Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 16 VS. PES 16 Demo


midiborec

Recommended Posts

Tak uz mame možnost vyzkoušet obě dvě hry a proto mě zajima ktera se vám libi nejvice ? Ja musim říct že PES 16 mi nejak přirostl k srdci. Hrači se chovaji na hřišti realněji a nebehaji jako postřelení. Fifa 16 me docela zklamala jelikoz jsem nepoznal žádný rozdil oproti Fife 15. Snad jen jine menu a uz netrva tak dlouho nez odpískají ofsajd. Napište vaše nazory pro a proti ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím u mě vede PES 16. Poslední ročníky jsem hrál FIFA 15/14/ před tím PES. Takže teď se možná vrátím. V PES má být editor na i dresy týmu , uvidíme jak to bude fungovat, celkově ten edit a podle toho se rozhodnu- měl by tám být jednoduchý import souboru z flashky což by bylo fajn. Jinak demo fify mě moc nenadchlo ale dám mu ještě šanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli má PES 2016 licenci na UEFA Europa league tak by mohla být šance že tam budou české týmy.

FIFA 16 ještě taky oficiální seznam všech lig nevydala, tak tedy těžko říci.

U mě vyhraje ta hra, kde bude nějaký český tým.

Jinak se asi rozhodnu podle pocitu z hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pročetl něco na netu a zde přikládám svůj amaterský překlad. Píšu to jako fanda FIFA (hraji ji 20let). Pro Evo jsem hrál vždy jen dema.

"Největší rozdíl mezi oběma hry je, samozřejmě, v tom, jak se hrají. Fox engine (který pohání Konami v Metal Gear Solid 5) udělal zázraky i s Pro Evo animacemi, a to pomohlo k plynulosti hry.

AI týmových kolegů dělá skvělé náběhy do prostoru, což by měli dělat a reagují na to totéž co děláte vy a neuvíznete tak smyčce animací (motanice) s ostatními hráči.

Ve skutečnosti celá věc poskytuje ještě závaznější pocit, ale jen v dobrém slova smyslu.

Ve srovnání s FIFA kdy většinou musíte držet sprint a driblovat, PES vám dává chvíli na to, postojem těla, zpomalit hru a přečíst si tak co ostatní hráči dělají a získat tak větší kontrolu nad ovládáním.

PES je velice týmová hra a způsob jakým hráči cítí hru se dynamicky odráží i ve hře. Hráči mají svou sílu, velikost a styl velmi dobře přeloženou do hry a to pomáhá dát každému více intimní pocit pro vás hráče.

Jednoduše řečeno, je to nejlepší fotbalová hratelnost od dob PES 5, pokud jste fanoušek tak budete vědět očem je řeč a je to opravdu velká pochvala.

Tak jako vždy půjdou velké peníze do FIFA. Jeho fanouškovské jádro je oddané a to bude fungovat zřejmě dobře.

Ale pokud se díváte na novou výzvu, nebo pokud jste trochu nemocní z toho jak moc se EA zaměřil na FUT módu, tak Pro Evo vám může pomoci zamilovat si znovu fotbalovou hru. "

V PES 2016 je již oficiálně potvrzena AC Sparta Praha + oficiální license Evropské ligy (tudíž možná šance na další české týmy.

Zde přehled: https://pes.konami.com/us/pes/exclusive-competitions-in-pes-2016/

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FIFA se mi líbí o dost víc graficky a celkovým prostředím hry (menu, loga...). Ten celkový "design" série PES mi připadá až odpudivý, včetně toho hnusného fontu, který je pro Japonsko typický. Potom je tady absence licencí u značného počtu týmů. Na druhou stranuv PES hráči vypadají v pohybu lépe a hlavně přirozeněji, celkově pocit z hry je lepší.

Každopádně plnou kupuju FIFU, kvůli licencím, lepšímu režimu kariéry, hezčí grafice a hlavně kvůli FUT a hraní online celkově, přecejen ta komunita je větší. Nicméně nezastírám, že je pro mě FIFA přesto docela zklamáním a to kvůli takřka neznatelnému pokroku od minulého ročníku (ženské týmy jsou podle mě nesmysl a zbytečnost, nevidím jediný důvod, proč s nimi hrát).

Upraveno uživatelem DeviR1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale co jsem tak četl, tak u PES 2016 bude prý možné u PS4 použít možnost "Option File Sharing".

Což je možnost updatovat hru (jména, nové týmy, soupisky....) jednouše přes USB flashku.

Pracuje na tom vždy komunita a bude tak jednoduché mít ve hře všechny hráče a tymy jako licencované. Už se to prý takhle dělalo u PES 2015.

https://pes.konami.com/pes/edit-mode-feature/

Překvapilo mě, že je ta možnost i u konzole PS4, což by bylo super.

Odesláno z Sony Xperia Z2

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já letos podpořím fifu, už jenom za tu češtinu. Podle mě by to mělo být u každé hry standart. Herně se mi lépe hrálo PES, ale jelikož hraju hlavně online 1v1 nebo be a pro tak je fifa jasná. A myslím že prodej bude podobnej jako před rokem. Pes koupím až v akci kolem 700kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verdikt:

PES 16 dopadla překvapivě velmi dobře, demo verze ani screeny nebyly až do dnes vůbec přesvdčivé. Ukázalo se však, že celkově plná hra je mnohem lepší a bez chyb. Proč hra ale nemá celých 10 / 10? Recenzentům se například nelíbili některé animace, především brankářů. Další mínusy má hra v nedodělku některých sekcí, prý nejsou dostatečně udělané a mohly být mnohem propracovanější. A další mínus = PC verze, je mnohem horší, než konzolová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti na tohle napsat.

Prostě mám svůj oblíbený tým a rád bych si zahrál za něj. Je mi buřt, že je pro někoho řepácká.

Pro mě je zase třeba řepácká liga francouzká nebo německá. A nikdy nehraju za top týmy, to umí hrát i blb.

Jen pro info: česká liga patří mezi nejofenzivnější ligu v evropě s průměrem přes 3 branky na zápas

Řepákům zdar :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych si taky klidně zahrál za nějakej cz team, ale nutnost to není. Jedinou blbost místo které se mohli věnovat něčemu jinému je ten dámskej odpad:D

Možná je to škoda a pes kvalitu určitě má, ale FIFU bude hrát 75% hráčů, tak o tom to asi je:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti na tohle napsat.

Prostě mám svůj oblíbený tým a rád bych si zahrál za něj. Je mi buřt, že je pro někoho řepácká.

Pro mě je zase třeba řepácká liga francouzká nebo německá. A nikdy nehraju za top týmy, to umí hrát i blb.

Jen pro info: česká liga patří mezi nejofenzivnější ligu v evropě s průměrem přes 3 branky na zápas

Řepákům zdar :-)

Jenže na ty zápasy německé a francouzské ligy se dá aspoň dívat, u nás je to bída s nouzí. Zachraňuje to Sparta, Plzeň a dejme tomu Jablonec s Libercem, jinak to je odpad. O návštěvnosti se ani nebavím. Nedávno jsem viděl ligový zápas 2. německé ligy, na kterém bylo cca 20 tisíc lidí, to mě nikdy nepřestane fascinovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžeš přeci porovnávat návštěvnost se zemí,která má 8x větší počet obyvatel než ČR. Ale to je jedno, pojďme raději ke hrám. ;-)

[h=1]PC verze PES 2016 je další mizerný port:[/h]http://www.zing.cz/novinky/28644/pc-verze-pes-2016-je-dalsi-mizerny-port

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu