Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Naše PC Poradna


buddyfriend

Otázka

S PC mám hodně zkušeností (otec má firmu na repasování PC), přededvším co se hardwareu týče. Takže kdybyste chtěli, abych vytvořil tutoriál na konkrétní téma napište sem do topicu nebo klidně PM. Pokud byste chtěli poradit soukromě nebo individuálně, napište mi PM, já vám rád poradím.

Pokud byste měli větší hardwareový problém, tak opravovat do jisté míry také umím (některé kompy od otce opravuju sám)

Poznámka: V současné době nejsem profík co se kompatibility, týče, ale pracuju na tom. ;)

Tak tedy kdybyste měli nějaký problém, nestyďte se a napiště PM. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Jo nemáš zač, doufám že na televizi řádně vše „promastíš“, padne ti hned do oka a strávíš sní dlouhé chvíle... :)

Kdyžpak mi pak napiš po používání zkušenosti co se ti líbí a nelíbí a tak pokud si ji teda koupíš bude se mi hodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Těch 300W na 9500GT jsem myslel... jo ta HD určitě neuděláš chybu s tou 400W.. ;)

no jasny:)...hele a utahne mi to vubec naky novejsi hry?:)a na co tak?:)ja myslim ze treba grafarna bude dobra...ale procesor a ramky....zase nechci davat do compu Xtisic:)stacila by mi jenom ta grafika:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no jasny:)...hele a utahne mi to vubec naky novejsi hry?:)a na co tak?:)ja myslim ze treba grafarna bude dobra...ale procesor a ramky....zase nechci davat do compu Xtisic:)stacila by mi jenom ta grafika:)

A co máš za konfiguraci? a monitor.

Na hry by ti mělo v pohodě stačit 2GB RAM a procesor nejlépe Intel Core2Duo ale stačí třeba AMD Athlon 64 X2, nebo P4 , hlavně ne Intel Celeron...8) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vista Ultimate - Co stim uděláš? :D

btw: hrozně mě spomalujou protože mám jen 1gb ram a nemůžu je přeinstalovat ani nic podobnýho jen je pravidelně čistim apod. ale na hry je to málo s vistama neznáš nějaký utility nebo nějaký návod na zrychlení? Krom toho jednoho co už tu je stačí hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vista Ultimate - Co stim uděláš? :D

btw: hrozně mě spomalujou protože mám jen 1gb ram a nemůžu je přeinstalovat ani nic podobnýho jen je pravidelně čistim apod. ale na hry je to málo s vistama neznáš nějaký utility nebo nějaký návod na zrychlení? Krom toho jednoho co už tu je stačí hledat.

Ten návod co je tady na fóru je celkem dobrý, určitě ti pomůže, teda pokud jsi už ty tipy z něj nevyužil. A pokud jo, a pořád to máš pomalé, tak asi jedině buď downgrade na XP, či upgrade HW (minimálně RAM)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ten návod co je tady na fóru je celkem dobrý, určitě ti pomůže, teda pokud jsi už ty tipy z něj nevyužil. A pokud jo, a pořád to máš pomalé, tak asi jedině buď downgrade na XP, či upgrade HW (minimálně RAM)

Použil, ale poté co sem pak zjistil že něco je špatně tak sem to musel vrátit ale jak už sem psal krom toho abych musel kupovat další ram jestli neni nějaký jiný způsob zrychlení. Ale i tak díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdar devcata:)...hele uz sem to tu psal..ale napisu znova:)...mam problem s PC..obcas se z niceho nic proste vypne...ale nevim proc..vypina se kdy chce...pri hre nebo i jen tak...nevite nekdo co s tim?popr nakej program kterej zjisti co je spatne?dik za pomoc..

Od kdy to dělá, byla nějaká změna v HW konfiguraci? Nějaká změna v taktech? Předcházelo tomu něco? Zobrazuje se před vypnutím, nebo po, nějaké chybové hlášení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Od kdy to dělá, byla nějaká změna v HW konfiguraci? Nějaká změna v taktech? Předcházelo tomu něco? Zobrazuje se před vypnutím, nebo po, nějaké chybové hlášení?

vubec po nicem neni je tak jak je porad:)...nic to nehaze...proste se vypne....poprve se to objevilo pri hre(crysis warhead)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Windows XP Sp3 deska:ASUS A8N-SLI,AMD Athlon 3000+ 1GB ram(myslim ze jenom DDR) a ATI Radeon X800 GTO 250MB a zdroj 450W

Tak zdroj by to měl zvládnout, pokud to teda není nějaký opravdu šunt. Podle mě to nebude sw problém. Nejlepší by bylo, kdybys měl možnost postupně odzkoušet jednotlivé komponenty. A fakt ti to dělá od začátku co ten komp máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak zdroj by to měl zvládnout, pokud to teda není nějaký opravdu šunt. Podle mě to nebude sw problém. Nejlepší by bylo, kdybys měl možnost postupně odzkoušet jednotlivé komponenty. A fakt ti to dělá od začátku co ten komp máš?

ne prave ze az ted...dela od doby co sem si tam naistaloval crysis warhead a zahral si to....cz je 7-10 dni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu