zrychlení(hory) bych rád patche odkládal na dobu mé nepřítomnosti. Je možné je odložit?

Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Čau, hale no... já mám 37" telku a hraju od ní 2-3m. Tak nevím, velikost nechám asi na tobě, podle toho, co každému vyhovuje. Tyhle repráky tam napřímo určitě nepřipojíš, doporučuju sluchátka ;). Konkrétně tyhle: http://sluchatka.heureka.cz/playstation-gold-wireless-headset-ps4/ , klidně kup jetý - stejně na MP budeš asi potřebovat mulťák. S těma hrama ti neporadím, nemám zkušenost. Patche nejsou povinný, ale nezahraješ si bez nich multiplayer a dají se odložit na kdy budeš chtít, prostě to stopneš a pak než vypálíš z baráku to pustíš, navíc se dá konzole uvést do stavu spánku, kde ani nevíš, že jde, ale stahuje data :). to je fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu