Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo hraje "infrastructure multiplayer"


atry

Recommended Posts

mam jeste dotaz ... ted jsem se regstroval na yourgamingname.com , zadal jsem tam to 14ti mistny cislo a vyplnil registraci .... a co ted ??? prijde me neco postou nebo tak na aktivaci ? nebo jak to je ?? a jak to vubec funguje ?

vy jste urcite vsichni zaregistrovani ... bez te registrace se neobjevuje v MP vas nick ze ??

sry za lame dotazy ..

..jj..prijde ti obalka s kodem..a ty ho pak na ty strance zadas...

..do ty doby tvuj nick normalne funguje a vse beha...ale pokud ho asi do 30ti dnu nepotvrdis tim kodem, tak ten ucet smazou..

..jinak myslim, ze tenhle postup se registrovanym nickem je potreba u COCOMa atd...ale u her od EA (MOH,CARBON...) si myslim, ze tohle nepotrebujes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

"VÁNOČNÍ MoH ŘEŽBA :)"

...zdravim...prestoze sou vanoce svatky klidu a miru, tak bych rad dal jednu mamuti megaolbrimi onlajn rezbu v MOHu (je to asi moje nej infrastructure gamesa a hraje to nejvic lidi)...

..chtelo by to co nejvic lidi...aspon 8, aby nas bylo...asi nekdy vecer kolem 8 ehem nasledujicich dnu...tak napiste kdo mate cas a zucasnil by ste se...popripade, ktery vsechny dny (cca od 27-30.12.) muzete hrat...

..jen pripominam :)

..muzem se dohodnout, ze kazdej den ve 20.00...

..nekdo zkusenej (myschoo :) ) udela mistnost napr. "CSSR" :D nebo "pspgamer" a my se tram nahrnem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"VÁNOČNÍ MoH ŘEŽBA :)"

...zdravim...prestoze sou vanoce svatky klidu a miru, tak bych rad dal jednu mamuti megaolbrimi onlajn rezbu v MOHu (je to asi moje nej infrastructure gamesa a hraje to nejvic lidi)...

..chtelo by to co nejvic lidi...aspon 8, aby nas bylo...asi nekdy vecer kolem 8 ehem nasledujicich dnu...tak napiste kdo mate cas a zucasnil by ste se...popripade, ktery vsechny dny (cca od 27-30.12.) muzete hrat...

..jen pripominam :)

..muzem se dohodnout, ze kazdej den ve 20.00...

..nekdo zkusenej (myschoo :) ) udela mistnost napr. "CSSR" :D nebo "pspgamer" a my se tram nahrnem :)

Souhlasil bych, nevím jestli bych měl vždycky čas, ale někdy určitě. Jak to vypadá s dneškem? Bude se hrát MoH?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MoH Online Grupáč

Dnes o 17:00 tak prídite, a buďte na ICQ!

ok, pokusim sa... ak nebude frajerka ziadat o cas :)

date to na nejake heslo? resp. da sa to tak spravit, aby to bolo na heslo? Proste aby sa tam cudzi ludia nepripajali... uplne mi staci, ked ma budete kosit vy... :mrgreen:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu