Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

prodej digitálních her


Dev.iL

Otázka

ahojte,

chtěl bych se jen zeptat jestli digitální hry jdou v budoucnu zase prodat nebo ne?

Jde mi o to, že např. krabicové hry jako fifa nebo nhl jdou za rok za pár drobných zase prodat a mít levněji novou verzi.

Ale jde něco podobného i s digitální verzí nebo to je prostě provázaný s účtem a zůstane mi to už napořád?

Předem dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud nechcešpořád měnit účty, viz rada výše, tak já bych se na to spíš díval takhle.

Digitální verzi hry bych si pořídil pouze v případě, že to je něco co vím, že budu chtít hodně dlouho, jako že v řádu sto herních hodin a výše. Tedy např.střílečky, pokud jsem fanoušek. U mě je to příklad Gears of War Ultimate Edition, protože s celou sérií a módem Horda mám v plánu strávit mraky hodin J Nebo třeba i Fallout 4 by asi šel,pokud máš v plánu ho hrát několikrát dokola s různým typem postavy,připojovat se k jiným frakcím atd.

Druhá situace obhajující nákup digitální verze je, že mám jednoho kamaráda, se kterým se díky sdílení her o cenu dělíme. Tj. Vlastně z ceny digitálky oba zaplatíme půlku, ale hrát ji můžeme oba a klidně i najednou. Rázem to je o něco finančně zajímavější. Ale stále ne tolik jak krabicovka, kterou po dohrání prodám.

Nic dalšího mě nenapadá. V jakýchkoliv dalších situacích se na Xboxu vyplatí kupovat krabicovky, během týdne dohrát a o stokorunu levněji než jsem koupil prodat.Nebo případně vyměnit. Nemluvě o tom, že pokud krabicovku dobře koupíte, tak jipak prodáte za cenu za kterou jste ji koupili a v reálu vám potom nic nestojí a hráli jste si zadarmo.

A to říkám jako někdo, kdo je velkej fanoušek digitální distribuce a na Steamu mám titulů na účtu víc než dost. Ale prostě na Xboxu to funguje jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu