Jump to content

gta VCS:návod


sk8boarder
 Share

Recommended Posts

1. Intro

Po príchode na vojenskú základňu Fort Baxtor sa zoznámite s veliacim seržantom Jerrym Martinezom ktorý vás po dlhšom presviedčaní pošle na prvú missiu. Vyfasujete pager ktorým vás budú vaši zamestnávatelia informovať. Zoberte seržantovu motorku a choďte k kontaktu na letisku. Ten vás zoberie na svoju loď kde vám má predať balíček. V tom vás napadnú dva člny. Vašu loď zničia a hneď si môžete vyskúšať svoje zručnosti vo vode. Priplávajte k člnu a zničte ho potom sa vráťte na základňu a naučte sa ukladať hru.

Odmena: 50$

2. Cleaning House

Takže seržant Martinez vás pošle vyzdvihnúť peniaze s predaja zbraní. Tak choďte

k Philovy Cassidymu do prístavu. Po krátkom videjku nasadnite do Philovho auta a choďte

k Philovmu bývalému domu. Potom to tam vyčistite od Cholov vonku aj vnútri. Potom zaneste peniaze k Martinezovy.

Odmena: 100$

3. Conduct Unbecoming

Vychutnajtě si vtípne intro k misii a začnitě. Úloha je jednoduchá privezte k Martinezovy šlapku Mary ktorá je vo Vice Porte ale najskôr choďte k Philovy, má pre vás malý darček. Je "at his old place" :-) Keď prídete k Philovy dá vám auto. Teraz choďte pohľadať Mary. Zastavte pri dievčati potom ju odvezte na Starfish Island. Teraz keď ste našli Mary tak teraz sa zbavťe tých milich gentlemanov ktorý zaplatili a ešte si neužili ale dávajte pozor aj na Mary aby sa jej niečo nestalo. Odvezte ju k základni kde bude malé videjko v ktorom vás načapú ako veziete štetku na základňu

a nájdu aj Martinezovu marihuanu pod vašim vankúšom :-D. Takže vyhodili vás z armády. Za okamžik sa ozve pager máte ísť k Philovy. Keďže ste Philovy pomohli nechá vám svoj dom s garážou.

Odmena: nový safehouse, Phil pre vás má missie

B. Phil Cassidi

4. Cholo Victory

Teraz si už choďte pre missie k Philovy. Nájdete ho trochu v pripitom stave takže sa zasmejte.

Teraz zoberte Phila a choďte k Policajnej stanici hľadať nejakých Cholov. Žiadny tam niesu

tak zoberte Phila k Nemocnici. Tam zbadáte Cholov, musíte ich dohoniť na aute aby mohol Phil strieľať. Bude to ťažké on má Sabre Turbo a vy Waltona. Potom čo zabijete Cholov tak

choďte do Pay'n'Spray opraviť Philove auto a potom odvezte Phila domov.

Odmena: 200$, možete robiť missie pre Martyho

5. Boomshine Blowout

Táto missia dosť pripomína missiu zo SA Robbing Uncle Sam. Takže vo videii vám Phil povie nejakú smutnú historku z detstva a to že sa Cholovia chystajú vyhodiť do povetria jeho sklad plný Boomshineu. Takže odvezte Phila k skladu. Keď otvorí dvere nastane výbuch, ale nebojte, prežije, ale vy nie ak z vozíkom nenaložíte všetky bedne s Boomshinom do auta skôr ako vybuchne teplotu ukazuje ukazovateľ ak sa naplní bude bum. Pozor po každej bedne ktorú naložíte sa rozpadne jedna bedňa ktorá vám zatarasí cestu takže si budete musieť nájsť inú pozor je to dosť obtiažne takže hneď. Stačí ale pár pokusov a už si celú cestu zapametátě. Davajtě si iba pozor až budete kličkovať mezi bednami, Forklift špatno zatáča. Potom už je mission completed.

Odmena: 250$

6. Truck Stop

Takže po dlhej dobe budete vidieť Martineza ktorý sa trochu zhúlil s Philom. Martinez má pre vás kšeft stačí ukradnúť auto plné zbraní. Budete potrebovať pomoc takže najskôr vyzdvihnite posily z hotelu. Phil je po ceste trochu paranoický, že vás niekto sleduje ale to nič to je z toho húlenia. Keď ich vyzdvihnete je treba nájsť a dohoniť auto. Pozor na aute sú vojaci a budú strieľať. Keď budú vojaci mŕtvy tak auto predbehnite Phil ho vezme a vy ho musíte teraz ochraňovať Philove auto nesmú zničiť. Keď Phil dovezie auto domov tak je koniec.

Odmena: 300$

C. Marty J. Williams

7. Shakedown

Teraz choďte po missie k Martymu Wiliamsovy. Ako je vidieť z videa Marty nieje zrovna vzorný otec a manžel ale to je jedno zavezte ho k obchodu. Čo vlastne Marty robí on dáva pozor na ludí tý mu platia za ochranu a ničí obchody tím ktorý za ňu platia iným gangom a ostatné gangy robia to isté jemu. Takže keď prídete k obchodu zbavte sa tých dvoch čo postávajú pred dverami potom choďte dnu. zabite tých čo rozmlacujú obchod. Teraz choďte k ďalšiemu obchodu ale tam je scenár opačný musíte rozmlátiť obchod aby ste vystrašili majiteľa. Za chvíllu tam vbehnú Cholovia takže sa ich zbavte tak to je všetko.

Odmena: 500$

8. Fear the Repo

Takže zoberte martyho a choďte k skladu. Musíte doviesť nejaké autá. Choďte k prvému je to

Cheetah. Ak si vás chlap ktorý sa krčí pri pneumatike nevšimne nemáte problém streľte ho

zozadu do hlavy a dovezte auto do skladu. Druhé auto musíte chytiť je to biely Admiral

bude stále ujážďať takže keď ho dostanete bude dosť zničené a budete ho musieť dať opraviť

potom ho zavezte do skladu Choďte po tretie auto keď k nemu prídete hned zrazte chlapa ktorý je pri ňom. Dajte si pozor na Políciu je to dodávka a ťažko sa s ňou manévruje. Zavezte ho do skladu.

Odmena: 500$

9. Waking Up the Neighbors

Takže musíte zničiť všetky dodávky Cholov s Granátmi skôr než sa zobudia čo bude o 9:30

Keď prídete k 1. dodávke zrazte 2-och Cholov ktorý vás budú vítať s UZI-nami. Hoďte granát najlepšie iba 1 ale ak je treba tak ja 2 a choďte k ďalšej dodávke. Keď prídete na miesto

odstavte to bokom aby vás nezbadali hliadkujúci Cholovia a hoďte granát a hneď zdrhajte na aute lebo vás budú naháňať na aute. Prídiťe k tretej dodávke strážcov buď prejdite alebo zastreľte podľa stavu vášho auta a hoďte granát.

Odmena: 500$, možete robiť missie pre Louise Cassidi-Williams

10. O Brothel, Where Art Thou?

Choďte do miesta nazvaného Stonewalle J´s je to niečo ako Ammu-Nation a kúpte si brokovnicu ale môžete aj nôž pištoľ a Škorpíka. Dostaňte sa k Bordelu a zničte auto (nie svoje :-D). Zabite chlapíkov ktorý vybehnú z budovy potom chodte do nej. Zabite všetko vnúty aj štetku a roztrielajte posteľ. Toto bola ukážka toho ako môžete napadnúť nepriateľské podniky ktoré sa dajú potom kúpiť tento kupuje Marty.

Odmena: 700$

11. Got Protection?

Takže Cholovia robia nejaké problémy Martyho dievčatám takže choďte checknut jeho bordel. Keď prídete na miesto Cholovia urobia Drive-by a musíte rýchlo zohnať štvordverové auto potom musíte zachrániť Martyhho dievčatá pred Cholomi. Keď zoberte všetky 3 dievčatá tak ich zavezte späť do bordelu Cholovia vás budú naháňať ale nebojte dievčatá majú nejaké Sub machineguny takže môžu strieľať z okien. Keď ich priveziete mission completed.

Odmena: 500$

D. Louise Cassidi-Williams

12. When Funday Comes

Pre ďalšiu missiu choďte k Martyho žene ktorá je teraz u svojej sestry. Pozvete ju von na

závody štvorkoliek. Keď tam prídete tak nasadnite na štvorkolku a jednoducho vyhrajte. Davajte si ale pozor na rýchlosť a nebojte sa brdit. Može sa stať že zo štyrkolky lahko zletíte. A pozor ješte na zatáčanie, neide robiť prudké zatáčky.

Odmena: 500$

13. Taking Out the White Trash

Zoberte Louise k Martyho prívesu tam vás napadnú Martyho ľudia. Zabite ich.

Potom zavezte Louise späť k jej sestre ale pozor budú vás naháňať.

Odmena: 200$, Phil má opat volakú prácu

E. Phil Cassidi #2

14. Marked Man

Pre túto missiu choďte opäť k Philovy. Phil sa pohádal z Martinezom a musí preňho niečo

spraviť choďte k skladu ale nesmiete zničiť auto pretože vzadu je naložený Boomshine. Keď

dorazíte tak po vás začnú chlapi strieľať je to pasca prejdite ich všetkých alebo nechajte nech ich Phil zastrelí alebo vystúpte a zastreľte ich vy. Potom zavezte Phila domov ale po ceste na vás naháňať a Phil bude po nich hádzať Boomshine :-D. Keď ho priveziete Phil odíde aj s autom.

Odmena: nič, chojte pre missiu k Louise

F. Louise Cassidi-Williams #2

15. D.I.V.O.R.C.E.

Pre túto missiu choďte zasa k Louise. O jej sestry sa dozviete, že Louise Marty uniesol

a chce ju zabiť. Takže sa vydajte k Martyho prívesu. Marty ju vzal do auta a ušiel dvaja

chlapi po vás pôjdu rýchlo ich zabite a chyťte Martyho skôr než ujde a zabije Louise.

Pri naháňačke vám to ešte budú sťažovať Martyho ľudia. Strieľajte mu do auta ale nezničte ho keď Marty vystúpi tak ho zabite a nasadnite do auta s Lousie (názov tejto missie znamená rozvod :-D). Radšej zdrhnite do bezpečia. A dostanete nový Safehouse.

Odmena: Louise s vámi pomali začne vztah

16. To Victor, the Spoils

Takže Louise po vás chce aby ste prevzal Martyho kšefty. Najskôr musíte s Louise zohnať nejaké posily. Takže choďte k Sunshine Autos a naverbujte tých dvoch čo stoja pred budovou. Choďte k Martyho skladu Louise pôjde zohnať ešte nejakých chlapov a vy zatiaľ zabite všetkých ktorý vám stoja v ceste. Potom nasadnite do auta a chodťe na ďalšie miesto a tam zabite všetkých ktorý pracovali pre Martyho potom choďte dovnútra budovy a zabite zasa všetkých. Teraz sú tieto budovy vaše a môžete tam robiť Empire Bulding missie. Okolo budov budú lúdia z vášho gangu a budovy zarábajú cash.

Odmena: 1500$, Empire Building a volakto zavolá z Escobar International

G. Lance Vance

17. Jive Drive

Pre túto missiu choďte k telefónom pri letisku. Keď tam už čakáte kto sa neobjaví Lance.

Potom vás napadnú Cholovia ktorý sú nešťastný z toho že žiješ Lance bude šoférovať vy budete strieľať. prestrieľajte si cestu až pokiaľ Lance nezničí auto potom na vás znova zaútočia. Lance musí prežiť. Cholovia chodí ze všetkých strn, musíte byť rýchli. Keď ich všetkých zabijete, tak odvezte Lanca do hotelu.

Odmena: Váš brat dorazil do VC, na mape sa zobrazí značka Louise a Umberta

H. Louise Cassidi-Williams #3

18. Hose the Hoes

Louise vám oznámi, že vám Martyho lúdia zapálili váš bordel takže najskôr musíte ukradnúť

hasičské auto je neďaleko keď ho ukradnete choďte k bordelu ale nepribližujte sa k autám ktoré sú okolo bordelu, inak vybuchnú. Uhaste požiar skôr než dievčatá zomrú. Potom Louise zbadá Martyho bratranca ktorý to urobil zabite ho.

Odmena: 300$

19. Robbing the Cradle

Louise chcel sociálny pracovník vziať dieťa a poslala po ňom zabijakov. Musíte ich zastaviť, inak budú veci ešte horšie. Keď ste zabili zabijakov choďte a zastrašte soc. pracovníka streľbou do auta, ale nezabite ho!

Odmena: 300$, Lance Vance pre vás má prácu

I. Umberto Robina

20. Nice Package

Pre túto missiu choďte domov k Umbertovi. Aby ste mohli pracovať pre Umberta musíte mu ukázať že máte "balls and some juice in them". Choďte a vyzdvihnite pre Umberta balíček. Roztrielajťe auto a zabite chlapa ktorý má balíček. Ďalší Kubánci na autách ho budú ochraňovať a keď zastrelíte toho kto má balíček tak musíte biť rýchly lebo ho iný Kubánec zobere. Keď ho budete mať zoberte ho na označené miesto do do dockov.

Odmena: 750$

21. Balls

Umberto vám povie, že Martinez robí problémy. Máš zobrať chlapov a dobiť späť územia od Cholov. Musíte byť rýchli, inak Cholovia ovládnu Little Havana. Keď dorazíte na miesto, budete vedieť čo máte robiť snažte sa zraziť čo najviacej Cholov pokiaľ budú chlapci z auta strieľať po ostatných. Potom sa postarajte o Cholov na motorke a v aute. A zasa choďte roztrielať ďalších Cholov mali by byť tam kde tý prvý. Potom sa zasa postarajte o auto a potom zasa o nejakých pešiakov. Po tom všetkom naháňaní zavezte chlapov späť k Umbertovy.

Odmena: 800$

22. Papi Don´t Screech

Nastúpte do auta a choďte pre Alberta Umbertovho otca. Ked ho vyzdvihnete tak ho musíte doviesť k jeho kaviarni ale nesmiete byť pomalý Alberto tam musí byť do 18:15 ale musíte byť opatrný lebo Albertovy je zle a nechcete aby dostal infarkt takže dávajte pozor na ukazovateľ. Rovnako vás nemôžu vidieť Cholovia aby po vás nestrieľali lebo to by Alberta zabilo. Je možné kolem Cholov proísť, ale nesmiu sa velmi priblížiť. Využívajte cest, ktoré neidů pres ulicu a schovavajte sa do nich keby išli volakdě blízko cholovia. Keď ho zaveziete môžete si vybrať buď sa dáte na dráhu šoféra sanitky alebo budete pokračovať v svojom gangsterskom živote :-D.

Odmena: 1000$

23. Havana Good Time

Idete zaútočiť na sklad Cholov vaši muži niečo pripravia vy musíte vyčistiť cestu. Muž s näjvečšími "balls" ktorý vas k útoku donútil zostane a bude koordinovat akciu. Zabite strážcov použite na nich granáty a tých ktorý prežijú dorazte s Škorpíkom. Potom prídu vaši muži na dodávkach. Musíte chlapov ochrániť dokiaľ naložia zbrane pred Cholomi ktorý budú útočiť. Keď naložia zbrane tak chlapi odídu na jednej dodávke vy zoberte druhú a odvezte ju k Umbertovy. Samozrejme, že by to neboli Cholovia aby vás po ceste neotravovali. Keď auto priveziete tak si vychutnajte video v ktorom sklad vybuchne keď ste schovali výbušniny do toho panáka do ktorého Cholovia potom treskli baseballovou pálkou.

Odmena: 1500$ a kubánský oblek

J. Lance Vance #2

24. The Audition

Takže zadávateľom tejto missie je Lance. Choďte za ním do hotela. Takže máte sa dostaviť za Brianom Forbesom, máte sa s ním stretnúť v fastfoode King Knuts pozor máte na to časový limit. Keď dorazíte na miesto Lance zavolá Fobesovy ktorý mu povie, že všetko je v aute a vy ho máte len odviezť ale v to skupina chlapov prepadne fastfood. Musíte ich postrieľať ale polícia je na ceste samozrejme keď výdete z fastfoodu tak bude obklúčený políciov a budú myslieť, že vy ste prepadli obchod (typická Amerika). Musíte dostať Lanca do Port Authority Bulding takže postrieľajte policajtov alebo proste utečte na jednom z ich áut. Lance bude strielať z okna. Keď dorazíte na miesto, tak si zoberte motorku, ktorá je odparovaná blízko a výdite na nej po schodoch a skočte po rampe ktorá je na streche. Z druhej strechy sa dostante dole zasa po schodoch, zabite všetkých ktorý vám stoja v ceste, zoberte Fobesove auto a skočte po ďalšej rampe. O ľudí ktorí ju blokujú sa nestarajte iba cez nich prejdite potom si už auto zoberie Lance a vás nechá na mieste dopadu.

Odmena: 750$, missie pre Briana Forbese, Civil Asset Forfeiture Audition zrístupnen

K. Brian Forbes

25. Money for Nothing

Takže teraz už stretnete aj Briana Forbesa dá vám s Lancom missiu. Musíte robiť policajtom návnadu dokiaľ on neukradne drogy. Zoberte pripravenú dodávku a potom s ňou chodte do skladu. Tam nasadnite do dodávky ktorú Fobes presprejoval a vyrazte musíte vyraziť južne od Lanca, nesmiete stratiť hladanosť a držte polišov čo najdalej od Lanca. Po chvíľke sa objaví ukazateľ, musíte fízlov zdržať dovtedy pokým sa nenaplní. Najlepšie je chodi't po hlavnej silnici na pobreží a keď doídete na koniec otočte auto. Keď sa ukazatel naplní tak chojte do Pay'n'Spray, keď tak urobíte mission completed.

Odmena: 1500$, ďalšie missie pre Lanca

L. Lance Vance #3

26. Caught as an Act

Zadávateľom tejto missie je opäť Forbes. Vo videu vás najskôr privíta potom príde Lance ktorý zistil, že Forbes je policajt (ešte som vám to nepovedal???), ale Lance sa od neho nechá nachytať a Forbes zdrhne musíte ho chytiť ale živého iba mu rozbite auto takže hneď sa rozbehnite a zožeňte niečo čo má kolesá. Keď do neho prvý krát nabúrate vaše peniaze začnú lietať z jeho kufra rýchlo ho vyhoďte z auta skôr ako vyletia všetky vaše peniaze. Pri tom sa možete dobre baviť pry pohľadu na ľudích behajúcích za prachmi.

Odmena: 750$, missie pre Forbesa, missie pre Lanca u hotelu

M. Brian Forbes #2

27. Leap and Bound

Po missiu si choďte tam kde zadržiavate Forbesa. Takže vo videu vás Forbes presviedča, že sa dnes koná v Downtowne kšeft iba dvaja ľudia jeden s kokaínom a druhý s peniazmi. Lance to pôjde obzrieť a vy ho budete kryť. Vijdite na strechu motorkárskeho klubu (vo VC ste tám dostávali úlohy od Big Mitch Bakera) a použite ďalekohľad a dávajte bacha na Lanca. Lance to schytal pekne do xichtu päsťou, choďte dole a pomôžte mu. Lanca naložia na loď vy ju musíte sledovať, ale po súši. Musite byť rýchli, ale na rovnej silnice je to ľahké. Keď dojdete až na koniec uvidíte loď, v ktorej väznia Lanca a vy sa musíte dostať na loď a zachrániť ho. Ak ste si zohnali motorku pri lodi je rampa vyskočte po nej až na loď, alebo chojte normalne pešky. Zabite hliadku na lodi a nájdite vstup do podpalubia. Nájdite Lanca a zachráňte ho. (bude priviazaný ako v missii vo VC Death Row je vidieť, že už vtedy keď ho Tommy oslobodil to mal nacvičené :-D) Teraz zožeňte to po čo ste sem prišli (mimo Lanca). Keď nájdete balíček tak choďte späť na palubu a tám nájdite zvišok. Cestu vám budú zasa spríjemňovať hliadky. Potom odíďte z lode a stretnite sa z Lancom.

Odmena: 1500$

28. The Bum Deal

Lance prehľadal Forbesovy byt a našiel nejaké spisy, a zistil že do mesta má prísť veľká zásielka Fobes vám povie kde vás čaká kontakt. Choďte na miesto stretnutia do baru. Zmláťte chlapov pred barom pokiaľ vám budú brániť. Keď vstúpite uvidíte, že Forbes vás znova podviedol poslal vás do gay baru. Toto mi pripomenulu onú známú scénu z Policajnej Akadémie, keď prídu tý dva fízli do baru Modrá Ústrica. Zabite chlapov ktorý vás napadnú, pozor je ich dosť a niektorý budú strieľať. Potom odídete z baru a na ulici vás zasa napadnú. Chodte na miesto, kde držíte Fobesa. Keď tam prídete uvidíte, ako Fobes zdrhá na motorke. Zastreľte ho a pak zavezte Lanca späť do hotelu.

Odmena: nič

N. Lance Vance #4

29. Snitch Hitch

Vo videu uvidíte Vicovu a Lancovu Matku :-). Musíte Lanca doviesť na letisko máte na to

časový limit. Keď tam prídete zistíte, že chlap už niekomu informáciu predal chodte za ním.

Zabite stráže ale davajte si pozor a zožente si volakú zbraň s väčšim dostrelom ako micro-SMG, bude na to lepšia. Potom čo ich zabijete prídu ďalší klienti vášho informátora ktorý chcú to isté čo vy - motorkári, zabite ich kým Lance nájde dokumenty. To je všetko.

Odmena: 1000$

30. From Zero to Hero

Pre túto missiu choďte znova za Lancom. Lance vás ukecá na ďalší kšeft presvedčí vás hlavne tým že kokaín je Jerryho Martineza. Zavezte všetkých do prístavu v Little Haiti. Potom zastreľte chlapov ktorý obsmŕdajú okolo nákladiakov, ale dávajte pozor na Lanca aby ho nezabili, jeho život sa vám ukazuje. Keď ich zabijete, Martinez priletí na Huntery. Nasadnite do nákladiaku a sledujte Lanca, pozor aby ste nezničili dodávku. Martinezovy ľudia vás budú celú cestu prenasledovať na autách a strieľať do vás. Keď prídete k Mostu, zasa so objavy Martinez na Huntery a začne po vás strieľať s raketami musíte klučkovať po moste aby vás netrafil. Keď prejdete na druhý ostrov, na začiatku budú policajné záterasi a Martinez odletí ale ešte nemáte vyhrané teraz po vás ide polícia. Sledujte Lanceho až kým prídete k Ville pri Marine (vo GTA VC tam bol po zobratí 100 baličkou Hunter) Tak a to je váš nový Safehouse :-).

Odmena: 3000$, nový safehouse, druhý ostrov je teraz prístupný

31. Brawl of the Dead

Pre túto missiu choďte znova za Lancom do vášho nového domu. Zavoláte Martinezovy a zistíte, že ste ukradli kokaín bratrom Mendezovcom, ktorý sú jednými s najhorších mafiánov vo Vice city, čiže pôjdu zabiť vás aj Martineza. Lance vás upokojí, že už má kupca pre drogy. Choďte za ním do nákupného centra máte na to časový limit. Lance bude jadnať zakial vy budete hrať vo filme : musíte byť za pultom informácii a zastreliť každého zombieho dokiaľ uplynie časomiera a nesmiete naplniť panel. V druhej scéne máte katanu a nesmiete pustiť žiadneho zombieho do obchodu s hudbou zasa dokiaľ neuplynie časový limit. Zombie sú bezpečné a neútočí. Potom zavezte Lanca späť do domu. Ked sa vrátite zistíte, že vaša matka zdrhla aj s kokaínom od Mendezovcov. Divíte sa? Veď toto je Vice City, nemozete veriť vlastnej matce. Mission Completed.

Odmena: 850$, možete pnit missie pre Reni Wassulmaier, Pastel Suite vo skríni

32. Blitzkrieg

Choďte zasa za Lancom pre missiu. Zistíte, že Mendezovcy napádajú všetky vaše podniky. Lance je tvrdohlaví a chce ich všetkých sam zabiť, choďte a pomôžte mu. Choďte za Lancom postrieľajte všetkých chlapíkov a dajte bacha aby nezabili Lanca.

Odmena: 500$, missie pre Mendezovcov

B. Reni Wassulmaier

33. Accidents Will Happen

Reni vás potrebuje ako kaskadéra ktorý bude jazdiť v aute. Nasadnite do Cheetaha a chodťe po vyznačenej dráhe. Reni to celé bude natáčať z helikoptéry. Keď prejdete ružovým markerom tak sa vám pripočítá čas v ktorom musíte stihnúť ten další. Vidíte aj "action meter" ktorý nesmie vyprchať. Naplníte ho tím že budete vrážať do označených áut. Váš cheetah sa nepoškodí ale označené autá vybuchnú. Pred konečným checkpointom sa snažte naísť na rampu maximálnou rychlosťou. Vychutnajte si poslednú animáciu, mission completed.

Odmena: 850$

C. Armando and Diego Mendez

34. The Mugshot Longshot

Pre túto missiu choďte k vile Mendezovcou na Prawn Islande. Lance ukecá Mendezovcov, že za tým všetkým je Martinez, takže musíte zohnať nejaké Martinezove fotky s fízli, aby ste to nastražili tak, že Martinez je tajný fízel. Najskôr choďte na Washington Beach. Tam uvidíte ako je Martinez v aute s policistou, ktorý ho ide odviezť preč, pretože je v programe na ochranu svedkov. Vyfoťte ho ale rýchlo potom odídu a vy ich prenasledujte. Keď prídu k prístavu tak zasa vystúpte a vyfoťte Martineza. Nechojte moc blízko alebo vás uvidí. Musíte byť aj rýchli. Martinez vás po tom čo urobíte foto zbadá, takže po vás pôjde polícia. Vezmite nejaké auto, hlavne nie VCPD Cheetah ktorým prišiel Forbes s agentom (nemožete s nim do Pan'n'Spray). Teraz musíte ísť a zobrať Fobesov spis. Potom choďte do tlačiarní. Cestou sa straste polície v Pay´n Spray . Keď prídete je koniec missie.

Odmena: nič

35. Hostile Takeover

Opäť missia pre Mendezovcov. Majú nejaké problémi s motorkármi, ktorý im napadajú biznis. Chodte ich postrielať. Keď ich dokončíte, prídu další a začnú zdrhať na motorkách. Našťastie chodia iba kolom dokola jedného bloku domov, takže ich nemusíte naháňat ale stačí si počkať na mieste. Keď posledný zomrie, misson completed.

Odmena: 1000$

36. Unfriendly Competition

Mendezovci vás pošlú zlikvidovať dvoch drogovych dealerov. Prvý je ľahký, stačí keď z velkej ďialky všetkých zlikvidujete. Choďte si ale radšej pozbierať po mŕtvolách náboje do AK-47, budú sa hodiť. Teraz choďte k druhému dealerovi. Toto už bude ťažšie, všade budú ženské v plávkách zo samopalmi, pištolami a hlavne s kalašnikovmi. Najlepšie je hned na začiatku zdrhnúť do rohu alebo za strom a rýchlo zlikvidovať tu hore na skokanskom mostíku a ďalšie, ktoré vás možú ostrelovať. Potom ich likvidujte ako budú pricházať z hotelu. Doporučujem na začiatku rýchle postupovať a keď prestanů prichádzať nové, tak ich pomali zlikvidujte. U branky život, šetrite si ho až na koniec. Keď sú dámy mŕtvé, nasadnite na štvorkolku a dožente a zabite dealera. Nemalo by to byť ťažké.

Odmena: 1500$, za hotelom je štvorkolka

37. High Wire

Mendezovcom boli ukradnuté áuta s drogami. Musíte ich vziať spať s helikoptérou ktorá unesie auto pred tým, než policajti nájdú v áutach drogy. Pre prvé auto leťte na juh. Nemožete sa starať o zdvíhanie a snižovanie kabelu, takže iba trochu klesnite a vezmite auto. Doručte ho na označené miesto. Teraz to bude tažšie, auto ktoré musíte zobrať je v pohybu. Chojtě nad hlavnú ulicu na pobreží a tam auto zoberte. Opať ho odnieste na označené miesto. A teraz je to najtažšie, kámoš má problémi a naháňajú ho. Leťte na druhý ostrov a zoberte ho. Davajte pozor na dráty a mestskú zástavbu. Až bude auto na rovné ceste tak ho zoberte a vysaďte ho na streche parkoviska. Mission Completed.

Odmena: 1500$, chojte na návštevu za Lancom

D. Lance Vance #6

38. Turn On, Tune In, Bug Out

Fízli mali celú dobu vo vašich domoch štenice. Lance to práve zistil a vy musíte zničiť policajné prijímače pred tým, než policajti shromážďja dostatok informácií aby vás zatkli. Vezmite si Lancovo auto a chodte k Ammu-nation kúpiť bazuku, ktorá bude zadarmo. Pak chodte k prvej policajnej stanici vo Vice Point. Vlavo vidíte ukazatel ktorý ukazuje kolko dokazov na vás fízli majú. Keď dorazíte ku stanici, z juhu chodte po schodoch hore. Tu zničte bazukou dva prímače. Davajte pozor abyste nezničili vrtulník, urobiť missiu v aute je takmer nemožné. Zabite dvoch policajtov čo tu budú a nestarejte sa o hvezdičky. Teraz leťte na dalšiu policajnu stanicu na dalšom ostrove. Tu opať zničte vysílačky a davajte pozor na vrtulník. Posledná policajná stanica je na severe tohto ostrova. Pristaňte na nej a postrielajte SWAT čo bude na streche s vami, naštastie sa nespawnujú. Zničte prijímače. Teraz musíte ztratit všetkých 5 hvezdičiek. Nasadnite do nového vrtulníku a leťte na juh k Pay'n'Spray v prístave. Prileťte k nemu od mora, pretože po vás potom nepojde tolko policajtov. Pristaňte hned vedľa Pay'n'Spray na dvore, vo ktorom je dodávka. Nasadnite do nej a máte asi tak 7 sekund než sa objaví FBI v bielich autách. Rýchlo prestriekajte auto a potom už je koniec.

Odmena: 300$, missia pre Reni

E. Reni Wassulmayer #2

39. The Colonel's Coke

Reni si želá abyste pomohli Colonelovi Gonzálesovi doviezť po vode do prístavu drogy. Chodte na miesto stretnutia a tu nasadnite do helikoptéry. Budete krúžiť nad člnom a ničiť nepritelské lode. Váš čln musí prežiť. Asi v polovici sa objaví nepritelský vrtulník, zničte ho. Keď čln dorazí do "garáže", missia je splnená.

Odmena: 850$

40. Kill Phil

Phil Collins vo Vice City! A vy mu robíte ochranku. Bežte za limuzínou a s tou potm vyzdvihnite Phila na heliporte. Tu na vás zaútočí gang, zabite ich a chráňte Phila. Bude to ľahké. Teraz nasadnite do limuzíny a odvezte Phila do hotelu. Po ceste na vás ešte budú útočiť, ale vaše auto je nepriesrelné. Keď dorazíte k hotelu tak missia končí.

Odmena: 1000$

41. Say Cheese

Reni znovu potrebuje kaskadéra. Teraz ale pojde o kaskadéra na vodnom skútri a motorke. Ide iba o to prejsť celů trať, na ktorej je niekolko ramp. Hned na začiatku si prepnete na tzv. 1st person pohlad zo skútru, lebo tak sa vám pak skúter lepšie ovladá. Beží samozrejme čas a keď prejdete checkpointom tak sa vám pridajú nejaké sekundy. Keď neprejdete rampou dosť rýchle a skončíte na súš, skúter sa opať spawne pred skokánkom. Keď dorazíte na koniec nasadnite na motorku a cez checkpointy dorazte do ciela.

Odmena: 850$, Gonzálesova značka na mape

F. Gonzales

42. Home's On The Range

Konečne oddychová mission. Chodte na golfové ihrisko a nebojte sa nechať zbrane pri bráne, nebudú potreba. Idete si totiž zahrať golf. Podla Gonzalesa ukazuje zpôsob hrania golfu osobnosť, tak sa snažte urobiť dojem. Musíte sa trafiť do jedného človeka privázaného na terči. Ako v klasických golfových hrách musíte vyvážiť silu odpalu a potom presnosť. Je to lahké, ja som sa trafil na 5. pokus. Tým missia končí a nezabudnite u vrátnice zbrane!

Odmena: 1000$, missie pre Lanca

43. Purple Haze

Gonzales si chce nenápadne privlastnit trochu z Cortezovvého kokainu. Chodte pre dodávku v ktorej je kokain a odvezte ju na miesto určenia. Tu vás ale zastihne nejaký gang či čo a dodávku ukradne. Keď sa proberete, tak ste úplne zhulený a odpotácate sa k telefónu. Tam vás Gonzales donúti dodávku dostať späť, máte časový limit. Chodte na párty na Starfish Islande a davajte si pozor na cestu, máte halucinácie a špatne zatáčate. Na párty postrielajte všetkých označených chlapov, je to lahké. Potom nasadnite do dodávky a chodte do označenej garáže. Nebude to také lahké, máte 2 hvezdičky a ste zhulený. Keď dorazíte, mission completed

Odmena: 1000$, Reni má missie

I. Lance Vance #7

44. Taking The Fall

Lancovi volačo hovorí, že za ukradnutým kokainom sú Bikers (motorkári). Vezmite helikoptéru a leťte ich pozabíjať. Lance striela a vy sa musite snažiť dostať sa čo najbližšje k bikerom, ale vrtulník by mal zostať v horizontálnej polohe, aby sa Lance lepšie trafil. Davajte aj pozor na domy, lebo do nich lahko natazíte. Zničte dve skupiny, jedna sa pohybuje a druhá stojí pri hoteli. Ta tretia vás či chcete lebo nie, zostrelí. Teraz musíte nájsť Lanca a vyčistiť priestor na stavenisku. Postupujte pomali, nemáte časový limit a berte si zbrane. Keď už nikoho nemožete zabiť, chodte na lešenie hore. Keď prídete na poschodie, opäť zlikvidujte Bikerov a chodte oslobodi't Lanca. Mission finished a vy možete odísť na motorke čo tu bikery nechali.

Odmena: 300$

45. White Lies

Stretnete Lanca a Louise v Lancovej vile. Lance si vzal trochu zo "svojho" kokainu a je trošku zhulený. Pohádate sa s ním aj s Louise a Lance sa naštve a dostane pociť, že je čas všetok kokain hodiť do mora :-D. Ide do helikoptéry a začne balíčky s drogami zhadzovať. Vy máte k dispozícii iba vznášadlo. Hneď si prepnite do 1st person view, lebo tak sa vám bude vznášadlo lepšie ovladať. Musíte pozbierať tolko balíčkov, aby sa naplnil ukazatel. Balíčky plávajú iba chvilu a potom zmiznú, tak sa za nimi nevracajte. Davajte si pozor aby ste vznášadlo neprevrátili, musíte sa ho naučiť ovládať a keď to nejde, používajte pre navigáciu minimapu v rohu. Najťažšja je prvá časť a keď prekonáte prvé prekážky, už je to v poho.

Odmena: 1500$

46. Where It Hurts Most

Hajzel Matinez sa vrátil a uniesol Louise! Najskôr chodte k baru kde bola naposledy. Tu uvidíte Martinezovich ludí ako ju unášajú. Na mape sa objavja tri modré markery kde je pravdepodobné že bude (tri áutá) a vy musíte zkontrolovať vo ktorom je Louise pred tým, než zomrie. Jej lokácia je vždy náhodná, tak musíte kontrolovať viackrat. Keď ju najdete, postrielajte stráže a odvezte ju do nemocnice než bude neskoro. Nemocnica je blízko a bude to lahké.

Odmena: 500$ a šplhli ste si u nej :-)

H. Reni Wassulmayer #3

47. Kill Phil: Part 2

Phil Collins príde v 17:30 na zvukovú zkúšku do štadiónu. Reni vás vo 12:00 pošle zkontrolovať bezpečnosť. Vezmite si nejaké rýchle auto, ide hlavne o čas. Keď dorazíte ku štadiónu, chodte po postranných schodoch čo najvyššie a vstúpte do štadiónu. Zastrelte prvého vraha a sprintujte k dalším. Neberte si od vrahov moc zbrane, zbytočne do zpomaluje. Bežte až k pódiu a vylezte naň, znova zlikvidujte 4 mužov a pokračujte dalej, už je tam iba jedna skupina. Tam zoberte jednému vrahovy plány a podla nich vrahovia niečo chystajú v pivnici (suterénu). Chodte tam a všetkých postrielajte, chteli nastražiť bombu. Prave ste opať zachránili život Philovi Collinsovi :-D.

Odmena: 1500$, Diaz potrebuje pomôcť

I. Ricardo Diaz

48. Steal the Deal

Lance sa zaplietol do bizniu s Daizom a ten teraz potrebuje pomoc aj od vás. Ide o to náisť kde Gonzales schová svoje drogy. Chodte s Lancom na juh druhého ostrova a tam narazíte na jedného člena z Gonzalesova gangu. Sledujte ho ale moc sa nepribližujte, aby vás nespatril. Dorazíte k molu a sledovaný odíde na vodnom skútry, tak bežte aj vy pre skúter a pokračujte ve sledování. Lanca tentokrát zostane za vámi, tak na nej nečakajte. Cíl je malé molo uprostred mora kde sú schované drogy. Vyskočte zo skútru a postrielajte stráže na pevnine a pak zničte tých, ktorý na vás strielajú z člnoch, sú celkom traja. Keď už vás nikto nemože ohroziť, nasadnite do označeného člnu a zfrhnete k Diazovej vile. Odmena: 1500$

49. The Exchange

Diaz sa rozhodol spolupracovať s DEA, a tak im výmenou za zbrane odovzdá volaký kokain. Nasadnite do dodávky a odvezte ju na miesto určenia. Tu vás napadnů sniperi, vezmite odstrelovačku a všetkých ich sundajte. Postupujte rýchle, lebo vám beží čas. Možná vám to ako me bude trvať trochu dlhšje než ích všetkých zabijete, ale po niekolkých pokusoch budú padať ako muchy. Keď sú mrtvý, vezmite nákladné auto od DEA a zavezte ho k Diazovej vile. Chojte opatrne a najkratšou cestou, lebo vás budú naháňať Gonzalesovi ľudia.

Odmena: 1750$, na mape sa objaví Gonzalesova značka

J. Gonzales #2

50. Farewell To Arms

Gonzales teraz musí robiť pre Diaza. Musí prepraviť zbrane na letisko a vy ho budete chrániť zo vzduchu - budete ovládať minigun. Ničte všetky označená auta a davajte pozor aby ste nestrielali do auta vo ktorom je Gonzales. V jednej chvili sa Gonzalesovo auto zasekne, zlikvidujte všetky nepritelské áuta a potom zničte roadblock. Už zostávajú len tri autá a ste na letisku. Teraz musíte ubránit letisko, k vchodu budú prichádzať další nepriatelia. Snažte sa zničiť ich ešte keď sú v aute, lebo potom je ťažké trafiť ich. Čakajú vas tri útoky, ale tak či tak sa dostanú na letisko vy ich musíte opäť zlividovať. Autá pôjdú v kolone a keď strielate, snažte sa koncentrovať iba na jedno auto. Potom začnú útočiť na lietadlo a vy ho musíte ubrániť. Opäť sa snažte nezničiť lietadlo. Keď odštartuje, mission completed.

Odmena: 2500$, v Ammu-Nation vo Vice Point predávajú minigun

K. Armando and Diego Mendez#2

51. Burning Bridges

Mendezovci sú velmi vďačný za pomoc ktorú ste im prekázali, takže možete kludne odísť z Vice City a prenechať im všetok biznis. Samozrejme sa to vám ani Lancovi nepáči, tak sa vás pokúsia zlikvidovať. To im ale nevíde. Vo skladisku pohonných hmot pri letisku sa vďaka havárii oslobodíte, ale jedna nádrž s palivom vybúchne a Lance je uvezněný mezi plameny. Vy musíte odstrelit ventily pred tým, než to celé vybuchne. Pri tom po vás pojdú Mendezovi muži. Pretože nemáte žiadne zbrane, vezmite si SMG čo leží u auta, pištol a brnenie. Prestrilajte sa mezi trubkami a zabite všetkých, čo po vás pôjdú. A nezabudnite brať muníciu. Pobeží vam zároveň aj časový limit, než sa Lance uvarí. Keď je volný, nasadnite s ním na motorku čo tam stojí a uniknete.

Odmena: žijete

L. Lance Vance #8

52. Blitzkrieg Strikes Again

Váš biznis je v ohrozený, Mendezovci podnikajú ďalšie útoky na vaše budovy. Všetci vaši priatelia im idú nakopať zadky a vy idete s Lancom. Misia je ľahká, máte 7 a pol minúty na to, abyste obišli tri miesta a odrazili útok. Kúpte si dosť munície pre útočnú pušku a pri bitke si davajte pozor na Lancovo zdravie. Keď všetky tri útoky odrazíte je misia splnená.

Odmena: 700$, Reni má missiu

53. Lost And Found

Louise koniečne prepustia z nemocnice, chodte pre ňu. Keď s ňou chcete niekde vyraziť, zavolá Lance, že je na streche hotelu, všade okolo horí a strielaju po nom. Louise si chce užiť trochu akcie a letí preto s vami záchranárskym vrtulníkom. Keď už ste blízko Lanca, obajví sa časový limit, vo ktorom ho máte zobrať. Keď Lanca zoberete, je treba leteť s ním nad more a zničiť posádku troch lodí vo ktorých Martinezovi mužovia prepravujú peniaze. Až budú všeci mŕtvy, vysaďte Lanca na najvätšej lodi. Potom zavezte Louise domov a je hotovo.

Odmena: 1500$

M. Reni Wassulmaier #4

54. So Long Schlong

Reni si opäť nechá zmenit pohlavie. Idú po nom ale Mendezovci, tak radšej zostaňte v štúdiu a bráňte ho aby to vyzeralo, že Reni tam stale je. Po niekolkych minutách vám Reni zavolá, že je u Malibu Clubu a že po nom strielajú. Chodte za ním, útočníkov zabite a chodte s ním do nemocnice. Po ceste vás ešte budú naháňať, ale keď dorazíte do ciela tak mission completed.

Odmena: 1000$

N. Ricardo Diaz #2

55. Domo Arigato Domestoboto

Lance potrebuje splatit Diazovi dlh a tak sa rozhodol, že mu pomože zničiť Mendezov trezor a zruinovať ho. A kto iný než vy to bude museť spraviť :-). Mendez si nedávno kúpil Domestobota, domácého robota. Chodte preto do dodávky pred Mendezovou vilou a keď do nej nastúpite tak sa do robota nahackujete. Zvyknite si na ovladanie a plňte Mendezovi príkazy typu "zameť podlahu" alebo "zapal dútnik". Funkcie sa prepínajú tlačítkom R a jej ich naozaj vela okrem iného aj... To je prekvapenie. Keď splníte Mendezove príkazi, možete prepnúť na funkciu radar, ktorá vyhladáva trezor. Musíte isť do čo najnižšjelo poschodia. Tam otvorte trezor, správna kombinácia je 8423. Keď sa to podarí, zničte trezor za použitím L, R a zapalovača. Potom si len užite Mendezov hnev :-).

Odmena: 2000$, Reni už je konečne ona a má poslednú úlohu

O. Reni Wassulmaier #5

56. In The Air Tonight

Reni je po operacii, je to žena. Potrebuje odviezť na letisko, zdrhá pred Mendezovcami späť do Európy. Odvezte ju na letisko a po ceste vás budú napadať, ale je ľahké zdrhnúť. Keď Reni konečne odletí, chodte na koncert Phila Collinsa do štadiónu. Zatial čo on bude hrať svoju pecku "In The Air Tonight" vy budete holými rukami zabíjať atentátnikov, ktorí sa snažia zhodiť na neho rampu so svetlometmi. Buďte vždy v strede rampy, lebo možete rýchlo dojsť k vrahom a zabiť ich. Niektorý budú chodiť po dvojciach, ale ako prvého vždy zlikvidujte toho, čo prereziava dráty. Keď koncert skončí, mission completed.

Odmena: 3000$, u štadióne možete kedykolvek na Philov koncert za 8000$

P. Lance Vance #9

57. Light My Pyre

Nakupte municiu, granáty a minigun, Mendez uniesol Louise, bastard. Hned pred barákom na vás čakajú jeho muži, zničia Lancovo auto. Ten nasadne na svoju motorku a pôjde k Mendezovej vile sám. Vy bežte kúsok na východ a tam by mala stať mezi palmami závodná motorka. Vezmite ju a chodte za Lancom, budú ho ohrožovať Mendezovi muži v áutach. Vy sa ich snažte čo najrychlejšie zničiť a potom sa snažte isť pred Lancom, aby ste mohli cestu rýchlo vyčistiť. Keď dorazíte k vile, Lance sa bezhlavo vrhne do útoku. Po videi máte aj vy možnosť postrielať mendezovych mužov, je ich vela a majú SMG a AK-47. Najskôr vilu prečistete z ďialky zo sniperkou, potom pomali všetkích zlikvidujte s automatom a používajte aj granáty. Keď sú všeci mŕtvi, chodte do vnútra. Tam už čaká Armando Mendez s plamenometom pripravený upáliť vás zaživa. Najprv vezmite vestu a potom Armanda zabite nejakou strelnou zbraňou. Nenechajte sa zahnať do roha! Keď je i on mŕtvy, ukáže sa najsmutnejšie video z hry a je koniec mission.

Odmena: 3000$, dve posledné missie od Diaza

Q. Ricardo Diaz #3

58. Over The Top

Diaz má geniálny plán ako zlikvidovať Diega Mendeza. Musíte ukradnúť vojenskú helikoptéru, ale nebojte, bude to celkom ľahké. Chodte za Philom a s ním potom chodte k základni. Tam sa ožralí Phil bude snažiť odlákať vojakov a vy vlezete z boku do základne. Nesnažte sa snažiť neupútať pozornosť vojakov, je to zbytočné. Strielajte po všetkých a davajte si pozor na vojakov vo vežiach. Potom chodte na velitelstvo odomknúť dvere hangáru. Keď tak učiníte, chodte späť von a pokračujte v masakry, vojaci sa nerespawnujú. Celú cestu k Hunteru budete museť obísť a keď do helikoptéri vlezete, odleťte k Diazovej vile.

Odmena: 3000$, odomkne sa posledná mission

59. Last Stand

Čas nakopať Mendezovi a Martinezovi zadky. Kupte si minigun, potom bude missia neuveritelne ľahká. Odleťte s Hunterom k jednej budove na druhom ostrove. Tam chvilu odstrelujte okná v najvyššiom poschodí a snažte sa, aby helikoptéra nebola zničena. Aj tak ju vo video zlikvidujú a vy pristanete na streche. Tam si doplňte muníciu, ale ak máte minigun tak si neberte raketomet, minigun sa bude hodiť viac. Vlezte do budovy vyčistete ju. Netlačí vás čas tak postupujte pomali a s rozmyslom, nepriatelov nieje tolko a nerespawnujú sa. A davajte pozor abyste nevypadnuli z okna! Keď skončíte, vezmite si armor a chodte do dalšieho poschodia. Tam je všetko rovnaké, ale po videi sa objaví vtulník. S minigunom aj s raketometom ho rýchlo sundáte. Teraz si ale doplňte armor, čaká vás posledný duel. Prepnite si na minigun alebo automatickú pušku a hrdo chodte na strechu. Tam na vás čakajú dvaja näjvečší bad-ass guys z celej hry, Martinez i Diego Mendez. Taktika je velmi ľahká, strilajte čo najrýchlejšie a keď máte minigun, súboj bude trvať pod tri sekundy. Už si len vychutnajte víťazstvo a posledné video.

Odmena: koniec hlavnej príbehovej línie

:psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp::psp:

zdroj:www.gta.cz\vcs\

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy