Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Navod na upravu baterie na HW Pandoru aj SLIM!!!!


mootoo

Recommended Posts

este je zpusob (podle me jednodussi) pro orig SONY Slim baterku.

nemusi se cvakat nozicka toho svabu ale staci preursit jeden spoj nad nim.

pak muzete nastavit ty vase dratky na preruseni a spojeni obvodu nebo staci jen obyc tuzkou zamalovat dane misto a tuha vam bude vodit ^^

tady je obrazek kde je videt kde se to ma prerusit

thum_964747b897bdeed66.jpg

znamej ten to tak delal a zacmaral to tuhou a normalne to dal pouziva na hrani

ja to jen smikl a baterku si nechal pro pripad prehrani fw a koupil druhou (navic jsem detailista a rozebrana baterka slepena izolackou me znervoznovala ^_^)

jen pozor! at neprerusite este jinej spoj. a taky to nedelejte zas buhvijak hluboke. ale zas jen lehce poskrabat to nestaci ^^ ja to pizlal asi na 4x nez mi nabootvala psp ^^

nevim zda je tato moznos lepsi, ale prijde mi jednodussi (pripadne neni treba ani nic pajet) a funguje ^^ este jednou - jedna se o slim baterku

PS: asi nejtezsi at uz na jednom nebo druhem zpusobu je vubec dostat se do baterky. ta je jak trezor. (je zacvakla a v rozich tusim necim jemne slepena takze ty jsou obzvlast houzevnate)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VoKoCA: ta co jsem si z ni udelal pandoru je orig SONY z PSP slim, jelikoz nikde zadna orig baterka na slim nebyla(a zatim neni) k sehnani! (aspon v praze - nevim jestli sony nechce poustet do obehu baterie co jdou pandorit nebo jen dmnce distribuce) tak jsem nakonec upravil tu co jsem si k nemu dostal.

no a pak jsem sehnal v playcentru orig SONY pro PSP slim, ale Japonskou. nevim asi to meli vyndane z nejake jap psp nebo od nekoho odkoupili. meli jen jednu a jen v igelit pytlicku jako mas v baleni PSP. nevim... prodali mi ji jako new, ale asi uz pouzita byla (proste zadne orig baleni od sony). ale zatim drzi aspon ty 3h (nekdy vice) a je v celku takze mi to nevadi.

ale znamej si ji jen zafacoval izolackou a beha mu to s tou tuhou. vyhoda je, ze nemusis nic pajet ani riskovat poskozeni toho chipu. (samo pokud to nejak nezvoras)

ta uprava co jsem psal ja jde jen na slim baterii a overene to bootne psp slim (2 lidi 100% funkcni). na fatu to overene nemam a nevim zda to funguje. jinak este k tomu obrazku - co se muze lisit je napr cislo v krouzku a ten cernej flek.

ty, ale nechces riskovat orig ale co ja vim tak pandory se delaj hlavne z orig baterek. ty ostatni noname maj nejak jine desky nebo jim neco chybi. jedine snad ty cervene datelacke ci co to je, jak uz tu nekdo psal. ale to zkus primo vlastniky. ja jen cetl, ze udajne jdou nastavit, fungovaly jako servisni/pandora. ale jak jestli ji musis upravit nebo jestli maj prepinac nebo jestli jsou jenom servisni to nevim. sry

ja radsi orig ^^ doufam, ze sony nejake orig prislusenstvi k psp slim doda... zatim je to mizerie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Ale bohužel mi to nefunguje jak má.

Před upravou baterie fungovala normálně bezproblémů. Udělal jsem to jak je to na fotkách. Použil jsem přepínač. Sestavil jsem to dal do psp a ihned po vložení se sama rozsvítí ledka i když je vypínač ve vypnuté pozici. Jinak kartu v PSP zatim nemám na tu čekám. Prostě to pořád bootovalo do servisního modu. (zkoušel jsem to několikrát)

Tak jsem vše zase odpájel a nechal asi hodinu ležet na stole protože už jsem si s tim fakt nevěděl rady. Po hodině jsem tu baterii vyzkoušel dát do psp a fungovala jako klasická baterie uplně bezproblému. Několikrtát vypnul,zapnul a vše fungovalo. Tak jsem si myslel jestli nebyl ten vypínač vadný. Použil jsem tedy jiný vypínač který jsem několikrát přeměřil a i jiné drátky. Znovu jsem to připájel s vypínačem ve vypnuté pozici a zese to samé baterie hned bootoje do servisního modu. Tak jsem odpájel jeden drát a chtěl vyzkoušet jestli to bez toho pude zase normálně a nejde. Baterie zase pořád bootoje do servisního modu i když jsem to nechal den odležet. Jakmile jí tam strčim ihned se rozsvítí ledka a pořád bootoje.

Zkoušel jsem psp zapnout na zdroj pak tam dát baterii a normálně se nabíjí.

Jinak mám PSP FAT 3.90 M33 + PSP Slim 3.80M33-5. S normální baterií funguje vše normálně. Ale s touto upravovoanou to furt bootoje.

------------------------------------------------------------------------

Dnes jsem znovu vše odpajel takže to mám jako original ale baterie stále a stále bootoje do servisního modu. Kontroloval jsem i pod lupou jestli neni třeba ve zkratu kondenzátor nebo ten odpor ,ale vše vypadá tak jak by to mělo být.

Jinak taky jsem zkoušel program Hellcat's Pandoras creator verze3a abych baterii zkusil vrátit do normálu ale bohužel bez výsledku.

Tak pěkně jsem to měl udělané, připájené, přilepené ale prostě mi to nefunguje.

Tod vše. :cry: :? :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shiddo: Jo asi to risknu na orig. baterce ale potreboval bych nejakou nahradni, kdyby se mi ta pandora nejak nepovedla vratit do normalu... A cim si otviral kryt baterky a jak si to tak priblizne delal? (jo vim to je priserny dotaz, ale nechci tam neco ulomit). Jinak prosim nekdo napiste jestli vite o nejakych tech nahradnich baterkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shiddo: Jo asi to risknu na orig. baterce ale potreboval bych nejakou nahradni, kdyby se mi ta pandora nejak nepovedla vratit do normalu... A cim si otviral kryt baterky a jak si to tak priblizne delal? (jo vim to je priserny dotaz, ale nechci tam neco ulomit). Jinak prosim nekdo napiste jestli vite o nejakych tech nahradnich baterkach.

budes potrebovat hodne tenkej nuz nebo sroubovak. v zasade se musis opatrne po strane propizlat mezi obe pulky krytu. toto muzes zkusit pak i na dalsich stranach (ale na horni a dolni to pude blbe) nebo zkusit pomalu rotovat dokola (neco jako bys oteviral plechovku). hlavne davej pozor v rozich je to nejak slepene nebo co ty jdou dost blbe abys to neulomil.

je to dost titerne a zdlouhave. ja si v jeden moment myslel, ze to snad neotevru, ale nakonec povolila ^^

uvnitr ti pak staci jen tence preriznout ten jeden spoj. doporucuju nejaky ostry nuz (napr jak se prodavaj ty ulamovaci). jemne preskrabej ten spoj. nemusi se tam delat krater. jde o to prerusit obvod. cim tenci tim lepsi.

pak je treba zas baterku slozit a izolackou obvazat a zkusit jestli ti to bootne (rozsviti se zelene power na psp bez pouziti soupatka na zapnuti)

kdyz ne tak musis zas sundat izolacku a este jmne porezat.

hlavne este jednou - to co jsem psal ja funguje na baterii pro SLIM.

a pokud si vubec nejsi jisty tak sezen nekoho kdo ti to flashne na cfw.

tech lidi je plno. a budes mit orig neposkozenou baterku :)

a opet pro slim:

hlavne. kdyz pride na prehravani cfw. udelej si/nech si udelat zalohu puvodniho systemu (NAND)!!!! u slimu potrebujes jen ten tvuj a z zadne jine fungovat nebude!!

ty programky na prehravani firmwaru maj moznost vytvorit NAND-DUMP. ten si pak nekam nakopiruj a strc do trezoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

PSP Fat Pandora ZDE

PSP Slim Pandora ZDE

==============================================================

Stačí přerušit vyznačenej spoj jako je na obrázku a Pandora je na světě, nic víc. ;)

Jinak kdyby někdo nevěděl tak baterii z Fatka lze použít i na Slimku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu