Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP slim wifi


giraf

Otázka

Cau hele pls potrebuji poradit...nemuzu se pripojit pres WIFI zkousel jsem to podle navodu co je na tutorialu i sam nejak vsema ruznejma zpusobama a proste se zaboha nepripojim normalne kdyz dam scan tak mi to najde sit 100% secuirity none proste jsem zksuil vsechno a kdyz dodelam pripojeni a dam pripojit tak mi to napise "A connection error has occorred. A connection to the access point could not be established. Check the secuirity settings for the network and try again" ale to je kravina protoze jaky koli jiny zarizeni proste prijde a automaticky se pripoji treba jaky koli notas co ma wifi pusti wifi najde mu to sit da pripojit a je na siti ale s timto mi to proste nejde....I muj notas pres to jede uplnne normalne a pripojeni vubec neblbne takze faktn evim cim to je a jak na to dikes moc:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

preinstaluj software ktory mas v pc na ovladanie toho usb kluca/routra....mne to pomohlo, teraz mi to tam staci strcit a hned chytam signal...mne to preto neslo lebo som porobil nieco s ip adresami a furt mi pisalo rozne chyby....preinstaloval som a nechal som vsetko tak ako som to mal v programe nastavene...inak program sa vola RALINK ....ralinktech.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu