Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

WIFI, slabý signál ?


wyllyk

Otázka

Dnes sem vyzkoušel svůj nový WIFI USB, nainstaloval sem ovladače, nastavil a úspěšně sem se připojil, ale když sem se chtěl připojit podruhé, tak mi to napsalo: A connection error has occurred.

The Signal may be weak.

Connection Name doma

SSID WLAN_AP

Překládat umim, ale je to kravina, na liště u compu mi to píše, že signál je vynikající a PSP mám cca metr od PC.

Poraďte prosííím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dnes sem vyzkoušel svůj nový WIFI USB, nainstaloval sem ovladače, nastavil a úspěšně sem se připojil, ale když sem se chtěl připojit podruhé, tak mi to napsalo: A connection error has occurred.

The Signal may be weak.

Connection Name doma

SSID WLAN_AP

Překládat umim, ale je to kravina, na liště u compu mi to píše, že signál je vynikající a PSP mám cca metr od PC.

Poraďte prosííím

dej si tam kanál 13 v nastavení SSID_DOMA třeba se ti to s něčím tluče!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1.) mas slim?

2.) rozoberal si to PSP?

3.) pozeral si obsedenie kanalov v okoli?

4.) ako si predstavujes ze AP bude ukazovat silu signalu?

5.) nastav vsetko na automatiku a vypni wep a ine pi....y aj tak ten tvoj chudobny kluc nepreleze cez stenu ;)

WEP neni pi...a brácho,protože,když platíš int,tak ho chceš mít jen pro sebe,a ne aby se ti tam pojil nějakej hacker a stahoval ti přes to filmy,a ty to pak budeš mít pomalý jak krava....navíc WEP na to nema vliv:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
co takhle mac filter...pro me nejidelanejsi pripooji sem jen ten kdo je v povolenejch mac adresach

nejdrive si precti co presne potrebuje, nez bude resit otazku zabezpeceni, tak nejdrive tu WiFi musi rozbehat :roll:

k topicu, mas nastavenej AP mod? Mas nastavene sdileni internetu? Nemas tam nejake sifrovani co PSP nezvlada ? (WPA2) Pokud mas sifrovani, nastavujes to na PSP spravne? 8)

Mas spusteny DHCP server? Nebo, volis si IP sam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dnes sem vyzkoušel svůj nový WIFI USB, nainstaloval sem ovladače, nastavil a úspěšně sem se připojil, ale když sem se chtěl připojit podruhé, tak mi to napsalo: A connection error has occurred.

The Signal may be weak.

Connection Name doma

SSID WLAN_AP

Překládat umim, ale je to kravina, na liště u compu mi to píše, že signál je vynikající a PSP mám cca metr od PC.

Poraďte prosííím

je taky možný že máš stejny IP adresy v AP a v PC a dochází ke kolizi. V AP(wifi klíč) nastav server a DHCP automaticky a myslím že zabezpečení je zbytečný ja ho nepoužívám a to vysílám do okruhu 100 metrů dost dobrej signál!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale bratr mi říkal, že to nejde, protože na mym počítači je píchlej i on s laptopem ( internet ), tak prej proto to nejde, ale to je podle mě kravina:cry:

1.) mas slim?

2.) rozoberal si to PSP?

3.) pozeral si obsedenie kanalov v okoli?

4.) ako si predstavujes ze AP bude ukazovat silu signalu?

5.) nastav vsetko na automatiku a vypni wep a ine pi....y aj tak ten tvoj chudobny kluc nepreleze cez stenu ;)

1.) ano Slim to je

2.) Nerozebíral sem PSP

3.) V okolí žádný než můj signál není

4.) Síla signálu byla 100%, ale potom, z toho samého místa mi to psalo tu hlášku.

5.) Nastavil sem vše podle podrobného návodu, který byl u USB klíče a vše fungovalo, potom ne.

klíč mám tento: http://www.supergamer.cz/wifi-klic-p-7097.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Teď mi to píše jinou hlášku, a to: A connction error has occurre. The attempt to obtain the IP adress timed out:ziped:

to máš špatně nastavený wifi klíč ja nevím jak to vypadá nechcete sem hodit obrázek co se tam dá všechno nastavit!!!

mě AP funguje PC - Notebook - PSP vše najednou !!!

schrnka01vy7.th.jpg

Takhle když nastavíš TCP tak ti to musí jet samozřejměmáš jiny IP a DNS nic jiného v dalších bodech nemusíš nastavovat myslím tím nějaký MAC Bridge atd.

a IP PC musí byt jiná než IP wifi klíče

například PC 198.168.2.12 tak na wifi 198.168.2.99

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to máš špatně nastavený wifi klíč ja nevím jak to vypadá nechcete sem hodit obrázek co se tam dá všechno nastavit!!!

mě AP funguje PC - Notebook - PSP vše najednou !!!

schrnka01vy7.th.jpg

Takhle když nastavíš TCP tak ti to musí jet samozřejměmáš jiny IP a DNS nic jiného v dalších bodech nemusíš nastavovat myslím tím nějaký MAC Bridge atd.

a IP PC musí byt jiná než IP wifi klíče

například PC 198.168.2.12 tak na wifi 198.168.2.99

Vůbec Tě nechápu:hurted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu