Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NHL 16 (Legacy Edition)


franzkafka

Recommended Posts

post-68156-14687187431262_thumb.jpg

Název release: NHL.Legacy.Edition.XBOX360-iMARS

Velikost: 7.71 GB

Žánr: Sport

Region: FREE

Release NHL.Legacy.Edition.XBOX360-iMARS obsahuje češtinu.

Dostupné ligy: NHL, AHL, CHL, Liiga, SHL, DEL, Extraliga ledního hokeje a National League

Upraveno uživatelem franzkafka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to může být rok od rohu horší srajda, když se už tři roky mění jen soupisky ? :-D

Ne, hratelnost je rok od roku horší, ovládání je už tak překomplikovaný, že se to nedá hrát, čím dál více simulace - takže zábavnost je nula. Dobré NHL mohlo být snad tak před 10 lety, za tohle bych nedal ani halíř...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, hratelnost je rok od roku horší, ovládání je už tak překomplikovaný, že se to nedá hrát, čím dál více simulace - takže zábavnost je nula. Dobré NHL mohlo být snad tak před 10 lety, za tohle bych nedal ani halíř...

To jen je potřeba se naučit hrát. Arkadu bych nikdy nehral, hardcore simulace je teprve zabava a myslím, že od 2006 udelali velký kus práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abgx jen vložit soubor ini(online databáze)..jinak pálím přes clone cd a nemam problém..pokud ale myslíš že máš vypáleno,nainstalováno a z ničeho nc to spadne,restartuje xko,nahlásí neorigo disk tak nevím,ale vyřešil jsem to že nhl legacy nenainstaluju na hdd,ale hraju přímo z dvd a nespadne to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

ahoj, docela mě překvapuje koment, že je to více simulace...simulace čeho? pokud chci hrát např. kariéru, tak za brankáře jsem úplný jelito, protože tým přede mnou je jen do počtu (začínám od juniorky) a tým soupeře hraje jako profi z NHL. když si dám útočníka nebo obránce, tak stále stejné, můj tým komparsistů a já abych věše spasil jak modla Crosby, to fakt není simulace, ale pouhý úkaz komerčnosti NHL pro ovce, kteří si hrají na G.I. Joe s hokejkou. proto vás tady chci požádat, jestli nemáte někdo vychytané nastavení hry, aby se dal hrát hokej jako týmová hra a ne se tam plácat sám jak blbec...díky moc

///EDIT: ať to zkouším nastavit jak zkouším, pořád se to chová stejně, co sakra dělám blbě? :-)

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě :-( já jsem bývalý brankář ve florbalu, tak mě to do tý brány táhne, ale pokud začnu u juniorů, tak je to o nervy...když už přetrpím nějakou tu sezonu a začnu se maličko zlepščovat, mám lepší výsledky než ten druhej golman, tak si tak jako tak playoff nezachytám, jen ho mám jak ♥♥♥♥♥ komentovat pro novináře....ona celá ta NHL je na palici, zkoušeli jsme hrát s kamarádem každej na svém postu a celý tým fakt jak kompars, obránci za úplný ♥♥♥♥♥y, kteří neumí ani vyhodit puk z pásma a když hraju kariéru za útočníka, tak jsem fakt jak Crosby...vezmi si puk a dávej goly, my ostatní jsme tu do počtu a nezapoměň bránit, to my taky neumíme...tuhel hru fakt dělqal ♥♥♥♥♥, kterej nestál nikdy na bruslícha hokej neviděl ani v TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu