Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc s Xbox One nastavením


Sector

Otázka

Ahoj Xbox kamosi,

prosim potrebuju radu nebo alespon jestli nevite v cem by mohl byt problem.

Mam Xbox One, normalka fungoval a normal na nem stale parim, ale!

Kdyz si ted vlezu na stranky xboxu a prihlasim na svuj ucet, stejne tak kdyz si zapnu na windows 10 tu aplkaci xbox nebo na mobilu tak jako nedavno hrane hry vidim hry co jsem hral naposledy pred dlouhou dobou na xbox

360. Kdyz si vlezu do achievementu, vidim tam achievementy z xbox 360 jen.

Pokud jsem na konzoli ONE, tak tam vidim pratele jen z 360, a po strane mam okenko kde je nejaky zebricek s achievemnty za posledni mesic. Tam take vidim kamarady jen z 360 a i kdyz ja ziskavam ajchy za hry co hraju na ONE, tady mam furt nulu.

Proste jak kdybych me to bralo jak hrace 360ky, ale pritom jsem na XONE.

Nevite v cem by mohl byt problem, nebo jestli je neco spatne v nastaveni?

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejsi sám, stejný problém od začátku října mám i já a co jsem viděl na fórku, má ho víc lidí. Nefunguje to ale jen u některých regionů, co vím, tak třeba ČR, Slovensko, Maďarsko, Řecko... Když nastavíš region třeba na UK, USA, Německo atd., tak už vše funguje a zobrazuje jak má. Bohužel odpověď z podpory je ta, že ne všechny funkce jsou podporovány ve všech regionech a tím to končí, víc je nezajímá a víc k tomu neřeknou. A to, že to fungovalo celou dobu normálně a najednou přestalo, nebo že dalším lidem se stejným nastavením regionu to jde, to taky nic. Takže bohužel, asi jen jedině počkat, jestli to zase nezačne zobrazovat správně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu