Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Upozornění pro sekci Xbox 360 otázky a odpovědi


xDante1986

Otázka

vzhledem k různým debatám jsem se s Rixem domluvil, že poté co bude otázka zodpovězena, tak se topic promaže od duplicitních odpovědí a debat a nechá se jen to podstatné, nadále pak bude topic uzavřen a psát se do něj bude jen v případě problému, který se otázky týká a odpověď na něj nebyla dána. Je to kvůli tomu aby tato sekce nadále informovala a člověk nemuse hledat.

v upravených sekcích už zbytečně nespamujte budou za to body, pokud máte otázku tak ji tam připište ale ne otázka, která už je vyřešena, pokud máte nějaké nové info co se tam dá zahrnou tak mě kontaktujte přes PM

Díky za pochopení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj potrebuju pomoct koupil jsem si xbox 360 slim a pretahnul jsem si profil ze stareho xboxu a vsechny blbiny na flešku ale na tom novem xboxu slim mi to nechce najet vubec se mi tam ten stary profil neukazuje i kdyz ho s te flešky pretahnu na HDD do xboxu jak to mam udelat abych ten profil tam mel nechci si moc zakladat novy a jezdit vsechny hry od znova :( dik za odpoved :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, jsem matka 8letého darebáka a potřebuji help!Od Ježíška dostal xbox360 s kinectem, k němu dvě hry - jednu v krabičce, druhou ve formě kuponu, ten jsem asi po dvou hodinách propocená aktivovala (kod jsem zadala),ale před koncem aktivace syn přilehl konzoli (to se může stát jen u nás) a instalaci přerušil. Hru nemůžeme nikde najít a když jsem zkousila kód zadat podruhé, tak mi tam napsali, že už je využiitý.Takže asi bude někde trčet...nepomůžete mi, moc prosím???Moc se na ni těšil a teď mě stále otrvauje a já tomu vůbec nerozumím :roll:Děkuji!!!Ida

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu