Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Naše PC Poradna


buddyfriend

Otázka

S PC mám hodně zkušeností (otec má firmu na repasování PC), přededvším co se hardwareu týče. Takže kdybyste chtěli, abych vytvořil tutoriál na konkrétní téma napište sem do topicu nebo klidně PM. Pokud byste chtěli poradit soukromě nebo individuálně, napište mi PM, já vám rád poradím.

Pokud byste měli větší hardwareový problém, tak opravovat do jisté míry také umím (některé kompy od otce opravuju sám)

Poznámka: V současné době nejsem profík co se kompatibility, týče, ale pracuju na tom. ;)

Tak tedy kdybyste měli nějaký problém, nestyďte se a napiště PM. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
no nic protoze nevim cim to je....a nezda se mi ze by se neco prehrejvalo....v compu mam stupne vse kolem 50

Tak jako pokud by jsme vyloučili HW závadu, pořád lze vyzkoušet reinstalovat SW. Od veškerých ovladačů, až po OS. Píšeš, že se to vypíná samo od sebe, ve hře, i mimo ní jen tak. Případně před tím ještě zkusit, jestli se to bude vypínat i v nouzovém režimu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jako pokud by jsme vyloučili HW závadu, pořád lze vyzkoušet reinstalovat SW. Od veškerých ovladačů, až po OS. Píšeš, že se to vypíná samo od sebe, ve hře, i mimo ní jen tak. Případně před tím ještě zkusit, jestli se to bude vypínat i v nouzovém režimu

no jo...myslim ze by pomohlo format c a vsechno znova?...to pc je stary 2 a 3/4 roku a porad je tam doom3 kerej tam je od jeho zacatku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže znovu...mam tu net přes ethernetovej kabel a potřebuji aby mi net fungoval ve windows home

v síťových připojeních mam dát co? ať dám co dám tak to neni to co zrovna potřebuji...

ten, kdo mě přesně navede na co mam kliknout ode mě dostane 500pts (může vám to zabrat asi tak 5 minut maximálně :) a mě to moc pomůže ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ovladaci panely->sitova pripojeni->to tve pripojeni nejcasteji pripojeni k mistni siti->pokud je zakazane(sedive) tak na nej dvakrat kliknout->kliknout pravym tlacitkem na to pripojeni a dat vlastnosti->v takovem okenku sjet dolu kde je protokol tcp/ip tak na nej kliknout a dat vlastnostia tady pokud znas ip adresu tak ji zde zadej pokud ne tak musi tvuj router umet priradit ip automatickya vlastnosti vubec nemusis otevirat->nyni vse zavri (kde to jde tak OK) pripoj kabel a uz by ti mel fachat net(na liste by ti to melo napsat pripojeni k mistni siti byl pripojen)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ovladaci panely->sitova pripojeni->to tve pripojeni nejcasteji pripojeni k mistni siti->pokud je zakazane(sedive) tak na nej dvakrat kliknout->kliknout pravym tlacitkem na to pripojeni a dat vlastnosti->v takovem okenku sjet dolu kde je protokol tcp/ip tak na nej kliknout a dat vlastnostia tady pokud znas ip adresu tak ji zde zadej pokud ne tak musi tvuj router umet priradit ip automatickya vlastnosti vubec nemusis otevirat->nyni vse zavri (kde to jde tak OK) pripoj kabel a uz by ti mel fachat net(na liste by ti to melo napsat pripojeni k mistni siti byl pripojen)

problém je v tom, že já tam to "připojení k místní síti" nemám :( jak ho vytvořím...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdarvim,muzete mi nekdo poradit jak se mam zbavit cernyho pozadi za textem u ikon na plose pc?dík
Start=>Nastavení=>Ovládací panely=>Systém... pak záložka Upřesnit a v podokýnku Výkon kliknout na Nastavení a tam zaškrtnout Použít stíny popisků ikon na ploše... OK => OK...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak tam musis mit Local Area Connection, ci neco takoveho, jen pod jinym nazvem. Pokud to tam nemas, tak nemas nainstalovane ovladace od sitovky.

sakra, ovladače od síťovky jsem instaloval už 2* a furt nic, zabejval sem se s tím alespoň 2 hodiny ale furt na to nemůžu přijít :( nechápu proč je to tak těžký udělat...

ssre mě to :) a zase windows x'-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim...Mam dotaz...poslední dobou mi komp nějak blbne, když chci něco na pc smazat nebo přesunout nebo zkopírovat, tak se mi to třeba někde ke konci zastaví a napíše "žádost nebylo možno provést z důvodu chyby zařízení I/O" a ja ten soubor prostě nemůžu kopírovat atd.. Dalé třeba také když něco vypaluji tak se pc ke konci vypalovani sekne a naběhne taková ta modrá obrazovka s dlouhým textem (kousek textu:pokud tohle vidíte poprvé restartujte pc, pokud je to po několikátý, tak se obraťte na výrobce software nebo hardware....) Dále také když rozbaluji z raru nějakej film nebo hru(většinou hry na xbox(7GB), tak zase během rozbalovaní se pc sekne naběhne opět ta modrá obrazovka...Už mě to fakt sralo, tak jsem chtěl zformátovat cely hdd, rozdělil jsem hdd na dva oddily C: a D: , na céčko jsem nainstaloval windows, takže céčko se před instalaci samo zformátovalo, po instalaci windows jsem potom musel zformatovat ještě déčko, ale to se asi po 75% sekne a resetne se pc, už jsem to zkoušel asi 5x a vzdycky se to sekne...Tak aspoň zatím používám to céčko, ale furt to dělá ty samí chyby jako předtím...(chyba zažízení I/O,modrá obrazovka)...Myslíte že je rozbitej hdd?Nebo čím to může být?

Moc dikí za rady co stím mám dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hohny ja mam taky rozbitej hdd kterej jeste pouzivam mam notebook a u me je dokonce slyset jak vydava divny zvuky a s tim formatovanim sem mel stejnej problem zkus to naformatovat pres instalacni cd winu

han3 pokud mas moznost otevrit svuj komp tak to udelej vyndej sitovku dyztak trochu vysja prach a vrat ji tam zpatky a poradne zamackni a nebo je mozny ze mas spatnou sitovku ja sem jednou kupoval k sobe do kompu sitovku asi za dve stovky taky nefungovala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

stahuje se ram na disk? tzn swapuje - to se deje pri nedostatku operacni pameti, ukladaj data misto do rychle ram na pomaly hdd a to degraduje celkovy vykon

ale surfovani by ti nemelo sezrat celou ramku. Kolik mas ram? nerozsiroval jsi ji? mozna jde o nejakou chybu pameti s naslednou modrou smrti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu