Jump to content
  • 0

Konzola nenačíta hru

Erik Borík
 Share

Question

Zdravím mám problém, že keď dám do mechaniky hru tak zapnem ju všetko nabehne a načíta a potom dám štart a nič sa nedeje. Najprv mi to spravilo u GTA V načítalo sa a na 90% načítania hry ma to nepustilo ďalej ani po pol hodine potom mi to spravilo na Uncharted hral som prvý diel bez problémov, zapnem trojku a nenačíta. Pritom hra NESEKNE!!! Teraz tu mám Far Cry a tretí krát to zapínam ( hru mám už tretí krát ;) predtým ani jeden problém) no a načíta logo a ked ma vyzve PRESS X stlačím napíše PROBÍHA PRIHLASENIE a stále nič. ako som vravel predtým hra NEZAMEZRLA ide sa vrátiť do menu a všetko funguje len ma to nechce pustiť ďalej. Hraje tu hudba hýbe sa obraz bez problémov len ma to nechce pustiť ani na úvodnu stránku hry. Neviete čo s tým može byť? stalo sa mi to ale 5 krát vypol som PS a na druhý deň to už išlo. čítal som, že pomáha TVRDY reštart ( vytiahnutie z elektriny ) skúsil som a nič. ČI mam resetovať system ( vraj sa to dá ) alebo dať to rovno do NAYu nech čakám pol roka na opravu ako s mobilom.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

- Vyzkoušej hrát v režimu offline, tzn vypni internetové připojení v konzoli.

- PS vždy ověří vložený blu ray disk a poté již načítá data z HDD, muže u tebe být problém v pevném disku.

Uvádíš že ti to dělá u více her vždy ve fázi načítaní, to bych tipl opravdu na ten disk. Každopádně factory reset bych viděl jako až poslední variantu