Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem se spuštěním hry


Mickey13

Otázka

Recommended Posts

  • 0
hele udelej si v recovery aby si MUSEL mít umd v mechanice dej ho tam(pokud naky mas urco aspon DD) a pojede to me to taky tak slo

tak to mam nastavený už od začátku...nejede..jo..a už mi nejde i třetí hra..oripovaná verze NHL 07..a to je divný..protože když sem měl nižší FW tak to šlapalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Skus aplikaci eLoader, stáhneš ji tu:

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007090016

Mnělo by to potom fungovat :psp::bash:

//edit: Teda mne to dela kdyz chcu treba spustit nejakou HB ktera je jinak na Kernel 1.5. Tak fakt nevím, ale za skoužku nic nedáš ;-):wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo..eloader mi v tom asi nepomůže...ale mam eště jeden problem..asi spolu budou souviset...nevim proč..ale když necham UMD v mechanice a připojim PSP přes USB ke compu tak se mi místo vyměnitelnýho disku H což je normální Root..objeví

nějakej UCJB-98302 )(H:) a v něm místovšech iso her a ostatních souborů akorát jeden nějakej iso soubor s názvem UMD9660...tak mě napadlo jestli mi třeba neodchází UMDčko nebo mechanika..že to tak blbne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu