Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox one v Německu


N1cCo

Otázka

Ahoj, žiju teď v DE a chci si během pár dní pořídit XONE.

Hledal jsem na internetu zda nebude problém se založením a používáním českéhu účtu.

A nejspíš asi problém bude :ziped: dočetl jsem se, že pokuď nastavím cz adresu + platební údaje tak můžu dostat ban, jelikož moje IP bude německá.

Pak taky všichni nadávají, že ikdybych si tedy udělal DE účet, tak xbox nemůže být v angličtině :cheesygrin: WTF

Takže já budu muset mít německej účet a systém v němčině? To se mi moc nechce, stačí, že ten jazyk musím používat v běžném životě :D a ještě v něm hrát hry :blejt:

Doufám, že mi někdo pomůže to uvěst na pravou míru, rád bych měl normálně cz účet a na něm nakupoval :roll:

Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, žiju teď v DE a chci si během pár dní pořídit XONE.

Hledal jsem na internetu zda nebude problém se založením a používáním českéhu účtu.

A nejspíš asi problém bude :ziped: dočetl jsem se, že pokuď nastavím cz adresu + platební údaje tak můžu dostat ban, jelikož moje IP bude německá.

Pak taky všichni nadávají, že ikdybych si tedy udělal DE účet, tak xbox nemůže být v angličtině :cheesygrin: WTF

Takže já budu muset mít německej účet a systém v němčině? To se mi moc nechce, stačí, že ten jazyk musím používat v běžném životě :D a ještě v něm hrát hry :blejt:

Doufám, že mi někdo pomůže to uvěst na pravou míru, rád bych měl normálně cz účet a na něm nakupoval :roll:

Díky všem.

Nemam s tim zadnou zkusenost, ale nikde jsem necetl nic o banech. Co vim je fakt, ze pokud mas ucet v bance v nemecku, musis mit region nemecky. Jinymi slovy: region podle toho, kde platis. Hry maji byt od noveho update Region free a pred stazenik si muzes vybrat "hraci" jazyk.

Neklepsi bude navstivit nejaky FaQ na sttankach Xone. Dej vědět co jsi zjistil dal.

Sent from my Phone using Tapatalk

Upraveno uživatelem TatkaSoptik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, žiju teď v DE a chci si během pár dní pořídit XONE.

Hledal jsem na internetu zda nebude problém se založením a používáním českéhu účtu.

A nejspíš asi problém bude :ziped: dočetl jsem se, že pokuď nastavím cz adresu + platební údaje tak můžu dostat ban, jelikož moje IP bude německá.

Pak taky všichni nadávají, že ikdybych si tedy udělal DE účet, tak xbox nemůže být v angličtině :cheesygrin: WTF

Takže já budu muset mít německej účet a systém v němčině? To se mi moc nechce, stačí, že ten jazyk musím používat v běžném životě :D a ještě v něm hrát hry :blejt:

Doufám, že mi někdo pomůže to uvěst na pravou míru, rád bych měl normálně cz účet a na něm nakupoval :roll:

Díky všem.

Kupoval jsem XONE v Rakousku v MediaMarktu v dobe kdy se u nas XONE jeste ani neprodaval a vse funguje v pohode, mam na nem nekolik uctu, UK, CS a vsechno funguje normalne. Jazyk konzole se da nastavit klidne na anglictinu nebo jakykoliv jazyk z vyberu nezavisle na uctu na kterem hrajes.

Upraveno uživatelem tofi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A žiješ v ČR? A na UK účtu normálně nakupuješ?

Takže když to shrnu nebude problém koupit německej xbox, založit na něm českej účet a hrát hry koupený na českym storu a tohle všechno budu dělat na německý IP :D

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

v nastaveni live uctu pre web xbox.com muzes kdykoliv nastavit jakoukoliv platbu vcetne paypalu a klidne i ceskou kreditkou, osobne nakupuji na UK, CZ i jakemkoliv EU storu:

https://account.microsoft.com/billing/payments

post-32175-14687195602528_thumb.jpg

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ted bych chtel videt fakturu za nakup hry z UK markeru v ceskem Locale umusteneho v Nemecku. Nejsem si jist, zda to půjde. Zajimave jsou fora britu, kteri pracuji v USA.

Overena informace je takova, ze kazda debetni i kreditni karta nese informaci, ve ktere zemi byla vydana. Tato zem musi byt s hodná se zemi Marketu. Takze v Nemecku by ti skutecne mohla fungovat ceska karta na ceskem Marketu.

Oficialne nakup her pro XOne neni podporovan PayPalem. Jedine snad nakup Kreditnich kuponu a doplnku od MS.

Sent from my Phone using Tapatalk

Upraveno uživatelem TatkaSoptik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám ten samej problém. Mam xbox koupený v Cr a úcet založený tsky v Cr. Hraju v Německu na Německý IP.

Pokud chci koupit hru ve store, stačí nastavit konzoli na "Deutschland" a koupit někde v Německu na benzínce kupón za 20€? Ten kupón se mi po zadání objeví kde? Na cz účtu asi tezko, ne?

může mě teda někdo přesně, jednoduše jako blbce navest? Budu vděčný. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Německé kupóny se aktivují zde https://account.xbox.com/de-DE/PaymentAndBilling/RedeemCode

Když kupuješ kupón, tak si Microsoft Store neověřuje IP při platbě. Pokud kupuješ přímo hru, tak se IP ověřuje.

Z toho plyne, že si kupón můžeš koupit i v CZ a pomocí tohoto kuponu nakoupit v Německu hry na českém Store.

Ověřuje se jen platba debetní kartou, když kupuješ hry přímo na Xbox Store.

(Tak mě napadá, jestli jsem ti v tom neudělal ještě větší guláš)

Ono se to da resit VPNkou, ale nejsistejsi je nakup Live kreditu podle zeme, kde chces kupovat (nemusim pripominat, ze na ONE si to muzes zmenit v nastaveni) viz http://xboxweb.cz/nakupovani-na-xbox-live/

Od letošního května to už pomocí běžných VPN občůrat nejde. Na to téma se už zde psalo. Microsoft má v platební bráně implementováno ověřování pravosti IP.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rozumim tomu tedy správně?

Koupim si v ČR kupon na 800,- Kč a zadam 25-ti místný kod dle návodu do xboxu z německé IP adresy ( coz chápu, že je to jedno )Na účet se mi připíše logicky 800,- Kč .

Potom kliknu ve STORE třeba na Hitman: Intro pack za 14.99 euro a nákup se provede? Nemám ve store uvedený CZK, jen EURO. To se nějakým způsobem přepočítá? Navíc mám xbox nastaveny na "Deutschland" ( Ceska republika neni ve výběru ) . I tak to půjde koupit?

Ještě mě napadá, koupit kredit kredit v ČR a udelat vše přes web, jen pak zase nevím, jak to hru v xboxu stahnu.

Jsem z toho fakt zoufalej, občas STORE nabízí hry za "pakatel" který bych si zrovna chtěl zahrat a ne složitě objednavat a prostě nevím jak je to v Německu.

A delat pokus/omyl za 1000,- Kč se mi uplně nechce.

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chapes to dobre, jen kredit v CZK se asi na euro neprevede. Kdyz jankupuju rusky kredit, tak v anglickem Store se mi neukaze. ( ani v ceskem). Pokud mas xbox nastabeny na Locale Czech, pak uvidis ceny v CZK. Jinak musis nakupovat pres web a hra se ti do Xboxu stahne a nainstaluje sama.

Sent from my Phone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V nedeli se na to mrknu. Snad se mi to povede . DÍky

Jinak teda mohu na webu "store.xbox.com/cz" koupit hru pres kreditni kartu kterou mam vedenou v cechach? V xboxu se pak hra normalně objeví ke stažení ? Nebo musim pouze kredity. Pres web chapu, ze je to jedno. Sorry za tupý otázky.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, jakakoliv zaplacena hra kdekoliv na svete (kde je xbox pripojen k internetu) se hra stahne a nainstaluje sama. Podminkou je mit svuj Xbox oznacen jako "Home".

Nastavení konzole Xbox One jako vaší domácí konzole Xbox

Poznámka: Jako domácí konzoli Xbox je možné nastavit pouze jednu konzoli.

Posunutím vlevo na úvodní stránce otevřete průvodce.

Vyberte možnost Settings.

Vyberte možnost All Settings.

Vyberte možnost Personalization.

Vyberte možnost My home Xbox.

Zkontrolujte údaje a potom proveďte jeden z následujících kroků:

Zvolením možnosti Make this my home Xbox určete konzoli Xbox jako domácí konzoli.

Zvolením možnosti This is not my home Xbox toto nastavení zrušíte.

Dnes mi prisla do Xboxu nova verze platebni metody. Je tam videt i kredit v ruznych zemich. Paraaaaada. Tak treba ti to pomuze se v budoucnu lepe orientovat v kartach a kreditech. Pro me velmi vitane. Je videt i plna podpora PayPall.

8f697bab45a6bead1bd742c21f718e50.jpg

Sent from my Phone using Tapatalk

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Od letošního května to už pomocí běžných VPN občůrat nejde. Na to téma se už zde psalo. Microsoft má v platební bráně implementováno ověřování pravosti IP.

O tom vim, jen jsem mu chtěl rict, at to zkusi (jako VPN) s tim, ze bude kupovat přes Live kredit.

A ty muzes pouzit Paypal pro platbu z jiného regionu (samozrejme tam, kde je podporovany)? Koupil jsi tak něco?

Upraveno uživatelem jirik
gramatika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
O tom vim, jen jsem mu chtěl rict, at to zkusi (jako VPN) s tim, ze bude kupovat přes Live kredit.

A ty muzes pouzit Paypal pro platbu z jiného regionu (samozrejme tam, kde je podporovany)? Koupil jsi tak něco?

Ne, nezkousel. PayPall mi funguje v Cesku, ale lze jen nakupovat doplnky od Microsoftu. Vic se mi zatim koupit nepovedlo.

Sent from my Phone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak dekuju, funguje to jak má. Hra se automaticky začala stahovat po zaplacení přes web.

musel jsem založit nový účet, můj starý se není schopný připojit na XBOX live a přesto, že internet funguje. Hrál jsem si s nastavením a lokalitou, ale můj starý účet nelze k live v xboxu připojit. Nějaký návrhy proč?

nový účet ihned po založení se automaticky připojil a funguje store apod.

U mého hlavního jde jen Edge zapnout a jiný funkce online nejdou.

Nerozumím tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 14. 7. 2016 at 1:18, N1cCo napsal:

Ahoj,

tak jsem dneska koupil XONE v DE, založil CZ účet s CZ kartou a vše funguje úplně normálně :-D Uff.

Jasny ze to funguje, ja ho mam z Rakouska jak jsem psal a taky vse funguje v poho, za kolik ho ted maji v nemecku? od 2. srpna se ma zacit prodavat ta S verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu