Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nevýhody sdílení her na Xbox One


iTomeas

Otázka

Ahoj,

chci se jen zeptat co se týče sdílení her na Xbox One mezi dvěma lidmi.

(tím způsobem kdy si navzájem nastavíme "Make this my Home Console")

Nastavení a zprovoznění chápu. Jsou tam ale i nějaké nevýhody? Nebo vyplynou kvůli tomu pro mně nějaká omezení při užívání mojí konzole?

Nemyslím teď věci typu "musíš sdílet svoje heslo", to je mi jedno. Slyšel jsem ale, že třeba nebudu mít přístup ke svým hrám bez připojení na net atd. Je tam ještě nějaké podobné omezení?

Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Neviem či je to obmedzenie, ale ja keď som zdieľal účet tak sa mi dosť často stávalo, že keď si týpek (s ktorým som zdieľal účet) dal sťahovať nejakú hru, tak ju automatický dalo aj mne sťahovať.. Buď sa mi stiahla celá, pokiaľ som nebol doma, alebo som musel zakaždým prerušiť inštaláciu.. Asi toľko z mojich skúsenosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chci se zeptat,budu sdílet s kamarádem,a on zase semnou.Je potřeba aby měli oba zaplacený gold?

Co když mi skončí gold,bude kamarád moct hrát hry co jsem stáhnul zdarma?A budu je vůbec moct hrát já?

Díky

Upraveno uživatelem Attila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mrkni nejprve na http://xboxweb.cz/sdileni-her-u-xbox-one/

Hry zdarma(z Games with Gold http://xboxweb.cz/games-with-gold/)- sdilet jdou, ale samozrejme projejich hrani musís mit Gold, stejne tak i kamarad. Jinak zadne omezeni není.Hry, které jsi zakoupil, mzuzes ty i kamarad hrat bez Gold clenstvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kdz si prectes ten odkaz pozorne , tak tam najdes:

Na úvod je třeba říct, že získané hry z tohoto programu vám u ONE zůstanou sice navždy, ale možnost je hrát vyžaduje Zlaté členství, tzn. jestliže členství přerušíte, hry nebudete moci hrát, ale uložené pozice (Save) vám zůstanou a při obnovení Goldu můžete pokračovat tam, kde jste skončili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

na PC běžně používám OneDrive a chtěl bych ho používat i na Xone.Ale sdílím s kamarádem,tzn že u něj na Xone mám nastavený My Xbox home.A ted se chc zeptat:když si stáhnu aplikaci OneDrive a budu do ní ukládat data (třeba z telefonu fotky mám nastavený aby se ukládali do OneDrive),není možný aby se mu ukazovali taky?Určitě se sdílení týká jen her?Nesdílí se automaticky i všechny app a data co mám já?

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu