Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo hraje "infrastructure multiplayer"


atry

Recommended Posts

ahoj robim mensiu galeriu PSP Online takze by sa mi hodili vselijake screenshoty z devhooku z roznych hier..ak mate atd tak mi napiste rad ich tam pridam... taktiez by boli cool aj trebars vase fotky wifi klucov/kariet/routerov atd ;) :D

http://www.playstation-online.ic.cz/e107_plugins/autogallery/autogallery.php?show=PSP%20Online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ak mas EUROPSKU SONY hru tak nick si musis vytvorit na www.yourgamingname.com ... pre US SONY hry a Electronic Arts atd sa to robi priamo v hre len ty **** v EU to spravili cez Central Station -_-

Jj,dekuji. Chce to po me ale nejakej Network Access Code a ja nevim kde ho vzit . Pisou tam neco o sitovym adapteru.... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry nechci do toho moc kecat ale pokud mas v planu Wifi Key do USB a mas XPcka tak se s tim podle me trochu budes muset poprat... protoze budes muset v XPckach bud nastavit premosteni pripojeni ze sitovky na ten USBKEY, a nebo sdileni internetu (kdyz sem takto potreboval prihodit NTB k PC a nechtelo se mi kupovat router, tak mi to chvuilku fungovalo a chvilku ne) vyresil sem to wifi routerem pred PC a za nim mam PC, NTB a ted i PSP a naprosto bez problemu a nezavisle brouzdam a gamesim cim chci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua ja si chci zahrat s vama!!!

Bohuzel muzu jen origose,ale mam v planu koupit brzy nejakou novou hru.

Tak premyslim nad Syphon Filter,Socom:FTB (druhy dil uz je snad taky venku ne?) a samozrejme MoH:Heroes.

Wifi mam vyreseno uz davno,ale dosud jsem nemel zadnou hru s infrastructure.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu