Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sluchátka na PSP - koupit nebo nekoupit?


Recommended Posts

Poreboval bych nejake slochtka na psp a našel sem tyhle bez mikrofonu a za slušnou cenu. Potrebuji vedet jestli je frekvenční rozsah dobrý a když má nekdo podobne a napise jak hrajou díkes.

Ideální sluchátka pro domácí studia nebo produkce diskžokejů. Mají dobré parametry, dávají tak čistý zvuk ve hloubkách i výškách a pozlacený konektor jack zajišťuje kvalitní spojení. Jsou velmi pohodlné, polstrované a mušle se dají lehce odklopit. Navíc jsou skládací, takže je využijete na zvukových reprodukcích v terénu, kde je můžete mít stále s sebou.

f_ImgWm_8c38d5a.jpg

Parametry a specifikace:

Kmitočtový rozsah: 20 Hz - 20 kHz

Citlivost: 104 dB SPL (1 mW)

Impedance: 35 Ohm

Měnič: 30 mm, neodymový

Přívodní kabel:

Délka: 1,2 m

Konektor: 3,5 mm jack (pozlacený)

Další parametry a funkce:

Polstrované provedení pro maximální pohodlnost

Odklápěcí mušle

Skládací provedení

Hmotnost:

140 g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poreboval bych nejake slochtka na psp a našel sem tyhle bez mikrofonu a za slušnou cenu. Potrebuji vedet jestli je frekvenční rozsah dobrý a když má nekdo podobne a napise jak hrajou díkes.

Ideální sluchátka pro domácí studia nebo produkce diskžokejů. Mají dobré parametry, dávají tak čistý zvuk ve hloubkách i výškách a pozlacený konektor jack zajišťuje kvalitní spojení. Jsou velmi pohodlné, polstrované a mušle se dají lehce odklopit. Navíc jsou skládací, takže je využijete na zvukových reprodukcích v terénu, kde je můžete mít stále s sebou.

f_ImgWm_8c38d5a.jpg

Parametry a specifikace:

Kmitočtový rozsah: 20 Hz - 20 kHz

Citlivost: 104 dB SPL (1 mW)

Impedance: 35 Ohm

Měnič: 30 mm, neodymový

Přívodní kabel:

Délka: 1,2 m

Konektor: 3,5 mm jack (pozlacený)

Další parametry a funkce:

Polstrované provedení pro maximální pohodlnost

Odklápěcí mušle

Skládací provedení

Hmotnost:

140 g

To máš jedno co koupíš za sluchátka na PSP v každým případě ti to hrát moc nebude jelikož PSP je jako Mp3 přehrávač naprosto nepoužitelný a na filmy a hry ti stací téměř jakýkoliv sluchátka,k těmhle bych řekl že jsou dost těžký,nejsou pohodlný a mají příliš moc Ohmu na PSP. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup Koss Porta Pro.. jine bych k PSP nebral.. a PSP jako spatny Mp3 prehravac? Ehm.. az na hlasitost je v pohode.. mozna to je tim ze mas vadny sluch nebo ze mas mp3 v 32kbit datovem toku, pak se nediv ;)

.. a pokud si koupis kvalitni sluchatka typu Koss Porta Pro, tak rovnou zapomen na LightMp3, v tom se to ani neda poslouchat (myslim tim, ze kvalita jde pak strasne dolu..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup Koss Porta Pro.. jine bych k PSP nebral.. a PSP jako spatny Mp3 prehravac? Ehm.. az na hlasitost je v pohode.. mozna to je tim ze mas vadny sluch nebo ze mas mp3 v 32kbit datovem toku, pak se nediv ;)

.. a pokud si koupis kvalitni sluchatka typu Koss Porta Pro, tak rovnou zapomen na LightMp3, v tom se to ani neda poslouchat (myslim tim, ze kvalita jde pak strasne dolu..)

co tim myslis lightmp3 ? jako ten ZEN ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, lightmp3 je aplikace do PSP ktera umoznuje prehravat mp3 pres 12hodin... coz je celkem luxusni, ale podtaktovava procesor takze zhorsuje kvalitu prehravani..

.. rikam ti to protoze jsem tuto app celkem hojne vyuzival dokud jsem mel sluchatka za 200Kc, tam kdyz jsem pustil mp3 v XMB nebo v lightmp3, tak jsem nepoznal rozdil a tak jsem pouzival lightmp3 - kdo by nechtel kdyz ti PSP pak vydrzi o hafec vic.. no ale ted jsem dostal koss porta pro a na lightmp3 se uz neda poslouchat, protoze je to takovy plochy a hnusny, v xmb je kvalita ok..

a jestli chces nejaky sluchatka, tak jdi urcite do tech kossu - uz jenom to, ze maj dozivotni zaruku, ze se s nima testujou i sumy apod.. (jak jsou kvalitni) a ze jsou to nejlepsi sluchatka od roku 1958.. ;)

^^ nejlepsi se mysli ve sve tride, nemyslim nejake studiove za desitky tisic, nebo nejake co bych si asi nevzal na ulici ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky priliju trosku olova do ohne :D mam koss porta pro a rikam vam ze bych nemenil...jiste jsou lepsi sluchatka,ale rozhodne ne v cenove kategorii port (a drazsi sluchatka jsou k psp stejne zbytecnej luxus)

ja osobne pouzivam porty uz asi 6 let a vim ze pokud je rozmlatim na sra*ky staci mi dodat firme minimalne 50% sluchatek a oni mi za 200 daji uplne novy (to s tema 50% procentama si necucam z palce u nohy to tak vazne je)

proste pokud chces kvalitni sluchatka za solidni cenu ber porty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ovsem koupis Kossy s kodem, ktere jdou takto reklamovat. Zacina byt u nas docela problem. Jinak te ceka tucny poplatek. PX100 kazdopadne nabizi, to same nebo lepsi za lepsi cenu, takze bych Kossy jen tak nefavorizoval. Samo pokud s nima minite triskat, sedat si na ne atp. a pak je vymenovat, tak bych sel do Kossu.

Jinak vyborna stranka pri orientaci a vyberu lepsich sluchatek http://www.headphone.com/guide/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky priliju trosku olova do ohne :D mam koss porta pro a rikam vam ze bych nemenil...jiste jsou lepsi sluchatka,ale rozhodne ne v cenove kategorii port (a drazsi sluchatka jsou k psp stejne zbytecnej luxus)

ja osobne pouzivam porty uz asi 6 let a vim ze pokud je rozmlatim na sra*ky staci mi dodat firme minimalne 50% sluchatek a oni mi za 200 daji uplne novy (to s tema 50% procentama si necucam z palce u nohy to tak vazne je)

proste pokud chces kvalitni sluchatka za solidni cenu ber porty

staci dat 50% sluchatek a 200 a mas novy...pak prijit dat druhejch 50% a 200 a mas dvoje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo , taky připěju :D

Já doporučuju sluchátka tyto - http://www.sony.cz/view/ShowProduct.action?product=MDR-EX71SL&site=odw_cs_CZ&pageType=Overview&imageType=Main&category=HDO+Performance+In-ear

Já je mám už skoro rok a nemůžu si je vynachválit. Jsou sice trošku dražší , ale zvuk je v nich opravdu suprovej.Hlavně tím , že se nima uši zašpuntují , tak výborně tlumí okolní zvuky.

Jsou pohodlný do uší a díky prodlužovacímu kabelu se dají použít nejen k hraní na psp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu