Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nízké FPS u mnoha her - Zklamání?


goblinN82

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zkušenějších jak jsou na tom u FPS u her? Já se nyní potýkám s tímto:

Gears of War 1 -> Při souboji s bossy FPS kolem 10-15 FPS!!! Při střelbě na nepřátele kolem 20-25 FPS

Gesrs of War 2 -> Podobné jako Gears of War 1

Need for Speed: Rivals -> Při honičce s policií kdy vás policejní auta dojedou a všude blikání a houkání tak je to kolem 15-20 FPS

GTA 5 -> Asi nemá cenu zmiňovat, pokles FPS u této hry bylo tématem dlouhých diskuzí...u mě kolem 20-25 FPS

Forza Horizon -> Stabilních 30 FPS bez jediného záseku

Všechny tyto hry mám nainstalované na originálním HDD 500GB od Microsoftu uvnitř konzole. Kromě teda GTA 5 tam jen první disk a z druhého hraju...Jsem poněkud zklamaný hlavně hrou Gears of War která je poměrně dost stará a běží i na starších enginech a právě u ní je největší problém. Myslel jsem že všechny hry co se pro konzole vydávají tak jsou pro ně maximálně optimalizované ale asi jsem se dost spletl :( Máte to taky tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu