Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Fotky základní desky - žádost - SAB 001


Mrsina

Otázka

Dobrý den,

koupil jsem z druhé ruky nefunkční ps4 s tím, že nejde obraz. Chtěl jsem nechat opravit, ale v servisu mi rekli, že chybí nějaké soucastky v okoli HDMI portu (predpokladam, ze pan byl technicky vysoce vzdelany a akorat to podelal a dal se tim nezabyval). Bylo by mozne, pokud ma zde nekdo rozdelanou konzoli, pripadne by to dokazal rychle rozdelat a nafotit? Jedna se o zakladni desku "SAB-001 1-893-625-21". Jak muzete videt na obrazku, tak je to opravdova prasarna.

Moc dekuji vsem za pomoc

.post-64001-14687195607145_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nemám sice rozdělanou pS4, ale borec v Ostravě by možná měl. Odkud jsi?

Ještě dotaz k té fotce. Ta celá řada od vrchního konce HDMI s tou roztavenou kalafunou je pájena nebo to jen klame? Opticky to vypadá, že do toho nafáral nějaký amatér s pájecím očkem a to už bych viděl na nenávratný konec.

Upraveno uživatelem michal.ostravice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jsem z Brna. Vubec netusim, co s tim dělal. Vypada to, ze tam je jen rozlita kalafuna, ale nechapu, proc by to nekdo takhle prasacky udelal. zajima mě, jestli se oprava vyplati, pripadne jestli to mam nechat servisu na vykup.

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu