Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Benq Tutorial 1.1, 1.5, 1.6


neon

Recommended Posts

Ahoj lidi,

mám dvě základní desky, jednu MSI 875P Neo a druhou ASUS P5GDC Deluxe. Myslíte si že alespoň s jednou z nich mi půjde XBOX flashnout?? Dozvěděl jsem se totiž že záleží na řadiči a moc se v tomhle nevyznám.x)

Předem moc dík.

EDIT: Dobrý už sem to bohuhužel zjistil.:(

Nechci otravovat ale nevytvořil by si další super tutorial na FW 1.61??:D Nebo nevíte kdy bude FW 1.7??:D A je ten návod na FW 1.6 celý?? Zdá se mi dost krátký(narozdíl od ostatních)..!

Diky.

Tak je celej nebo ne??? A asi si při něm nezezálohuju původní FW co??

Už se m to zjistil!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 6 months later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...

Zdravím mam flash 1.5 a updatoval sem dashboard takže ted mi nejdou pálený hry. Chtěl bych nafleshovat na LT+ 2.0 ale nemám originální klíč mechaniky z prvního flashování. Potřebuji ho? A bude se to dělat stejně jako podle toho vašeho návodu přes jungleflasher? Nyní mám takovouhle MB http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-ma770-ud3_20 půjde to bez problémů? Moc vám děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Díky Za skvělý Návod!!! vše fungovalo bez problémů. jen mam dotaz.

Po flashi je mechanika hlučnejší, nemam na mysli že řve, to ne, ale ozívají se z ní nějaký zajímavý zvuky, takový praskání (jako elektrický oblouk) myslim že to je rychlý kmitavý pohyb čočky... Je to špatně? jinak je možný že mi to nějaký Hry vypalovaný asi před čtyřmi lety nepřehraje? je poškozené DVD nebo potřebuji novější FW? (je možný že ty DVD co nejdou jsou špatně vypálený už si nepamatuju který se vypálili dobře a který ne :D jinak jaký je rozdíl mezi jednotlivými FW? Přehraje mi 1.1 nové Dark Souls? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Caw lidi...mohu se zeptat mám mechaniku lite-on...půjde to flashovat jako benq? nebo ne? díky za odpověď

Jakou mechaniku lite-on? Phat nebo slim? Jestli slim tak jaký model? Ale všeobecně není flashování LiteOn stejné jako BenQ. U phat se musí vyčíst klíč přes speciální sondu, u slim je to ještě komplikovanější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu