Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo hraje "infrastructure multiplayer"


atry

Recommended Posts

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hm no tak jsem dneska hrál Medala po netu a docela pecka - sice ještě nemám Wifi(snad bude), ale na lavičce se dá hrát taky:)Tak mě tam taky napište...

Georgeos.......chobotCz.............MoH,NFS:CARBON, NHL 07..........325488793

No ještě to budu muset natrénovat, neni to jak ve škole ve třech lamkách, dneska sem to potkal nějakýho čecha a dával to uplně nejvíc, ale koukám že to asi nebyl nikdo z "nás" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm no popravdě mně to taky nešlo, ale myslel jsem že to je špatnou nebo pomalou wifinou, protože se to vždycky odpojilo po buli...Ale NHL mám na kartě a podporuje online tak sem ho tam napsal, ale jestli nefunguje tak nic no....
No ja som to raz skusal s EvilStom a vpohode nas pripojilo az nato ze nam to islo cca. 15FPS ;(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NHL je od EA že? Ani se nedivím, já si u NFS Carbon zahraju asi tak jeden závod z deseti :x . MoH je sice taky od EA, ale mám pocit, že jejich servery nějak nezvládají hry, který potřebujou sesynchronizovat - NFS -> synchro všech hráčů na start, NHL -> synchro dvou soupeřů na buly. Na MoH prostě přijdeš a vlezeš klidně do rozehraný hry bez jakýchkoli okolků. Asi tak mi to přijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NHL je od EA že? Ani se nedivím, já si u NFS Carbon zahraju asi tak jeden závod z deseti :x . MoH je sice taky od EA, ale mám pocit, že jejich servery nějak nezvládají hry, který potřebujou sesynchronizovat - NFS -> synchro všech hráčů na start, NHL -> synchro dvou soupeřů na buly. Na MoH prostě přijdeš a vlezeš klidně do rozehraný hry bez jakýchkoli okolků. Asi tak mi to přijde.

...jo..mam ten samej problem...

...wifi mam v cajku...hrani socoma a moha je v poho, ale u carbona si zajedu tak jeden zavo z 20...strasnej vopruz:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...DNESKA MOH CCA VE 20.00 :?:
:D :twisted: Jooo napisem este myschoovi a dame to cez Skypa :twisted: :D

...nojo..vy si to uzivate...ja to hraju vzdycky v obejvaku u telky...a tady nemuzu hulkat do MICu, ptz rodina kouka na telku :) ...a v pokoji uz nemam dostatecne stabilni wifi na hrani:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

atry odstraň mě z 1 příspěvku FIFA07,NHL07 to připojování je na h**** ..... A přidej mě tam NFS: Carbon :) díky

...fifu ani nhl sem nezkousel, ale na carbona sem se pripojoval velmi tezce - tak 1 hra z 20 se spojila a uskutecnila :( ..ale jak chces.. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu