Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NHL2007


J-REK

Recommended Posts

"Kdyz si nekdo nedava pozor, snadno ho nekdo srazi.." :D

ted k psp verzi...Grafika slusna,hratelnost perfektni,super hra,hraci se pohybuji dobre - hraci ano, ale hokejky vůči puku :lol: ... golmani maji takove velmi divne (takove komicke basebolove zakroky), chytaj leda tak akorat velky..Je to super hra, dokud teda nevyhravate 2:1 a je 10sekund do konce, to PSP strili z pulky a dava goly :lol: ... takze nedoporucuju tuhle hru pro vybuchove povahy, protoze techto momentu je tam daleko vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nazdárek všichni. Mám problém s NHL07. Při přerušení hry při zápase, mi v aréně nehraje hudba. A když padne gól, nebo je vyloučení, tak ani rozhlas. Komentátor funguje. Docela mě to štve. Kazí to atmosféru hry. Nevíte někod čím to je? Špatný UMD disk? Špatný PSP? nebo co Nebo takové zvuky v NHL07 na PSP vůbec nejsou To by mě teda na.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, tak mi aspoň někdo řekněte jestli v NHL07 na PSP jsou zvuky: Hudba v aréně a rozhlas po vstřelení gólu nebo vyloučení. Díky. Napadlo mě se zeptat v nějakém obchodu, ale nikdo s prodejnců to na PSP nehrál.

....vyzkousim a dam vedet.......

EDIT: tak jsem dal 2 zapasy a asi to tam clovece fakt neni. I kdyz nevim, pac jsem koukal do menu - sound settings - a tam je Music arena a rink speech volume. Takze by to tam byt melo.....ale me to taky nic nedela....jeste to zkusim postelovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu