Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Konzola nenačíta hru


Erik Borík

Otázka

Zdravím mám problém, že keď dám do mechaniky hru tak zapnem ju všetko nabehne a načíta a potom dám štart a nič sa nedeje. Najprv mi to spravilo u GTA V načítalo sa a na 90% načítania hry ma to nepustilo ďalej ani po pol hodine potom mi to spravilo na Uncharted hral som prvý diel bez problémov, zapnem trojku a nenačíta. Pritom hra NESEKNE!!! Teraz tu mám Far Cry a tretí krát to zapínam ( hru mám už tretí krát ;) predtým ani jeden problém) no a načíta logo a ked ma vyzve PRESS X stlačím napíše PROBÍHA PRIHLASENIE a stále nič. ako som vravel predtým hra NEZAMEZRLA ide sa vrátiť do menu a všetko funguje len ma to nechce pustiť ďalej. Hraje tu hudba hýbe sa obraz bez problémov len ma to nechce pustiť ani na úvodnu stránku hry. Neviete čo s tým može byť? stalo sa mi to ale 5 krát vypol som PS a na druhý deň to už išlo. čítal som, že pomáha TVRDY reštart ( vytiahnutie z elektriny ) skúsil som a nič. ČI mam resetovať system ( vraj sa to dá ) alebo dať to rovno do NAYu nech čakám pol roka na opravu ako s mobilom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

- Vyzkoušej hrát v režimu offline, tzn vypni internetové připojení v konzoli.

- PS vždy ověří vložený blu ray disk a poté již načítá data z HDD, muže u tebe být problém v pevném disku.

Uvádíš že ti to dělá u více her vždy ve fázi načítaní, to bych tipl opravdu na ten disk. Každopádně factory reset bych viděl jako až poslední variantu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu