Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo hraje "infrastructure multiplayer"


atry

Recommended Posts

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Mimochodem všechny tyhle hry mám pořád na kartě :D . (já myslel že sem jedinej čech co hraje SOCOMA US :) ) Teda krome NFSMW na ty tedka posledni dobou zapominam

EDIT: fifu taky trochu flákám.....Nikdo online nehraje........NHL docela jde.......SOCOM on-line only 45mb to tam mam furt.........A medala si budu muset ripnout a prevest do CSO protoze mit na karte 1.4GB.......To uz se tam toho moc nevejde....

hele prosimte moch bys nekam uploadnout toho socoma online only :P a nebo poslat link kde se to da stahnout (kdyz to ma takhle malo) predem moooc dik :P :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

zmente mi tiez.bol som KAAAPO99 ale teraz som SVK Kaaapo.

a hrajem MOH.is da best :-)

uz aby bola dvojka...

potom spravte topic cisto len na MOH 2.mohli by sme v moh vytvorit miestnost len pre svk a cz.a hlavne aby tam neboli cheateri lebo MOH 1 sa uz ani hrat neda,tolko je tam cheaterov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Ehm ... promiňte - sem newbie

Ale ono de hrát na PSP nějak multiplayer? Nemyslím mít soupeře metr od sebe ... ale třeba na opačným konci ČSSR nebo světa.

jo, trochu vic cti prosimte..

nektere hry to maji v sobe - tzn. je to jak u kompa lobby room apod..

a nektere maji jen to na desitky metru od sebe (v tom pripade je program na kompa a jde to taky ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu